Πώς σας φαίνεται η Ιστορία Γενικής Παιδείας;

manos1310

Νεοφερμένος

Ο manos1310 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδες δε ξερω για 'σας εμενα παντως αν και ειμαι θετικη το βρισκω αρκετα καλο. με ενα διαβασμα 2 ωρων εγραψα στο διαγωνισμα με υλη 15 σελιδων πολυ ανετα 20. βεβαια και ο καθηγητης ηταν σωστος και ξηγηθηκε εξαρχης: Οι βαθμοι πανε απο το 4 μεχρι το 20 αν δεν συμμετεχεις την ωρα του μαθηματος(δηλαδη να διαβασεις ενα αποσπασμα απο το βιβλιο μεσα ολο κι ολο) και δεν γραψεις δεν παιρνεις τιποτα αλλιως πολυ ανετα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Η αιώνια μάχη θετικοτεχνολογικών Vs θεωρητικών :P

παιδιά,όντως,η περίοδος αυτή είναι τέλεια! Ανοίγει το μάτι μας λίγο βρε παιδί μου...Αναγέννηση,Βιομηχανική Επανάσταση,Βαλκανικοί,1ος Παγκόσμιος...
Τέλεια είναι ^.^
όσο για το βιβλίο.Εμείς έχουμε θεϊκή καθηγήτρια.Απλα μας βάζει να σημειώνουμε ποια κομμάτια θέλει από κάθε μάθημα.
Αν κ δε μου φαίνεται τόσο κακογραμμένο:P


Αλλά πάντα την είχα αυτή την απορία.Το παίρνει αυτό το μάθημα κανείς για να το δώσει?
είναι κανείς απο εδώ μέσα που το εχει πάρει?


:no1: Πράγματι, το ότι ασχολούμαστε με πράγματα που δεν έχουμε ξανακάνει, προσδίδει στο μάθημα άλλη χάρη. Είναι πολύ ενδιαφέρον.
Ενταξει, τα μάθαμε για την αρχαια Ελλάδα και το Βυζάντιο, πολύ το πιλατεύαμε τόσα χρόνια, ευτυχώς που πήγαμε παρακάτω. Δηλαδή, αν κάποιος δεν έχει καταφέρει, δεν έχει βρει το χρόνο να ασχοληθεί τόσο πολύ με τη νεότερη ιστορία της Ελλάδος, το μάθημα προσφέρεται. Μετά δηλαδή αν θέλω να μελετήσω κάτι παραπάνω, θα το κάνω μόνη μου έχοντας ένα μικρό έρεισμα από τις γνώσεις του σχολείου. Αξίζει να το παρακολυθήσει κανείς, μόνο και μόνο επειδή έχει πράγματα καινούρια για εμάς που είμαστε στη θετική ή στην τεχνολογική....


Και σε εμάς υπογράμμιση πέφτει, και όχι ολόκληρα τα κεφάλαια φυσικά. Η καθηγήτρια δεν εξεταζει εννοείται, αλλά θέλει μια στοιχειώδη συμμετοχή.
Μονο που στην ώρα της, γίνεται ο κακός χαμός. Δυστυχώς. Και από τους θεωρητικούς περισσότερο. Επιμένω πάντως για το ότι το βιβλίο είναι κακογραμμένο.


----

Μα ποιος το παίρνει αυτό το μάθημα στις πανελλήνιες? Δε νομίζω να υπάρχει κανένας τόσο μαζόχας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
οι πληροφοριες μια χαρα ειναι αλλα το βιβλιο ειναι για πεταμα..πολυ πυκνογραμμενο κ δυσκολη διατυπωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
:no1: Πράγματι, το ότι ασχολούμαστε με πράγματα που δεν έχουμε ξανακάνει, προσδίδει στο μάθημα άλλη χάρη. Είναι πολύ ενδιαφέρον.
Ενταξει, τα μάθαμε για την αρχαια Ελλάδα και το Βυζάντιο, πολύ το πιλατεύαμε τόσα χρόνια, ευτυχώς που πήγαμε παρακάτω. Δηλαδή, αν κάποιος δεν έχει καταφέρει, δεν έχει βρει το χρόνο να ασχοληθεί τόσο πολύ με τη νεότερη ιστορία της Ελλάδος, το μάθημα προσφέρεται. Μετά δηλαδή αν θέλω να μελετήσω κάτι παραπάνω, θα το κάνω μόνη μου έχοντας ένα μικρό έρεισμα από τις γνώσεις του σχολείου. Αξίζει να το παρακολυθήσει κανείς, μόνο και μόνο επειδή έχει πράγματα καινούρια για εμάς που είμαστε στη θετική ή στην τεχνολογική....


