Σε ποια πόλη πιστεύετε ότι βρίσκεται το καλύτερο Τμήμα Ιατρικής;

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Στην Ιατρική Θεσσαλονίκης εξάσκηση σε πτώμα κάνεις στο 2ο έτος

αληθεια???και ηθελα να ρωτησω ποτε γινεται...αντε πως και πως το περιμενω~!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Η κολλητη μου περυσι, μου ειπε οτι τι δικο τους πτωμα σαπισε λογω των καταληψεων.(δεν τους αφησαν να πηνε να το συντηρησουν) Αλλα ευτυχως ειχαν τελειωσει τα μαθηματα, αρα η μονη χρηση που του ειχε μεινει ηταν η εξεταση(η οποια ακυρωθηκε! :D)

Εμεις παλι στην πατρα, δεν ειχαμε ποτε την χαρα...Μονο προπλασματα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν δεν δεις έτσι ζωντανό ζωντανό(που λέει ο λόγος:D) δεν λέει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Η κολλητη μου περυσι, μου ειπε οτι τι δικο τους πτωμα σαπισε λογω των καταληψεων.(δεν τους αφησαν να πηνε να το συντηρησουν) Αλλα ευτυχως ειχαν τελειωσει τα μαθηματα, αρα η μονη χρηση που του ειχε μεινει ηταν η εξεταση(η οποια ακυρωθηκε! :D)

Εμεις παλι στην πατρα, δεν ειχαμε ποτε την χαρα...Μονο προπλασματα...:(
σοβαρα???κοιτα να δεις τι κακο κανουν οι καταληψεις...το περιμενουμε που το περιμενουμε...φανταζεσαι να μας σαπισει???πω...θα φτασουμε στην πηγη και δε θα πιουμε νερο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphana

Νεοφερμένος

Η aphana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
σοβαρα???κοιτα να δεις τι κακο κανουν οι καταληψεις...το περιμενουμε που το περιμενουμε...φανταζεσαι να μας σαπισει???πω...θα φτασουμε στην πηγη και δε θα πιουμε νερο....:P

ελα ρε μην αγχωνεσαι θα το παρω μαζι μου να το βαλω στην καταψυξη...χαχα ο,τι να ναι!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εχω καλυτερη ιδεα ρε συ...θα κουβαλαμε ψυγει(ακι)....και αν χρειαστει το βαζουμε μεσα με παγοκυστες......χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εχω καλυτερη ιδεα ρε συ...θα κουβαλαμε ψυγει(ακι)....και αν χρειαστει το βαζουμε μεσα με παγοκυστες......χαχαχαχα


καλα εσυ δεν παιζεσαι. αδικεισαι παιδάκι μου!!! τι ιατρική κ μλκιες
πήγαινε γράψε σενάριο για ταινια του tim burton, τύφλα μετά θα χει ο sweeney todd!!!
a!! κ annmary.......σε βλέπω για ιατροδικαστού ε???? :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
καλα εσυ δεν παιζεσαι. αδικεισαι παιδάκι μου!!! τι ιατρική κ μλκιες
πήγαινε γράψε σενάριο για ταινια του tim burton, τύφλα μετά θα χει ο sweeney todd!!!
a!! κ annmary.......σε βλέπω για ιατροδικαστού ε???? :jumpy::jumpy:

χαχαχα...βρε λες????και να μην το εχω σκεφτει....ε...τζαμπα τα ξενυχτια των πανελληνιων....λες να ρθω σε επικοινωνια με τον tim και να του προτεινω συνεργασια???!:lol:
οσο για τη ιατροδικαστικη....λες να επηρεαστηκα απ το πολυ csi?????:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xionath

Νεοφερμένος

Η xionath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια σορρυ αλλα μιλατε σοβαρα?!εγω ακουω πτωμα και μου σηκωνεται η τριχα καγκελο!:sick:οσο για την ιατροδικαστικη εχω ακουσει πολυ μακαβρια πραγματα...εκτος κ αν μου φαινονται εμενα καπως!εγω αναρωτιεμαι σ αυτο το μαθημα δεν γινεται ν αρρωστησεις και να μην πας???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
χαχαχα...βρε λες????και να μην το εχω σκεφτει....ε...τζαμπα τα ξενυχτια των πανελληνιων....λες να ρθω σε επικοινωνια με τον tim και να του προτεινω συνεργασια???!:lol:
οσο για τη ιατροδικαστικη....λες να επηρεαστηκα απ το πολυ csi?????:xixi:

