Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Κι εγώ μπαίνω στο 4ο έτος στους Χημικούς Μηχανικούς του ΕΜΠ.

Πολύ καλή η σχολή σου, συγχαρητήρια. Ξέρω ένα ''συνάδελφό'' σου, που τέλειωσε διδακτορικό και τώρα κάνει μεταδιδακτορικό στην Αμερική.

Είναι ωραίο να έχεις τη δυνατότητα να σηνεχίσεις τις σπουδές σου με μεταπτυχιακούς τίτλους, γιατί αν έχεις περάσει ΤΕΙ..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πολύ καλή η σχολή σου, συγχαρητήρια. Ξέρω ένα ''συνάδελφό'' σου, που τέλειωσε διδακτορικό και τώρα κάνει μεταδιδακτορικό στην Αμερική.

Είναι ωραίο να έχεις τη δυνατότητα να σηνεχίσεις τις σπουδές σου με μεταπτυχιακούς τίτλους, γιατί αν έχεις περάσει ΤΕΙ..... :(

αφου και απο ΤΕΙ μπορεις να τα κανεις αυτα και μεταπτυχιακα κτλ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Κι εγώ μπαίνω στο 4ο έτος στους Χημικούς Μηχανικούς του ΕΜΠ.

Φαίνεται από το nickname σου ;)

Κανένας από Φαρμακευτική;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα. Μαθηματικό Αθηνών και θέλω 1 μάθημα για πτυχίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αντε με το καλό το πτυχίο και γρηγορα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ευχαριστώ bunny. :) :) Ε λογικά σε αυτήν την εξεταστική θα το πάρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Κι εγώ μπαίνω στο 4ο έτος στους Χημικούς Μηχανικούς του ΕΜΠ.
έλα παιδί μου μπας και γίνουμε δύο οι χούμους εδώ μέσα:D
κατεύθυνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Είμαι φοιτητής του τμήματος Ζωικής παραγωγής Θεσσαλονίκης (εχω κατέβει Αθήνα εδώ και ένα και βάλε χρόνο) Χρωστώ 'ενα μαθημα και τη πτυχιακή μου για να πάρω πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
αφου και απο ΤΕΙ μπορεις να τα κανεις αυτα και μεταπτυχιακα κτλ;)

Κανένα ΤΕΙ δεν έχει τη δυνατότητα να διοργανώσει δικό του μεταπτυχιακό τίτλο. Όλα τα μεταπτυχιακά που λέν ότι τα ΤΕΙ έχουν, είναι συμπράξεις με ΑΕΙ. Τα τελευταία έχουν το πρώτο και τελευταίο λόγο σε όλα και η πλειοψηφία των εισακτέων είναι από αυτά. Δύσκολα περναει απόφοιτος ΤΕΙ εκεί, και αφού θα έχει μείνει στην αναμονή για ένα μακρυυυυυ διάστημα. ;) :( Οι σπουδές δε, γίνονται σχεδόν αποκλειστικά μέσα στα κτίρια των ΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
είμαι στο μπου****λο της παντείου, στο τμήμα ψυχολογίας. αν ποτέ αποφασίσουν να βγάλουν ταποτελέσματα των εξετάσεων ιουλίου κ έχω περάσει τα 3 που έδωσα τελειώνω την πτυχιακή μέχρι τέλος σεπτεμβρίου κ παίρνω πτυχίο. αν όχι μπαίνω με το δεξί στον 6ο χρονο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Οπα, δεν ήξερα ότι έχουμε 2 ψυχολόγους εδώ πέρα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ποιος άλλος συνάδελφος γυροφαίρνει εδώ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ο Μοναχός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εκεί που δεν είχα ούτε ένα ψυχολόγο τώρα έχω 2:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κανένα ΤΕΙ δεν έχει τη δυνατότητα να διοργανώσει δικό του μεταπτυχιακό τίτλο. Όλα τα μεταπτυχιακά που λέν ότι τα ΤΕΙ έχουν, είναι συμπράξεις με ΑΕΙ. Τα τελευταία έχουν το πρώτο και τελευταίο λόγο σε όλα και η πλειοψηφία των εισακτέων είναι από αυτά. Δύσκολα περναει απόφοιτος ΤΕΙ εκεί, και αφού θα έχει μείνει στην αναμονή για ένα μακρυυυυυ διάστημα. ;) :( Οι σπουδές δε, γίνονται σχεδόν αποκλειστικά μέσα στα κτίρια των ΑΕΙ.

Είσαι λάθος εδώ, τουλάχιστον για την σχολη την δικη μου εχει 3 μεταπτυχιακά σε συνεργασία με ΑΕΙ και οι περισσότεροι εισακτέοι είναι απο ΤΕΙ και εκτος αυτό μαθηματα μεταπτυχιακών γίνονται και στο ΤΕΙ(για την δικη μου ειδικότητα και το δικο μου ΤΕΙ σου μιλάω έτσι??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Είσαι λάθος εδώ, τουλάχιστον για την σχολη την δικη μου εχει 3 μεταπτυχιακά σε συνεργασία με ΑΕΙ και οι περισσότεροι εισακτέοι είναι απο ΤΕΙ και εκτος αυτό μαθηματα μεταπτυχιακών γίνονται και στο ΤΕΙ(για την δικη μου ειδικότητα και το δικο μου ΤΕΙ σου μιλάω έτσι??)

Πω-πω!Τελικα η ΓΕΩΠΟΝΙΑ ειναι και γ**ω τις ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ!!!!!!!
για σκεψου, ειναι τυχαιο που μονο οι πολυτεχνικες κ το γεωπονικο ειναι 5χρονια σπουδων, αντι για 4?????βγαινεις με πτυχιο ισοτιμο master......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
ένα γ**ω να το βγάλεις απο το μύνημα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πω-πω!Τελικα η ΓΕΩΠΟΝΙΑ ειναι και γ**ω τις ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ!!!!!!!
για σκεψου, ειναι τυχαιο που μονο οι πολυτεχνικες κ το γεωπονικο ειναι 5χρονια σπουδων, αντι για 4?????βγαινεις με πτυχιο ισοτιμο master......


εγώ πάντως ήξερα ένα γεωπόνο επί πτυχίο που του έδειξα ένα κοντό αμπέλι και δεν ήξερε τι ήταν :lol:

ελπίζω να βγειτε καλύτεροι εσείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ πάντως ήξερα ένα γεωπόνο επί πτυχίο που του έδειξα ένα κοντό αμπέλι και δεν ήξερε τι ήταν :lol:

ελπίζω να βγειτε καλύτεροι εσείς :P

σε ποιον κλάδο ήταν???Μήπως ανθοκομίας??εχει πολλες ειδικοτητες η γεωπονικη δεν είναι ετσι οπως πιστευουν οι πολλοι;)
Αυτη την στιγμη δες 2 ατομα είναι στο γεωπονικό φυτικης παραγωγης
άλλος ζωικης άλλος θα είναι ανθοκομιας
άλλος ιχθυολογιας κτλ κτλ;)
και κατι άλλο εσημαντικοτατο το θεωρω εγω, εγω ας πουμε εμαθα για την ροδακινια λέμε τωρα έτσι αλλα δεν τα εχω δει ποτε αυτα τα δεντρα, αν το δω μπροστα μου ουτε που ξερω οτι θα είναι ροδακινια, το ξερω μόνο στην θεωρια.

Αν πάω Μακεδονια που έχουν τετοια δεντρα τοτε θα αρχίσω και θα εχω την εξοινιωση με το συγκεκριμμένο φυτο.
Είναι κάπως μπέρδεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top