Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
PHP:
<?php
$university="[url]www.di.uoa.gr";[/url]
if ($_POST['exact_name'] == "Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών")
echo "<b>".$university."</b>";
else
die(mysql_error());
?>

θέλω πτυχίοοοοοοοοοο
θέλω να φύγω..............

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μια και είμαι μία από τις γιαγιάδες του forum έχω αποφητίσει χρόοοονια τώρα απο το Alpine στην Αθήνα- Γλυφάδα του ΙΗΤΤΙ- switzerland όπου και σπούδασα ξενοδοχειακά! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
HMMY Αθήνα κι εγώ... ελπίζω Σεπτέμβρη να το πάρω το ρημάδι το χαρτί :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Όλοι παίρνετε χαρτιά κι εγω παίρνω μην πω τι..... :'( Θέλω κι εγωωωω (χαρτί) :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ορίστε:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
και για να μην τρέχεις ας στο κάνω δωράκι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • endlesstoilet.gif
    endlesstoilet.gif
    5.1 KB · Εμφανίσεις: 993

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
OΔΕ ΠΑΠΕΙ,και επειδη πολλά αρχικά μαζεύτηκαν και σε μένα :P Οργάνωση Και Διοικηση Επιχειρήσεων στο Πανεπιστήμιο Πειραιώς!! Αλλα είμαι πρωτοετάκι και τα έχω δει σκούρα  :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Hallo κι απο 'μενα...
ΗΜΜΥ Θεσσαλονίκης και εγώ (πρωτότυπο ε?)
Έχω λιώσειιιιιιιι!!!!!!

(που να διαβάσεις Θερμοδυναμική με 32 βαθμούς????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anarki :

Καλό καλό :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keaster

Νεοφερμένος

Ο keaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πρώτο ποστ!!! Καλώς σας βρήκα!!! :)
Και γω από ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ. Ένας από τους 600 (να 'ναι καλά το σύστημα) πρωτοετής και 1 από τους 300 (να 'ναι καλά το σύστημα, το είπα αυτό ε?) μεταγραφέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εγώ είμαι μωλό ακόμα :baby:... τώρα θα πάω Β Λυκείου. :ermm: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
σπουδαζω

Mobile Robotics sto Emperial
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Τώρα η προτοτυπία: Αρχιτεκτονική στο ΕΜΠ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keaster

Νεοφερμένος

Ο keaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trobas :
σπουδαζω

Mobile Robotics sto Emperial
trobas trobas αλλά Mobile Robotics sto Emperial.:P
Μια χαρά σε βρίσκω :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Eυχαριστω για τη συμπαρασταση...εισαι ο μονος ισως απο δω που με συμπαθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πείτε μου καλώς ήρθα!!! Πρώτο ποστ μου αυτό... Και είπα να ενισχύσω λίγο τους ΗΜΜΥτες του ΕΜΠ μιας κι εγώ εκεί τελείωσα πέρσι... Και τώρα που τελείωσα είπα να μείνω για μεταπτυχιακά στη σχολή (δεν την χορταίνω) :tongue: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλωσήρθες μαζόχα :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Πείτε μου καλώς ήρθα!!! Πρώτο ποστ μου αυτό... Και είπα να ενισχύσω λίγο τους ΗΜΜΥτες του ΕΜΠ μιας κι εγώ εκεί τελείωσα πέρσι... Και τώρα που τελείωσα είπα να μείνω για μεταπτυχιακά στη σχολή (δεν την χορταίνω) :tongue: :P
αν και δεν καταλαβα ποια σχολη εβγαλες...καλως μας ηρθες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Πείτε μου καλώς ήρθα!!! Πρώτο ποστ μου αυτό... Και είπα να ενισχύσω λίγο τους ΗΜΜΥτες του ΕΜΠ μιας κι εγώ εκεί τελείωσα πέρσι... Και τώρα που τελείωσα είπα να μείνω για μεταπτυχιακά στη σχολή (δεν την χορταίνω) :tongue: :P

καλως ήλθες :)

Υ.Γ. μην γράφεις με greeklish γιατί δεν επιτρέπεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
αν και δεν καταλαβα ποια σχολη εβγαλες...καλως μας ηρθες!!

ΗΜΜΥτισσα και εγω βρε το λέω!!!!

Sorry για τα γκρινγκλις δεν το ήξερα!!! (οκ, το παραδέχομαι έκανα register χωρίς να διαβάσω τους όρουσ!!!  :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top