Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Αλεξανδρούπολη !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup: ή Π.Τ.Δ.Ε. όπως τ λένε στο πάσο :ΡΡΡ
Ετσι, με τον καιρο γινομαστε περισσοτεροι:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skountouflis

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αρχαιολογικάρα!!!!!!!
και τα μυαλά στα... σκάμματα!!!!!!(θεσσαλονίκη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
λογιστικη -χρηματοοικονομικο Ξεσ-σαλονικησ!!!!χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω στο ΤΕΙ Λάρισσας στο Τ.Π.Τ(Τεχνολογία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών)!
Μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένη για την επιλογή μου και βρίσκω την Λάρισσα πολύ ωραία με πλήθος επιλογών όσον αφορά τα ψώνια,την διασκέδαση και το nightlife.
Το ΤΕΙ είναι πολύ οργανωμένο με όλα τα τμήματά του συγκεντρωμένα σε μια μεγάλη έκταση με:Λέσχη,Βιβλιοθήκη,Γήπεδα και Γυμναστήριο!Τα μαθήματα στο τμήμα μου είναι λίγο δυσκολούτσικα αλλά οκ ας ζοριστώ και λίγο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγώ σπουδάζω στο ΤΕΙ Λάρισσας στο Τ.Π.Τ(Τεχνολογία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών)!
Μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένη για την επιλογή μου και βρίσκω την Λάρισσα πολύ ωραία με πλήθος επιλογών όσον αφορά τα ψώνια,την διασκέδαση και το nightlife.
Το ΤΕΙ είναι πολύ οργανωμένο με όλα τα τμήματά του συγκεντρωμένα σε μια μεγάλη έκταση με:Λέσχη,Βιβλιοθήκη,Γήπεδα και Γυμναστήριο!Τα μαθήματα στο τμήμα μου είναι λίγο δυσκολούτσικα αλλά οκ ας ζοριστώ και λίγο...:P


ναι ειναι γεγονος οτι η λαρισα ειναι γαματη!!!!!αν δεν ηταν εκει το πατρικο μου σιγουρα θα σκεφτομουν σπουδες εκει!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argyrouli

Νεοφερμένος

Η Argyrw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τεσυδ ναυπακτος μια σχολη αλλα παλουκι αρκετα... Αλλα περναμε τοσο ομορφα εδωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
ημμυτης εμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Χανιά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι ειναι γεγονος οτι η λαρισα ειναι γαματη!!!!!αν δεν ηταν εκει το πατρικο μου σιγουρα θα σκεφτομουν σπουδες εκει!!!!:clapup:

για τον πούτσο είναι. εκεί είναι το μητρικό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οικονομικών επιστημών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Σε λιγοτερο απο 2 μηνες ομως ναι!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Κανενας Παντειακος?Κανεις απο το Παντειο Πανεπιστημιο Κοινωνικων και Πολιτικων Επιστημων?(Ετσι για να ψωνιζομαστε και λιγο!!!!!!!! ):P :hehe::rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Κανείς που σπουδάζει Σάμο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παντειο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ :D
Αν έχετε ξαδερφια , αδέρφια , φιλους , φιλες που θελουν να μπουνε εκεί ενημερωστε τους :
WARNING : Θα περάσουν πέντε χρόνια γεμάτα μαθηματικά φυσική κυκλώματα πληροφορική κλπ κλπ
Να μην νομίζουν οτι εχει πουθενα διαβασμα με την εννοια ανοιγω ενα βιβλιο και διαβαζω κειμενο και μαθαίνω κατι απ'έξω παπαγαλία πχ ή κατανοώ ενα κείμενο (σαν το αοδε πχ). Τα μαθήματα που ειναι ετσι ειναι μολις 3(?) στα 60 και θεωρουνται της πλακας:whistle: Ούτε ότι διαβάζω 2-3 μέρες πριν την εξέταση χωρίς να έχω παρακολουθήσει πριν , τα καταλαβαινω και περνάω..
επίσης δεν μπορείς να ξέρεις τι θα πέσει περίπου ώστε να το διαβάσεις λίγο πριν και να περάσεις με ενα 5 ή αυτο είναι πολυυ σπανιο
όλα τα μαθηματα θελουν να λυνεις ασκησεις :D

Να λύνεις ασκήσεις μαθηματικών και φυσικής...αυτο τα λέει όλα

πως έλυνες για να μπεις στη σχολή ? Έ , θα λύνεις και μέσα...
Ασκησεις μαθηματικων , φυσικης ,κυκλωματα, εργασιες στην πληροφορικη κλπ κλπ Τα θέματα σε μαθηματα φυσικής και μαθηματικών είναι νομίζω πιο δύσκολα απο οτι στις αλλες σχολες του ΕΜΠ...
Όλα ειναι τυποι πράξεις και μαθηματική σκέψη
Όποιος τα γουσταρει αυτα ή δεν τον τρομαζουν και του αρεσουν τα μαθηματα λογικα του ταιριάζει η σχολή...αλλιώς ΜΑΚΡΙΑ!
(για το δικό του καλό)
αμα ειναι αντρας και νομίζει οτι θα ειναι σε αμφιθεατρο με πολλα γκομενακια πλανάται γιατι οι κοπελες ειναι απειροελαχιστες σε αριθμο)
Λογικά είναι η πιο δύσκολη σχολή στην Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,435 μηνύματα.
Συμφωνώ με quintana,το ίδιο ισχύει πάνω κάτω και στο ΗΜΜΥ ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Νομική Δ.Π.Θ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top