Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Η πρώτη φορά???
Ένας ΚΟΚΚΙΝΟΣ εφιάλτης......

Άσε με να μαντέψω,πήγες με κνίτισα,και στην κορύφωση άρχισε να τραγουδάει "kalinka,kalinka,kalinka moya"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Άσε με να μαντέψω,πήγες με κνίτισα,και στην κορύφωση άρχισε να τραγουδάει "kalinka,kalinka,kalinka moya"?
Δεν νομίζω ότι αυτό θα ήταν αρνητικό, για τους εξής λόγους:
1) Το τραγούδι "Kalinka" είναι παλιό παραδοσιακό ρώσικο τραγούδι, άσχετα αν μετά το "υιοθέτησε" ο "κόκκινος στρατός". https://en.wikipedia.org/wiki/Kalinka_(song)
2) Πρόκειται για ένα καθαρά ερωτικό τραγούδι.
3) Ο ρυθμός του τραγουδιού και ο αντίστοιχος χορός ταιριάζει στην περίπτωση, καθώς ξεκινά αργά και απαλά, γίνεται όλο και πιο γρήγορος και κορυφώνεται πολύ έντονα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
δεν έχει καμμια ασθένεια αυτή. καλή είναι

Και αντε εσυ δεν θες με προφυλακτικο, αλλα εισαι αγχωμενος για το πώς θα 'ναι και τι θα κανεις. Αμα πας χωρις καν να παρεις μαζι σου προφυλακτικα και εκεινη σου πει οτι δεν προκειται να γινει τιποτα αν δεν χρησιμοποιησεις προφυλακτικο θα πεις ''Α κατσε περιμενε να παω κατω να παρω;''. Ολα τα αλλα σε αγχωνουν αυτο δεν το σκεφτηκες; Χοχοχο.

Μια συμβουλη μονο περα απο αυτο. Μην σκεφτεις μονο την δικη σου ευχαριστηση, αλλα και την δικη της. Το πώς θα την ευχαριστησεις is your problem.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μην σκεφτεις μονο την δικη σου ευχαριστηση, αλλα και την δικη της. Το πώς θα την ευχαριστησεις is your problem.
Πολύ σωστά. Όμως ισχύει και το αντίθετο: Το κορίτσι επίσης πρέπει να σκεφτεί και την ευχαρίστηση του αγοριού. ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πολύ σωστά. Όμως ισχύει και το αντίθετο: Το κορίτσι επίσης πρέπει να σκεφτεί και την ευχαρίστηση του αγοριού.


νταξ, το αγορι θα το πει σε ολους τους φιλους του με φτιαχτες λεπτομερειες, οποτε θα αντλησει την ευχαριστηση του απο εκει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Αμα θες χωρις προφυλακτικο-->

:):):):)
πολυ καταντια ομως...καλυτερα να γινει πατερας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμα θες χωρις προφυλακτικο-->

:):):):)


Αγκαπη απο νάυλον ( ή τεφλον ξερω γω ) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Βασικά πολύ κουβέντα για το τίποτα...Εμένα δε με άγγιξε και πολύ το θεματάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Βασικά πολύ κουβέντα για το τίποτα...Εμένα δε με άγγιξε και πολύ το θεματάκι...

Τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Τι εννοεις?

Πως εντέλει δεν είχε σημασία για μένα,ούτε ψυχολογικά ούτε σωματικά...Ενώ είχα ακούσει τα μύρια όσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πως εντέλει δεν είχε σημασία για μένα,ούτε ψυχολογικά ούτε σωματικά...Ενώ είχα ακούσει τα μύρια όσα.

τυρογαριδακι ο τυπος? :P :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
τυρογαριδακι ο τυπος? :P :look:

Προφανώς εννοεί ότι η πρώτη φορά είναι πάρα πολύ hyped up :hmm:
Εγώ μικρή φοβόμουν τόσο πολύ γιατί έβλεπα στις ταινίες που όταν η νύφη δεν ήταν παρθένα σφάζανε έναν κόκορα για να φανεί το σεντόνι κόκκινο :hehe: Έλεγα φαντάσου πόνος :confused::worry::P για το αίμα που θα έβγαινε :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Προφανώς εννοεί ότι η πρώτη φορά είναι πάρα πολύ hyped up :hmm:
Εγώ μικρή φοβόμουν τόσο πολύ γιατί έβλεπα στις ταινίες που όταν η νύφη δεν ήταν παρθένα σφάζανε έναν κόκορα για να φανεί το σεντόνι κόκκινο :hehe: Έλεγα φαντάσου πόνος :confused::worry::P για το αίμα που θα έβγαινε :look:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Sweet lord...βασικα δεν ξερω.Αλλα το σεξ δεν μου αρεσει.Προτιμω να το νιωσω και να εχω αισθηματα για να το κανω.Παρα να το κανω ετσι απλα για να το κανω.If you know what i mean.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Eskl1nd εύλογο μου φαίνεται, όταν είσαι 8 χρονών και βλέπεις τις ελληνικές ταινίες και δεν ξέρεις πολλά περί σεξ :P
Άντε μάθε μετά ότι αυτοί υπερβάλλουν στα σίριαλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Sweet lord...βασικα δεν ξερω.Αλλα το σεξ δεν μου αρεσει.Προτιμω να το νιωσω και να εχω αισθηματα για να το κανω.Παρα να το κανω ετσι απλα για να το κανω.If you know what i mean.
Exει και το περιστασιακο τη χαρη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πως εντέλει δεν είχε σημασία για μένα,ούτε ψυχολογικά ούτε σωματικά...Ενώ είχα ακούσει τα μύρια όσα.

Νομιζες και εσυ οτι κατα την διαρκεια της διακορευσης θα βγει ποταμι αιματος? :hehe::hehe::hehe:

Αστικοι μυθοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Top