Και σε εμάς υπογράμμιση πέφτει, και όχι ολόκληρα τα κεφάλαια φυσικά. Η καθηγήτρια δεν εξεταζει εννοείται, αλλά θέλει μια στοιχειώδη συμμετοχή.
Μονο που στην ώρα της, γίνεται ο κακός χαμός. Δυστυχώς. Και από τους θεωρητικούς περισσότερο. Επιμένω πάντως για το ότι το βιβλίο είναι κακογραμμένο.


----

Μα ποιος το παίρνει αυτό το μάθημα στις πανελλήνιες? Δε νομίζω να υπάρχει κανένας τόσο μαζόχας...:P



Η ύλη είναι όντως πολύ ενδιαφέρουσα.Ωστόσο έχει αρκετές ανακρίβειες και ορισμένες ανακολουθίες,ειδικά συγκριτικά με την Ιστορία Κατεύθυνσης.
Πραγματικά,τα άτομα που το εξετάζονται είναι ήρωες.Ένας φίλος μου(ο μόνος απ' όλο το σχολείο),που το δήλωσε σα μάθημα επιλογής για τις Πανελλήνιες,το έχει σκυλομετανιώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
+1 στην seize που έδωσε +1 στη Δέσποινα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Κρίμα που βάζουν τη νεότερη ιστορία στην 3η Λυκείου... Δεν υπάρχει ο χρόνος να ασχοληθείς αν και είναι η πιο ενδιαφέρουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δεν εχω ασχοληθει ουτε μια φορα με την ιστορια,συμμετεχω μονο οταν κανουμε λεξιλογικες ασκησεις..Ευτυχως η καθηγητρια εχει κατανοηση και μας αφηνει να διαβασουμε με την ησυχια μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δεν εχω ασχοληθει ουτε μια φορα με την ιστορια,συμμετεχω μονο οταν κανουμε λεξιλογικες ασκησεις..Ευτυχως η καθηγητρια εχει κατανοηση και μας αφηνει να διαβασουμε με την ησυχια μας.
:hmm:κανετε λεξιλογικές ασκήσεις στην ιστορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
:hmm:κανετε λεξιλογικές ασκήσεις στην ιστορία?
Ναι.Κανουμε παραδοση για 20-30 λεπτα και μετα ασκησεις απο ενα βιβλιο που μας ειχαν δωσει στην πρωτη.Να προσθεσω οτι η υλη ακουγεται οντως πιο ενδιαφερουσα σε σχεση με αυτα που καναμε στο παρελθον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Η ύλη είναι όντως πολύ ενδιαφέρουσα.Ωστόσο έχει αρκετές ανακρίβειες και ορισμένες ανακολουθίες,ειδικά συγκριτικά με την Ιστορία Κατεύθυνσης.
Πραγματικά,τα άτομα που το εξετάζονται είναι ήρωες.Ένας φίλος μου(ο μόνος απ' όλο το σχολείο),που το δήλωσε σα μάθημα επιλογής για τις Πανελλήνιες,το έχει σκυλομετανιώσει...

Το Φλεβαρη δηλωνουμε μαθηματα, δεν ειναι(πολυ) αργα να ξεκινησει να διαβαζει βιολογια/μαθηματικα. :)

Κρίμα που βάζουν τη νεότερη ιστορία στην 3η Λυκείου... Δεν υπάρχει ο χρόνος να ασχοληθείς αν και είναι η πιο ενδιαφέρουσα...

Ακριβως. Κριμα.

Εμεις εχουμε εναν απιστευτο τυπο για καθηγητη. Ο ανθρωπος πιστευει οτι πρεπει να διαβαζουμε τουλαχιστον 1 ωρα ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ το μαθημα του.
Και μας ειχε πει οτι ενας ανθρωπος ανιστορητος ειναι μισος ανθρωπος. Συμφωνοι. Αλλα του ειχα πει ''ε κυριε ειδικα φετος ποσα να προλαβουμε;" και ειπε οτι συμφωνει. Παρ'ολα αυτα, την ιδια μερα που γραφαμε ωριαιο στα κειμενα(και αυτη που μας κανει κειμενα ειναι γυναικα του), μας εβαλε απροειδοποιητο τεστακι.
Εγραψα ενα γενναιο ΕΦΤΑ.
Και μαλιστα οταν μου το εδωσε ειπε ''δεν ηταν απο τις καλες σου στιγμες'', επειδη γενικα στο λυκειο εχω τη φημη ''καλυτερη τεχνολογικη μαθητρια'' κι ετσι. Και του ειπα οτι ισα ισα προλαβα να κοιταξω την υλη του διαγωνισματος της γυναικας του, πως θα προλαβαινα να δω το μαθημα του;
Και ειπε ''α, να εκανες καλυτερο καταμερισμο της ωρας σου''.
Τρεχα γυρευε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το Φλεβαρη δηλωνουμε μαθηματα, δεν ειναι(πολυ) αργα να ξεκινησει να διαβαζει βιολογια/μαθηματικα. :)



