Σειρά επιτυχίας στις πανελλαδικές;

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Για υποτροφίες και λαπτοπ από τα πανεπιστήμια για τους 10 πρώτους πρώτη φορά ακούω.

Παλιότερα ίσχυε. Δεν θυμάμαι αν ήταν οι 10 πρώτοι ή ένα ποσοστό των εισακτέων αλλά έδιναν σε κάποιους. Και επειδή έδωσα το 2007 θυμάμαι από φίλη μου που είχε πάρει και έδιναν 500Ε να πας να πάρεις όποιον θες εσύ. Και έδιναν σε όλους τους πρωτοετείς φοιτητές μαθήματα υπολογιστών για να δώσεις για πιστοποίηση.
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Παλιότερα ίσχυε. Δεν θυμάμαι αν ήταν οι 10 πρώτοι ή ένα ποσοστό των εισακτέων αλλά έδιναν σε κάποιους. Και επειδή έδωσα το 2007 θυμάμαι από φίλη μου που είχε πάρει και έδιναν 500Ε να πας να πάρεις όποιον θες εσύ. Και έδιναν σε όλους τους πρωτοετείς φοιτητές μαθήματα υπολογιστών για να δώσεις για πιστοποίηση.
Ρώτησα τη μαμά μου και μου είπε ότι είχε πάρει 100000 δρχ. Άρα ισχύε και πριν το ευρώ. ΑΑΑ ΡΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Ρώτησα τη μαμά μου και μου είπε ότι είχε πάρει 100000 δρχ. Άρα ισχύε και πριν το ευρώ. ΑΑΑ ΡΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ

Ωραία. Για νωρίτερα δεν ήξερα είναι αλήθεια. Τότε πάντως Παίρναμε και χρηματικό ποσό ως υποτροφία για βαθμούς ανάλογα το έτος. Αλλά έπαιρναν 3-4 άτομα από κάθε έτος στη σχολή μου, ανάλογα με τους βαθμούς που έβγαζαν. (Σύνολο δηλαδή γύρω στα 12-15 άτομα το χρόνο) Και αυτό ήταν καλό ποσό, σχεδόν 1500 ευρώ. Να ισχύει ακόμα αυτό ή το κόψανε?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top