Σε ποια πόλη θέλετε να σπουδάσετε;

Σε ποια πολη θα θελατε να σπουδασετε?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 5 41.7%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κρήτη

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Βόλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 8.3%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σε ποια πολη θα θελατε να σπουδασετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω Αθηνα θα ηθελα να περασω!:rockon:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ιωαννινα!!Γιατι ειναι πολυ ομορφη πολη,με πολλους φοιτητες,και αξεχαστη(απ'οσο ακουω)φοιτητικη ζωη:)Βεβαια για οικονομικους λογους και για λογους αξιας του πτυχιου μαλλον Αθηνα θα παω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγώ Κρήτη θα ήθελα αλλά για οικονομικούς και άλλους λόγους θα πάω Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εγώ πατρα.. . . . ειναι εκει η αδερφη μου!!! :P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγώ θέλω να περάσω κατα κύριο λόγο Θεσσαλονίκη...
Αλλα επειδή το βλέπω χλωμό για Θεσσαλονίκη,και Ιωάννινα ή Βόλο να πάω δεν με χαλάει καθόλου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω Κρητη, αλλα η Κρητη δεν ειναι πολη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν θέλω Πάτρα, Γιάννενα και Κρήτη (κρήτη νομίζω το πανεπιστήμιο είναι πολύ καλό αλλά κάπως μου κάθεται να πάω σε νησί!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν θέλω Πάτρα, Γιάννενα και Κρήτη (κρήτη νομίζω το πανεπιστήμιο είναι πολύ καλό αλλά κάπως μου κάθεται να πάω σε νησί!!!)

Ε νταξ δεν καταλαβαινεις και τοσο οτι ειναι νησι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τι να πουν και αυτοί που περνάνε στο Καρλόβασι (Σάμο)??:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω Κρητη, αλλα η Κρητη δεν ειναι πολη :P

σωστα...αλλα αλλιως το εννοω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω απ' την μια θελω να περασω Αθηνα
1) για να μην επιβαρυνω οικονομικα τους γονεις μου,
2) για να μην "χασω" τους φιλους μου (παρ' ολο που οι περισσοτεροι θα περασουν σε αλλη πολη ή θα σπουδασουν σε χωρα του εξωτερικου

..Αλλα απ' την αλλη θελω να περασω σε αλλη πολη
1)για να νιωσω ελευθερη
2)για να ζησω την φοιτητικη ζωη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αθήνα θέλω να πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τι να πουν και αυτοί που περνάνε στο Καρλόβασι (Σάμο)??:P:P

Εισαι απ' τη Σαμο, ή ετσι απλα την ανεφερες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πρώτα απ' όλα θέλω να αλλάξω πόλη. Όχι ότι μισώ τη Λάρισα απλά θέλω να φύγω να γνωρίσω μια άλλη πόλη.

Αθήνα ή Θεσσαλονίκη, λοιπόν, με πιο πιθανή την Αθήνα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εισαι απ' τη Σαμο, ή ετσι απλα την ανεφερες???
Όχι έτσι απλά το ανέφερα!!
Συγκεριμένα για την έκταση της συγκριτικά με την Κρήτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αθήνα θέλω...κυρίως για λόγους επιπέδου σχολής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Aθήνα. Δεν συμβιβάζομαι καθόλου στην ιδέα του να αλλάξω πόλη και να χάσω όλους μου τους φίλους ενώ έχω ξεκαθαρίσει στους γονείς μου ότι θα μείνω μόνος μου και δεν φαίνεται να δυσανασχετούν όσο θα περίμενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Aθήνα. Δεν συμβιβάζομαι καθόλου στην ιδέα του να αλλάξω πόλη και να χάσω όλους μου τους φίλους ενώ έχω ξεκαθαρίσει στους γονείς μου ότι θα μείνω μόνος μου και δεν φαίνεται να δυσανασχετούν όσο θα περίμενα.:)

Θα σου δωθεί όμως η ευκαιρία να κάνεις νέους φίλους, νέες εμπειρίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmoud

Νεοφερμένος

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Θα σου δωθεί όμως η ευκαιρία να κάνεις νέους φίλους, νέες εμπειρίες:)

To νέες εμπειρίες είναι κάτι σχετικό. Δηλαδή στην Αθήνα δεν αποκτάς εμπειρίες? Έπειτα δεν είπα πως θα γίνω το πλέον αντικοινωνικό άτομο που θα μείνει για πάντα προσκωλυμένο στα υπάρχοντα δεδομένα του, νέες παρέες βρίσκεις και στην Αθήνα, ειδικά στο πανεπιστήμιο, χωρίς αυτό να σημαίνει πως χάνεις και τις παρέες που ήδη έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top