Σειρά εισαγωγής

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Μπήκα στο ypepth και μετά τη σχολή έλεγε "Σειρά... " ! Αυτό δείχνει τη θέση μου δηλαδή εμένα που δείχνει 0003 μπήκα 3ος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalaxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kalaxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ypepth ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΛΕΓΕ "ΣΕΙΡΑ..." !ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 0003 ΜΠΗΚΑ 3ΟΣ?

Άντε τυχερέ θα πάρεις και φράγκα..
Εγώ είχα βγει πρώτος στο ΤΕΙ μου και είχα πάρει περίπου 1.500?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ypepth ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΕΛΕΓΕ "ΣΕΙΡΑ..." !ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 0003 ΜΠΗΚΑ 3ΟΣ?


φιλε απο που μπορεις να δεις την σειρα σου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

al_zogo

Νεοφερμένος

Ο Αλέκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Συκέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ναι φίλε μου, άμα σου λέει ότι η σειρά εισαγωγής σου είναι 0003 τότε πέρασες τρίτος!!! Και παρεπιπτώντος, συγχαρητήρια!!!!

(Εμένα λέει 0001)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ναι φίλε μου, άμα σου λέει ότι η σειρά εισαγωγής σου είναι 0003 τότε πέρασες τρίτος!!! Και παρεπιπτώντος, συγχαρητήρια!!!!

(Εμένα λέει 0001)

και τι πέρασες? αν επιτρέπεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

termitis

Νεοφερμένος

Ο termitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειναι κανεις σας ασοεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
πως μπορω να μαθω σε ποιο εξαμηνο θα μπω στο οικονομικο αριστοτελειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πως μπορω να μαθω σε ποιο εξαμηνο θα μπω στο οικονομικο αριστοτελειου?


στα αει δεν υπαρχουν εξαμηνα!θα πας κανονικα στην σχολη σου οκτωβριο αρχιζουν τα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
ευχαριστω για την αμεση απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top