ΣΧΕΔΙΟ ΝΟΜΟΥ - Ενίσχυση του Δημόσιου Πανεπιστημίου - Πλαίσιο λειτουργίας μη κερδοσκοπικών παραρτημάτων ξένων πανεπιστημίων

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σιγά μην διαβάσουν 403 σελίδες οι βουλευτές, είτε το ψηφίσουν είτε το καταψηφίσουν.

1709133262323.png


Μόνον η Λένω το έχει σίγουρα διαβάσει ολόκληρο (για να μην πω και ότι το έχει μάθει απέξω) :):):)
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια
Ναι ειναι πολυ για να το διαβασεις καλα.
Εγω το διαβασα σε πρωτη ματια και σταθηκα σε 3 σημεια
1) διδακτρα σε ξενους απο τα δημοσια.... αν θελουν τα ΑΕΙ!
2) τροπος εισαγωγης στα ιδιωτικα!
3) την ποιοτητα των ιδιωτικων την ελεγχει η ΕΘΑΑΕ !
Επειδη εγω εχω την διαστροφη να ψαχνω το γιατι και μετα το πως
τωρα βλεπω την μαγνητοσκοπημενη συζητηση στην επιτροπης της βουλης (οποτε μπορω)που γινεται ουσιωδης χαμος.

Αυτη αναρταται μια μερα απο τοτε που εγινε και θα υπαρξουν 4 τετοιες αναρτησεις πριν παει στην μεγαλη βουλη και το ψηφισουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Σιγά μην διαβάσουν 403 σελίδες οι βουλευτές, είτε το ψηφίσουν είτε το καταψηφίσουν.
Μια γρήγορη ματιά έριξα και όχι σε όλα.:)
Περιμένω να δημοσιευτεί σε ΦΕΚ και τότε θα το διαβάσω επισταμένα.
Έξις δευτέρα φύσις.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Σιγά μην διαβάσουν 403 σελίδες οι βουλευτές, είτε το ψηφίσουν είτε το καταψηφίσουν.
Καλησπερα παιδια
Ναι ειναι πολυ για να το διαβασεις καλα.
Εγω το διαβασα σε πρωτη ματια και σταθηκα σε 3 σημεια
1) διδακτρα σε ξενους απο τα δημοσια.... αν θελουν τα ΑΕΙ!
2) τροπος εισαγωγης στα ιδιωτικα!
3) την ποιοτητα των ιδιωτικων την ελεγχει η ΕΘΑΑΕ !
Επειδη εγω εχω την διαστροφη να ψαχνω το γιατι και μετα το πως
τωρα βλεπω την μαγνητοσκοπημενη συζητηση στην επιτροπης της βουλης (οποτε μπορω)που γινεται ουσιωδης χαμος.

Αυτη αναρταται μια μερα απο τοτε που εγινε και θα υπαρξουν 4 τετοιες αναρτησεις πριν παει στην μεγαλη βουλη και το ψηφισουν.
Υπάρχουν νομικοί σύμβουλοι που τους κάνουν ενημέρωση για τα φλέγοντα ζητήματα του νομοσχεδίου. Είναι η δουλειά τους να τα διαβάζουν. Πολλοί πολιτικοί με το ζόρι έβγαλαν ένα ΤΕΙ, δε μπορεί κανείς να περιμένει να είναι διατεθειμένοι να διαβάζουν 400 σελίδες νομικών όρων. Δεν χρειάζεται κιόλας.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top