ναι παρτον ενα τηλέφωνο κ πές του να συνεχισετε το greys anatomy.....κ φαντασου τι μπορεις να βάλεις μεσα για σενάριο!!!!! στο ρολο φυσικά της μερεντιθ εσύ, ας κανουμε κ οι υπόλοιποι κανα κομπάρσο!!!!!! :P:P

ναι θα εχει παίξει κ αυτό το ρόλο του!!!! αλλα οχι εσυ παίζει να εχεις δει πολύ tim.........:jumpy:

παντως να ξερεις, ο βιολόγος μου στο φροντ που είναι τώρα ειδικευομενος ιατρός , μας διαβεβάιωσε πως η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ μυρουδιά στον πλανήτη είναι το καμμένο πτώμα.........:jumpy:
-----------------------------------------
παιδια σορρυ αλλα μιλατε σοβαρα?!εγω ακουω πτωμα και μου σηκωνεται η τριχα καγκελο!:sick:οσο για την ιατροδικαστικη εχω ακουσει πολυ μακαβρια πραγματα...εκτος κ αν μου φαινονται εμενα καπως!εγω αναρωτιεμαι σ αυτο το μαθημα δεν γινεται ν αρρωστησεις και να μην πας???:hmm:

αν είναι εργαστηριο κ ειναι υποχρεωτικό οχι δυστυχώς!!! γιατί με 2 απουσίες σε κόβουν!!! τέρμα τα κόλπα του δημοτικού "μαμά με πονάει η κοιλιά" εδώ σπουδάζουμε κυρία μου!!!!
οποτε δε τη γλιτώνεις!!!!
(καλά ανατομία εχει κ στο πρώτο εξάμηνο, annmary θα ρίξουμε πολύ γέλιο με τις κραυγές των άλλων!!!! χχαχα κακίες!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
πραγματι πραγματι....ειμαι φαν του burton !!:) παντως για ειδικοτητα....χειρουργικη θα χει μεσα σιγουραααα:D genetics...μας βλεπω να καλοπερναμε...με τις αντιδρασεις των υπολοιπων...!!!οσο για το καμμενο πτωμα...ε ειπαμε...δε θα καθομαστε κι εξω απ τον αποτεφρωτηρα!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xionath

Νεοφερμένος

Η xionath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε πως δεν σας αηδιαζει η σκεψη του νεκρου σωματος? πριν ηταν ζωντανος ανθρωπος κ μετα το εντερο, το συκωτι και τα νεφρα του ειναι η δικη σου εργασια!!!! ασχετο αλλα αννα μαρια τελικα που περασες ιατρικη?σε ποια πολη εννοω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε πως δεν σας αηδιαζει η σκεψη του νεκρου σωματος? πριν ηταν ζωντανος ανθρωπος κ μετα το εντερο, το συκωτι και τα νεφρα του ειναι η δικη σου εργασια!!!! ασχετο αλλα αννα μαρια τελικα που περασες ιατρικη?σε ποια πολη εννοω..
χαχα...xionath κατσε ετσι λεμε...στην πραξη θα δειξει....ασχετο αλλα οτιδηποτε νεκρο σε ζωακι...εννοωντας πχ κοτοπουλο...το σιχαινομαι ως εκει που δεν παει...τωρα το πτωμα μου φαινεται αλλιως...!:P θεσσαλονικη περασα...εσυ που περασες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xionath