Ακριβως. Κριμα.

Εμεις εχουμε εναν απιστευτο τυπο για καθηγητη. Ο ανθρωπος πιστευει οτι πρεπει να διαβαζουμε τουλαχιστον 1 ωρα ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ το μαθημα του.
Και μας ειχε πει οτι ενας ανθρωπος ανιστορητος ειναι μισος ανθρωπος. Συμφωνοι. Αλλα του ειχα πει ''ε κυριε ειδικα φετος ποσα να προλαβουμε;" και ειπε οτι συμφωνει. Παρ'ολα αυτα, την ιδια μερα που γραφαμε ωριαιο στα κειμενα(και αυτη που μας κανει κειμενα ειναι γυναικα του), μας εβαλε απροειδοποιητο τεστακι.
Εγραψα ενα γενναιο ΕΦΤΑ.
Και μαλιστα οταν μου το εδωσε ειπε ''δεν ηταν απο τις καλες σου στιγμες'', επειδη γενικα στο λυκειο εχω τη φημη ''καλυτερη τεχνολογικη μαθητρια'' κι ετσι. Και του ειπα οτι ισα ισα προλαβα να κοιταξω την υλη του διαγωνισματος της γυναικας του, πως θα προλαβαινα να δω το μαθημα του;
Και ειπε ''α, να εκανες καλυτερο καταμερισμο της ωρας σου''.
Τρεχα γυρευε..



Όντως,ειδικά αν διαλέξει Βιολογία,μάλλον δεν είναι ιδιαίτερα αργά.Αλλά έχει βγάλει ήδη τα 2/3 της ύλης στην Ιστορία.Εντάξει,χτυπάει καθημερινά το κεφάλι του στον τοίχο για την επιλογή του,αλλά το πολεμάει.:P
*Άσχετο,αλλά διαβάζοντας το ποστ σου με το...φιλολογικό ανδρόγυνο,αναρωτήθηκα πώς την παλέυουν 2 φιλόλογοι στο ίδιο σπίτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βασικα ειναι δυσκολη. Πολυ δυσκολη.
Ελπιζω τουλαχιστον να ειναι θεωρητικη:p

