Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Με λίγα λόγια. Θα τελειώσεις φυσικός και θα έρθεις Ελλάδα να κάνεις ιδιαίτερα...
Χαχαχαχαχαχαχα:loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ειλικρινα δεν εχω ιδεα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.

Ξανά πρώτο έτος δηλαδή; Αφού σ' αρεσε η νομική! Πάντως μια χαρά σχολή είναι η ψυχολογία. Στο ίδιο πανεπιστήμιο θα είσαι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
μόνη με 72 γάτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Διδακτωρικός ερευνητής επιστήμονας πορωμένος με την έρευνα,σε ένα ήσυχο μέρος στη φύση στην Βόρια Αγγλία ή Στη Νορβηγία (τέλος πάντων βόρειες χώρες),με ένα golden retriever που θα βγαίνω για τρέξιμο και τον έρωτά μου.Να ταξιδεύω,να μαθαίνω,να εξελίσσομαι.Το ιδανικό μέλλον.Να είμαι και αθλητής στίβου.Δύσκολο άλλα εφικτό :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
πιο ομορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 594 μηνύματα.
σε 10 χρονια θα εχω τελειωσει το μεταπτυχιακο και το διδακτορικο μου και θα ασχολουμαι με την ερευνα στη θεωρια των παντων:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευτυχισμένο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
με ένα golden retriever που θα βγαίνω για τρέξιμο και τον έρωτά μου
ε, ήρεμα με την κτηνοβασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν ακούω ανθρώπους να λένε πως σε 10 χρόνια θέλουν να έχουν λεφτά, διδακτορικό, γκόμενες, οτιδήποτε νιώθω σαν ακόμα και να τα αποκτήσουν η ευτυχία που θα αποκτήσουν θα είναι σύντομη όπως το να αγοράσεις καινούργιο iphone...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Κάτι άλλο από αυτό που θα ήθελα να είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου σε 10 χρόνια! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sein1

Νεοφερμένος

Ο sein1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Σε ενα καφενειο στην γειτονια που μεγαλωσα, με μακρια μαλλια και μουσι να πινω μπυρες με λεφτα που μου εδωσαν οι γονεις μου με τους οποιους μενω ακομα.
Ενα χαμενο κορμι που μετανιωνει για οσα δεν εκανε, που λεει "ποσο δικιο ειχες ρε μανα, αλλα δεν ειχα μυαλο να σε ακουσω" και γενικοτερα θλιβεται για την ζωη του την οποια πεταξε στα σκουπιδια αφηνοντας τον χρονο να περασει... Ομορφα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ενας καλος και εμπειρος οδοντιατρος, ζωντας με το κοριτσι το οποιο θα ερωτευτω,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ενα καφενειο στην γειτονια που μεγαλωσα, με μακρια μαλλια και μουσι να πινω μπυρες με λεφτα που μου εδωσαν οι γονεις μου με τους οποιους μενω ακομα.
Ενα χαμενο κορμι που μετανιωνει για οσα δεν εκανε, που λεει "ποσο δικιο ειχες ρε μανα, αλλα δεν ειχα μυαλο να σε ακουσω" και γενικοτερα θλιβεται για την ζωη του την οποια πεταξε στα σκουπιδια αφηνοντας τον χρονο να περασει... Ομορφα πραγματα!

Με την μεμψιμοιρία, δεν κέρδισε κανείς τίποτα. ;) Αν θες να αλλάξεις κάτι, μπορείς. Μπορείς και τώρα. Απλά πέρα από την θέληση για την αλλαγή πρέπει και να προσπαθήσεις πραγματικά.

Αυτό εννοείται πως ισχύει γενικά για όλους μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Να έχω υγεία και να μοιράζομαι αγάπη. Μετά από αυτά, ενδεχόμενα επάγγελμα και μια οικογένεια. Λέω ενδεχόμενα διότι δεν γνωρίζει κανείς πως ξημερώνει η επόμενη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top