Νεοφερμένος

Η xionath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω ειχα βαλει ιατρικη λαρισας 1η επιλογη και μονο αυτη απ ολες τις ιατρικες και την εχασα για 4 μορια! οσο περιεργο κ αν θ ακουστει αυτο που θα πω δεν στενοχωρηθηκα γιατι ηθελα περισσοτερο να παω οδοντιατρικη θεσσνικη(εκει περασα 2η επιλογη μου ηταν) αλλα το πτωμα δυστυχως δεν το γλυτωνω.. θα το δω και εγω!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
οχι ρε συ τι περιεργο..και μια γνωστη μου περσι περιπου ετσι ειχε κανει!! αντε αντε...θα κανουμε και μαζι κοινα μαθηματα....:)οσο για το πτωμα....αστααα....αυτο κανεις δεν το γλιτωνει....θελει δε θελει.....:P ομολογω εσυ θα σαι και λιιιγοοο πιο μακαβρια με τα σκετα τα κεφαλακιαα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
οχι ρε συ τι περιεργο..και μια γνωστη μου περσι περιπου ετσι ειχε κανει!! αντε αντε...θα κανουμε και μαζι κοινα μαθηματα....:)οσο για το πτωμα....αστααα....αυτο κανεις δεν το γλιτωνει....θελει δε θελει.....:P ομολογω εσυ θα σαι και λιιιγοοο πιο μακαβρια με τα σκετα τα κεφαλακιαα.....


χιονάτη είχα αναφέρει ενα ωραίο οερισταικό πέρισυ απο την οδοντιατρική ΑΠΘ..κοίτα πίσω κ διαβάσε το να ανοίξει η ψυχή σου!!! ν( κ η ορεξή σου για σπουδές!!!)


annmary...κομμένο κεφάλι παλουκωμένο στην έδρα........εμείς δε θα το δούμε?????:'(:'(
-----------------------------------------
πραγματι πραγματι....ειμαι φαν του burton !!:) παντως για ειδικοτητα....χειρουργικη θα χει μεσα σιγουραααα:D genetics...μας βλεπω να καλοπερναμε...με τις αντιδρασεις των υπολοιπων...!!!οσο για το καμμενο πτωμα...ε ειπαμε...δε θα καθομαστε κι εξω απ τον αποτεφρωτηρα!!!:lol:


μη το λες απο σένα όλα τα περιμένω!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
genetics μου...κανεις δε θα δωσει σε μας μια ΤΕΤΟΙΑ χαρα...???δηλ γιατι....οι αλλοι καλυτεροι ειναι????δεν το δεχομαι....(ενταξει...σαν να με εχεις παρεξηγησει..λιγο..!!:angel:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
genetics μου...κανεις δε θα δωσει σε μας μια ΤΕΤΟΙΑ χαρα...???δηλ γιατι....οι αλλοι καλυτεροι ειναι????δεν το δεχομαι....(ενταξει...σαν να με εχεις παρεξηγησει..λιγο..!!:angel:)



οχι αντιθέτως!!! με εχεις κανει να δώ την ιατρική μ αλλο ματι!!!! η ιατρική στην αστεία/μακάβρια πλευρά!!!
ΝΑΙ ΡΕ!!!!!!!! ΠΗΓΑΜΕ ΙΑΡΙΚΗ Κ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΑΙΜΑΤΑ Κ ΠΤΩΜΑΤΑ!!!!
ΖΗΤΩ η annmary!!!!!

(απ το να τα φοβόμαστε καλύτερα έτσι, θα περνάμε καλά κ στο μάθημα, να κ ενα κίνητρο για να πατάμε λίγο στις διαλέξεις!!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ε τωρα τι να πω??? εδωσες αλλη οψη στο θεμα!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ...ΠΗΓΑΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ!!! ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΚΑΒΡΙΑ ΠΛΕΥΡΑ!!! ΖΗΤΩ ο genetics !!!! (και η annmary, μην ξεχνιομαστε!!! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ε τωρα τι να πω??? εδωσες αλλη οψη στο θεμα!!!! ΣΥΜΦΩΝΩ...ΠΗΓΑΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑ!!! ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΚΑΒΡΙΑ ΠΛΕΥΡΑ!!! ΖΗΤΩ ο genetics !!!! (και η annmary, μην ξεχνιομαστε!!! )


οχι ΖΗΤΩ Η ANNMARY k κ μετά ο genetics . εσύ πρωτοστάτησες μην προσβάλω κ τα πνευματικά δικαιώματα των ιδεών σου!! εγώ είμαι απλά κάποιος που έχει την ίδια τρέλαααααααα :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top