(Ειναι απιστευτοι τυποι και οι δυο. Σε συζητησεις που εχω ακουσει, λενε οτι ο Σταλιν ηταν χειροτερος απο τον Χιτλερ, οτι 5000 ευρω το μηνα για να συντηρουν τους εαυτους τους και την κορη τους δεν φτανουν και κατι απιστευτα.
Τεσπα, δεν εχει σημασια. :p )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι.Θεωρητική είναι.Ευτυχώς.
Άστα να πάνε είναι η Ιστορία.(Και το λέω εγώ,που είμαι θεωρητικό παπαγαλάκι:P...)
Όσο για τους καθηγητές,καταλαβαίνω...Κλασικό αχτύπητο δίδυμο κακομοίρηδων καθηγητών.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
οποτε παιδια κανεις δεν θα επελεγε την ιστορια γενικης ως μαθημα επιλογης στις πανελληνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
οποτε παιδια κανεις δεν θα επελεγε την ιστορια γενικης ως μαθημα επιλογης στις πανελληνιες;
Ρε παιδί μου, 2α λυκείου θα πας. Σε 10 μήνες το συντομότερο θα ξεκινήσεις προετοιμασία. Αραξε! Κοίτα να μάθεις καλά τα αρχαία και τα λατινικά φέτος και μετά ασχολείσαι με το μάθημα επιλογής.
Αν θέλεις τόσο πολυ να πάρεις ιστορία και καίγεσαι για να οριστικοποιήσεις την απόφαση σου από τώρα πήγαινε στη σελίδα του υπουργείου και ρίξε της μία ματιά. Αν νομίζεις ότι θα γουστάρεις να την διαβάζεις ένα χρόνο και θα μπορείς να χτυπήσεις και βαθμό, πάρτην! Το ότι την επιλέγουν ελάχιστα άτομα πάντως κάτι λέει. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εγω απλως ρωτησα δεν εκανα επιθεση..... αν δεν θελεις δεν απαντας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κακα τα ξεματα η θεωρητικη εχει περισσοτερα προνομια και απο τους τριτεκνους!!!επισης τα μαθηματικα γενικης ειναι παρα πολυ ευκολα ακομα και για τους θεωρητικους.εξαλλου δεν το διαλεξαν αδικα σαν μαθημα για το 5ο πεδιο!ακομα οι θεωρητικοι το εχετε παρει πανω σας!!εγω δεν μπορω μαθηματικα,δεν μπορω φυσικη κλπ.ας τολμησει κανενας των θετικων να πει κατι θα τον φατε!
ναι ενω οταν παραπονιομασταν οι της θεωρητικης ειχαμε φοβερη βοηθεια........που μας εβαζε στη φυσικη της β λυκειου στο διαγωνισμα ασκησεις πανδυσκολες που δεν τις ελυναν ολοσωστα ουτε οι αριστοι της θετικης.οσο για εμας της θεωρητικης ελεγε αμα γραψετε βαση να ειστε ειχαριστημενοι και επεφταν στα τετραμηνα τα 14 και τα 15.ευτυχως στην τριτη συμαζευτηκε και δεν μου χαλασε το απολυτηριο.οσο για το ποιοι την εχουν ψωνισει νομιζω οτι οι της θετικοτεχνολιγικης ειναι πιο ψωνισμενοι καθως διατεινονται ουι ειναι πανεξυπνοι ενω εμεις χαζοι.κι αντε να τος ανεχτεις απο τους πραγματικα πανεξυπνους αλλα και οχι απο τον καθε ασχετο

Συμφωνώ με την Έλενα (κι ας μην κάτσω κι εγώ ν'αναλύσω τα παλούκια που τραβάμε εμείς με της γενικής σε αντίθεση με τους άλλους, που μόνο η ιστορία θέλει ένα δαβασματάκι)! Έπειτα kostaspotter, αυτά που γίνονται σε ένα σχολείο δεν είναι ο κανόνας.. και οι μαθηματικοφυσικομπλαμπλα κοπανάνε μια χαρά. Είναι απλά τί θα σου τυχει στο σχολείο σου!
Για να μην πούμε τώρα ότι αυτοί που έχουν και (λογικές) απαιτήσεις απ'τους μαθητές είναι οι σωστοί. Δυστυχώς όμως έτσι όπως έχουμε καταντήσει το σύστημα αυτοί φαίνονται κακοί, και οι υπόλοιποι που κωλοβαράνε είναι κουλ..

Δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο πάνω στο θέμα Ιστορίας γενικής, συμφωνω απολύτως ότι το βιβλίο είναι χάλια αλλά η περίοδος φοβερή!! Επιτέλους. Το κακό είναι όμως, ότι από το δημοτικό αυτά κάνουμε, αλλά ποτέ δεν έχουμε καταφέρει να φτάσουμε στον 20ο αιώνα:lol: Ελπίζω φέτος να αλλάξει αυτό και να τελειώσουμε την ύλη για να μάθουμε και τί γίνεται στις πραγματικές 'μερες μας'!!
μπραβο συμφωνα με ολα οσα εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια κατι μου ειπαν για την ιστορια γενικης και θελω να σας το παραθεσω και εδω,για να μου πειτε αν οντως ευσταθει...

μου ειπαν οτι αν παρω ιστορια γενικης και γραψω πανω απο ενα συγκεκριμενο βαθμο παιρνω επιπλεον μορια...

ισχυει;;;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια κατι μου ειπαν για την ιστορια γενικης και θελω να σας το παραθεσω και εδω,για να μου πειτε αν οντως ευσταθει...

μου ειπαν οτι αν παρω ιστορια γενικης και γραψω πανω απο ενα συγκεκριμενο βαθμο παιρνω επιπλεον μορια...

ισχυει;;;:hmm::hmm::hmm:
Οσο καλυτερα γραψεις, τοσο περισσοτερα μορια παιρνεις.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Οσο καλυτερα γραψεις, τοσο περισσοτερα μορια παιρνεις.:confused:

αααα οποτε αυτο που μου ειπαν δεν ισχυει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top