ΣΜΥ vs Αστυφυλάκων;

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,587 μηνύματα.
Εγώ δεν έδωσα φέτος του χρόνου δίνω,γι αυτό έκανα και αρκετές ερωτήσεις για να μάθω σχετικά με τη σχολή ☺️

Αν το θες πολύ θα το καταφέρεις. Ελπίζω να πατάς βέβαια το 1,70 ύψος γιατί ακόμα και 1,69 σε κόβουν. Καλό διάβασμα και εξάσκηση για τα αθλήματα, είναι λίγο απαιτητικά ( το χιλιάρι και άλμα εις μήκος ).
 

eri548

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eri548 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αν το θες πολύ θα το καταφέρεις. Ελπίζω να πατάς βέβαια το 1,70 ύψος γιατί ακόμα και 1,69 σε κόβουν. Καλό διάβασμα και εξάσκηση για τα αθλήματα, είναι λίγο απαιτητικά ( το χιλιάρι και άλμα εις μήκος ).
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Είμαι 1.71 και ελπίζω να πάρω και κανέναν ακόμη μέχρι του χρόνου.. όσο για τα αθλήματα θα ξεκινήσω από Οκτώβρη ☺️, εγώ το άλμα εις ύψος φοβάμαι
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,587 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Είμαι 1.71 και ελπίζω να πάρω και κανέναν ακόμη μέχρι του χρόνου.. όσο για τα αθλήματα θα ξεκινήσω από Οκτώβρη ☺️

Έξοχα. Παίζει ρόλο και ο Δείκτης μάζας ( συμψηφισμός βάρους και ύψους ). Πιστεύω λογικά είσαι αδύνατη άρα δεν έχεις θέμα. Καλά κάνεις και ξεκινάς από Οκτώβρη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top