Πώς χαλαρώνετε;

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ταβανοθεραπεια, internet...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Πώς χαλαρώνετε;
Τσιτώνοντας τους άλλους. Easy. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μια όμορφη συζήτηση, το να ξαπλώνω στο κρεβάτι μου και να χαζεύω στο νετ, μια ψυχαγωγική ταινία, τα παιδικά του σαββατοκύριακου, ένα γλυκό, η μουσική, μια αγκαλιά. Τέτοια πράγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
By flying. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εμ κι εγώ το ίδιο με σένα κατάλαβα...βέβαια και τα δυο έχουν την ίδια κατάληξη (τις περισσότερες φορές τουλάχιστον) και παραπέμπουν πιο πολύ σε εκτόνωση, παρά σε χαλάρωση.. My opinion. :whistle:
γι αυτο το βαλανε και σε ιμοτικον
:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παίζοντας μπάσκετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...βέβαια και τα δυο έχουν την ίδια κατάληξη (τις περισσότερες φορές τουλάχιστον) και παραπέμπουν πιο πολύ σε εκτόνωση, παρά σε χαλάρωση..
"Don't knock masturbation; it's sex with someone I love."
(Woody Allen)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μια ομορφη συζητηση, ναι αννα οντως, κι ας ειναι δυσκολη κι ας με βαζει σε σκεψεις, δν το κρυβω η συζητηση ειναι μεγαλη απολαση για μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
φαγητό ακούγοντας μουσική..τι άλλο θες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
μουσικουλα κ στο μπαλκονι παρεα με τον ηλιο....και χαλαρωση και μαυρισμα 2 σε 1 ...τωρα αμα βρεχει και το κρεβατι καλο ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Διαβάζω πανεπιστημιακά μαθηματικά και ακούω μότσαρτ.Ομως στην ''απόλυτη''χαλάρωση ακούω χαλαρή μούσικη και πίνω ζεστό κακκάο

Πως χαλαρώνω;Με διαβασμα καλών βιβλ'ιων και ειδικά των μαθηματικών πανεπιστημιακού επιπέδου στο γραφειάκι με το ζεστό ήρεμο φώς της λάμπας και
υπό την αρμονική μελωδία του μότσαρτ .Αχ... αυτά είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ακουγωντας μουσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
τι σας χαλαρωνει?
2 λέξεις.

Yann Tiersen.




Tώρα από εκεί και πέρα..
Το ιδανικό σκηνικό χαλάρωσης για μένα είναι να είμαι στο κρεβατάκι μου,με μια ζεστή κουβερτούλα,να έχω δίπλα μια κούπα γαλλικό καφέ,αναμμένα κεράκια με άρωμα βανίλια και ένα καλό βιβλίο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaita

Νεοφερμένος

Η vaita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπορει να φαινεται χαζο αλλα το εχω διαβασει και προσπαθω να το καταφερω...
ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. Οι ανθρωποι που αναπνεουν 5 με 8 φορες το λεπτο χαλαρωνουν και βρισκουν το σωστο ρυθμο της ζωης...
και φυσικα ζεστο νερο.!!!! ειναι πιο χαλαρωτικο απο το κρυο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michael2393

Νεοφερμένος

Ο Michael2393 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
1) Απογευματινό καφεδάκι στο στέκι μας (τις μέρες που δεν έχω φροντιστίριο το απογευμα)...!!!!
2) Μουσική...!!!
3) Ζεστή σοκολάτα - Νες και ξέπλα...!

Διαβάζω πανεπιστημιακά μαθηματικά και ακούω μότσαρτ.Ομως στην ''απόλυτη''χαλάρωση ακούω χαλαρή μούσικη και πίνω ζεστό κακκάο

Πως χαλαρώνω;Με διαβασμα καλών βιβλ'ιων και ειδικά των μαθηματικών πανεπιστημιακού επιπέδου στο γραφειάκι με το ζεστό ήρεμο φώς της λάμπας και
υπό την αρμονική μελωδία του μότσαρτ .Αχ... αυτά είναι


ε? Ίσως επειδή είμαι απο το Περιστέρι να μου φαίνονται "κάπως" αυτά για χαλάρωση..... Αρχίζω και ανησυχώ..... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η μουσικη με χαλαρωνει και περισσοτερο η κλασική μουσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
1) Απογευματινό καφεδάκι στο στέκι μας (τις μέρες που δεν έχω φροντιστίριο το απογευμα)...!!!!
2) Μουσική...!!!
3) Ζεστή σοκολάτα - Νες και ξέπλα...!




ε? Ίσως επειδή είμαι απο το Περιστέρι να μου φαίνονται "κάπως" αυτά για χαλάρωση..... Αρχίζω και ανησυχώ..... :confused:

δύο πιθανότητες υπάρχουν:το παιδί είναι απόγονος του Αινσταιν,ή τρολλάρει γιατί μιας και είναι σε σχολικό φόρουμ θέλει να προβάλλει τον εαυτό του ως ανώτερο από όλους.
Αν δεν ισχύουν αυτά τότε με το καλό και το Νομπελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κι εγω διαβαζω πανεπιστημιακα μαθηματικων και φυσικης και δεν σπουδαζω κανενα απο τα δυο....παω κι εγω για νομπελ??? :P δν ξερω αν λεει αληθεια ή το παιζει αλλα μην κατηγορειτε αμεσως κι εμενα μ'αρεσουν τα μαθηματικα, ειδικα οταν δεν ειναι "ανωτερα μπακαλικη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top