Σε ποιά σχολή περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pera_brexei

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
κανεις κοινωνικος λειτουργος στο Ηρακλειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peter1991

Νεοφερμένος

Ο peter1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω ΤΕΙ ηλεκτρολογιας Χαλκιδα (β' εξαμηνο)!!!...κανεις????:P
Συνάδελφε θα τα πούμε στην σχολή~!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMITRA 1991

Νεοφερμένος

Η DIMITRA 1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
φιλολογια θεσνικης????/
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannaaua

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλε ας πώ και εγώ:jumpy::jumpy:

Γεωπονικό Αθήνας κανεις????????????????????????????????????????
:P

Εγωωώ!!!Στο τμήμα Βιοτεχνολογίας...εσύ?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

batraxaki

Νεοφερμένος

Η batraxaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Χανιά κανείς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εγω περασα αγγλικη αθηνων!!!!εσυ???
Να κι ενας συναδερφος ακομα!!!!!Αλλα θα στα χαλασω ...ειμαι Σαλονικα!!!!
-----------------------------------------
φιλολογια θεσνικης????/
:bye:
Ε θα ειμαστε μαζι στη φιλοσοφικη...εσυ τμημα φιλολογιας εγω τμημα αγγλικης φιλολογιας.:DΚαι οι δυο παντως θα ειμαστε φιλολογοι σε καποια γλωσσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d@NTE

Νεοφερμένος

Ο d@NTE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Επ και ενας αρχαιολογος μαζι σας παιδια και εγω φιλολογος δε θεωρουμε?χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κανεις κοινωνικος λειτουργος στο Ηρακλειο???
AXXXXXXXX συναδελφε!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγω αλλα στη πατρα!!!!! καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΑΠΘ αγγλικη φιλολογια κανενας συμφοιτητης η καμια συμφοιτητρια??:)
γεια!!και εγω για εκει ειμαι!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
αρχιτεκτονική θεσσαλονίκης!!!! κανένας?????:no1::D


επ! δικιά μου εσύ! :) αρχιτεκτονική απθ, γράφτηκα προχθές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
απθ πληροφορικης κπ κοπελα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ κανείς ??μονο ΑΠΘ βλέπω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
απθ πληροφορικης κπ κοπελα?

Προφανως στο ischool δεν υπαρχει καμια ...
Μην χανεις τις ελπιδες σου ομως ... μπορει κατι να γινει ... αν και το πιο πιθανο τωρα ειναι να τις γνωρισεις απο κοντα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Προφανως στο ischool δεν υπαρχει καμια ...
Μην χανεις τις ελπιδες σου ομως ... μπορει κατι να γινει ... αν και το πιο πιθανο τωρα ειναι να τις γνωρισεις απο κοντα ...


ελπιζω να εχει και καμια κοπελα δν θελω να μαι μονη:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_111

Νεοφερμένος

Ο giorgos_111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ασήμι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κανένας ΗΜΜΥ Κρήτης (Χανιά) ή τουλάχιστον Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)??????
Γεια σου συναδελφε και γω στους ΗΜΜΥ ειμαι
-----------------------------------------
Εγώ!:D
Επιτέλους μια συμφοιτήτρια!
Και γω και γω:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ελπιζω να εχει και καμια κοπελα δν θελω να μαι μονη:'(:'(

δεν πιστευω να εισαι μονη ... εδω γυναικες πανε ΗΜΜΥ και δεν θα πανε πληροφορικη? ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
γεωλογια στην πατρα κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danaitsa

Νεοφερμένος

Η danaitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κανενας νοσηλευτικη σπαρτη?????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top