Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

kamy.

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πολυ καλοι ειναι ολοι τους με εξαιρεση τη φιλολογο που ειναι πολυ παρεξενη και σε αυτο φταιει η ηλικια της.επισης παρα πολυ καλη ειναι η ιστορικος μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peggalicious

Νεοφερμένος

Η Πέγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πάλι λίγο απ'όλα...
Η φιλόλογος που την έχουμε καθημερινά είναι να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο!(δεν αντέχεται)
Η φυσικός μου επίσης το ίδιο!
Η χημικός είναι τρομερή όπως και η μαθηματικός(αν και λίγο τρελή!)
:s:s:s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
χειροτεροι απο περσι σιγουρα... εφυγε η περσινη τριτη και ξαναπατησαν ποδι.... (λεμε τωρα..!) βαζουν τους καλους στην α' και αν δουν οτι παιρνουμε φορα φωναζουν ''το βαρυ πυροβολικο'' . Παντως εμεις ο,τι και να κανουμε το χειρότερο τμημα ειμαστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elen1996

Νεοφερμένος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μου αρεσουν ολοι και περισσοτερο ο βιολογος οπως και σε ολους στο σχολειο.η μονη καθηγητρια οπου δεν μου αρεσει ειναι η γυμναστρια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μασ φορτωνουν με ασκησεισ και νομιζουν πωσ εχοθμε και ελευθερο χρονο..............:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σάρρα

Νεοφερμένος

Η Σάρρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ε εντάξει μωρέ τρώγονται!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλοι ειναι αφου μας αντεχουν.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sarah96

Νεοφερμένος

Η Σαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ε εντάξει μωρέ τρώγονται!:xixi:
Συμφώνω,εκτος απο μερικους μερικους που θελου να μας κανουν τη ζωη κολαση!Π.Χ βιολογια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofoklis

Νεοφερμένος

Ο Σοφοκλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ είμαι Α Γυμνασίου και οι δασκάλοι μας είναι οι χειρότεροι που θα μπορούσανε να είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Απαντώ κατ' ευθείαν στην ερώτηση του τίτλου:

Λογικοί. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
για ελλατε πρως χανια να να φριξετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna 11111

Νεοφερμένος

Η anna 11111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εμας ειναι μια χαρα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλημέρα! Κανείς δεν είναι τέλειος. Υπάρχουν καθηγητές, που μπορείς να συννενοηθείς και καθηγητές ,που δεν τους αντέχεις!!!!!!!! Αυτό όμως συμβαίνει και με τους φίλους μας, τους συμμαθητές μας ή τους συγγενείς μας! Ίσως μας πειράζει η "εξουσία" που έχουν και ...... . Αυτοί άραγε πως μας βλέπουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LolitaMar

Νεοφερμένος

Η LolitaMar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
πω πω δεν θέλω να το πω αλλα εχουμε μια καθηγητρια τελειως............!!!!!!
αφου μια φορα στα αρχαια εγραφε στο πινακα λεξεις λεξιλογικες κ εσκυψα να γραψω και οταν σηκωσα το κεφαλι, για να δω που ειναι η επομενη λεξη χαθηκα!! Γραφει μια λεξη πανω αριστερα κ την επομενη κατω δεξια! Ελεος! Είχα ζαλιστεί!
Γιατι μια αλλη φορά που κυνηγουσε ενα παιδι με τις κιμωλιες μεσα στην ταξη? Αλλη φαση απο 'κει! Εφαγα κ μια κιμωλια ενω προοριζοταν για την απο πίσω μου! (αλλα το γλενταμε στο μαθημα της:D:D:D)

Σημερα μας ελεγε οτι χορευει δημοτικα τραγουδια!!
Να την δω και παρτε μου τη ψυχη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
τ "αυστιροι" δν γραφεται ετσι?:nono:
οσο για εσενα σταυρο μν κατηγορεισ τ χανια μια χαρα πολη και μια χαρα καθηγητες εχει! εχω τ πληροφοριεσ μου κ εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ευτυχώς αν και σχεδόν όλοι τους έχουν κι από ένα χουσούρι :P, ο Φυσικός μας σκίζει: δεν φωνάζει, κανείς δεν μιλά και κάνει πραγματικό μάθημα. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ετσι και ετσι για παραδειγμα ο φιλολογος εχει δωσει καμια 20 ωριες ενω αλλοι χαλαρα
-----------------------------------------
καποιοι καλοι καποιοι... ας μην απαντησω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_dst

Νεοφερμένος

Η katerina_dst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλοι αλλα πολυ στριφνοι,αυστηροι,τρελοι,χαζοι,βαρετοι,κτλ καποιες φορες.αλλα απ την αλλη ολα τα αντιθετα αμα θελουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Πολυ καλοι.................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
όλοι για τον****** είναι αλλά τέσπα περνάμε κ φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top