Σας αρέσουν τα μαθηματικά;

Loliii

Νεοφερμένος

Η Loliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ιου,μισώ τα μαθηματικά από φέτος! Τυχαίο? Δεν νομίζω. Η καινούργια δασκάλα φταίει. Είναι κομπλεξικιά και προσπαθεί να μας κάνει κι εμάς. Με τα μαθηματικά πέρυσι είχα πολύ καλή σχέση,είμασταν και "παντρεμένοι",φέτος όμως πήραμε διαζυγιο.. χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikipor

Νεοφερμένος

Η NIKH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τα σιχαίνομαι !!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αναλόγως τον καθηγητή... Φέτος την παλεύω και εντάξει δεν δυσανασχετώ και τόσο όταν χτυπήσει το κουδούνι και έχουμε.. Βασικά μου αρέσουν και λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smartusers

Νεοφερμένος

Ο smartusers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλα δεν τρελαινομαι κι' ολασ αλλα νταξει.... Θα προτιμω απο τα αρχαια σιγουρα !!!!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
καλα ειναι μωρε εμενα μου αρεσουν παρα πολυ τα αλγεβρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δε μου αρεσαν ποτε και δε τα καταλαβα ποτε!Κυριως τη Γεωμετρια που παντα παιρνει την ερωτηση ως υποθεση π.χ Εστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Dei Gratia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι το μόνο μάθημα που δεν σε κουράζει και τόσο πολύ..........κατά την γνώμη μου.........:book:
Θα έλεγα ότι είναι υπέροχο μάθημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μπορώ να πω ότι μου αρέσουν πιο πολύ από τις άλλες χρονιές αλλά έχω ένα θεματάκι με την γεωμετρία :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μωρέ δεν είναι οτι εμένα δεν μου αρέσουν. είναι που εγώ δεν αρέσω σ'αυτά.:redface:

τόσα χρόνια τα "φλέρταρα" και έφαγα χ (μη σου πω και y :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
παιδια ειναι τελεια!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
καλα ειναι μωρε εμενα μου αρεσουν παρα πολυ τα αλγεβρα!!!


Τα γεωμετρία είναι καλύτερα! :P

On-topic: Τα μαθηματικά τείνουν να μ'αρέσουν και το όριό τους ανήκει στο R.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Όχι, ποτέ δε μου άρεσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ξέρεις ποιο είναι το κακό?!
Ότι όλοι έχουν να πουν και κάτι κακό για να σε φοβίσουν! Ακόμα και ο μαθηματικός μας αρχίζει να λέει τα δικά του:
"Τα μαθηματικά που κάνετε εσείς τώρα δεν είναι ούτε για να εξασκείς το μικρό σου δαχτυλάκι..." κ.τ.λ.
Σε καθε ταξη ετσι λενε και μαθητες και καθηγητες.Απο οτι εχω δει ως οποιος καταλαβενει τα μαθηματικα μετα στις παραπανω ταξεις ειναι παλι οσο καλος ηταν!

Τα μαθηματικά είναι το μόνο μάθημα που δεν σε κουράζει και τόσο πολύ..........κατά την γνώμη μου.........:book:
Θα έλεγα ότι είναι υπέροχο μάθημα!!!!
Ποσο θα ηθελα να τα εβλεπα και εγω ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ!!!
Eίναι από τα μαθήματα που χρειάζεται σκέψη και όχι παπαγαλία και φυσικά βοηθάνε πολύ στην καθημερινή ζωή!
Όμως δεν μου αρέσει καθόλου η Γεωμετρία. Ιδικά της Β' Λυκείου που είναι μόνο τύπους και παπαγαλίες. Είναι ελεινή πραγματικά. Άλγεβρα και Κατεύθυνση είναι πόρωση όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaita

Νεοφερμένος

Η vaita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οχι ιδιαιτερα...Στη Α και Β Γυμνασιου μου αρεσαν αλλα τωρα στην Γ' ειναι δυσκολοτερα..ειδικα η παραγοντοποιηση..!!!
Πλεον μετα απο ιδιαιτερα στο σπιτι τρελαινομαι για Φυσικη!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lover21

Νεοφερμένος

Η lover21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μεχρι τωρα καλα ειναι! μετα να δουμε πως θα ειναι.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fwteinhlove

Νεοφερμένος

Η fwteinhlove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Όχι απλά μου αρέσουν!
ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ, ΨΟΦΑΩ, ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ!:jumpy:
Η καλύτερη μου είναι να λύνω ασκήσεις μαθηματικών!!!:xixi:

και γω το ιδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thanasis B

Νεοφερμένος

Ο Thanasis B αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δελ τρελαινομαι κιολας....Ισως να φταιει το οτι μερικες φορες τα καταλαβαινω απολυτα και αλλες φορες δεν τα καταλαβαινω καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harman

Νεοφερμένος

Η Harman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μ'αρέσουν αλλα είναι δύσκολα όταν βαριέμαι να τα διαβάσω και ευκολα οταν εχω όρεξη(αυτό που παθαίνουν όλοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top