Πώς πιστεύετε ότι θα κινηθούν οι βάσεις φέτος;

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Αγάπες,αν δεν έχετε αίσθηση του χιούμορ, δεν είναι δικό μου πρόβλημα
Μα κανένας δεν είπε κάτι κακό απλά όπως εσύ ανέφερες το αυτονόητο έτσι είπα και γω πως είναι φυσικό. No hard feelings 😁
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πιστευωπωςλογω πανδημιας οι ιατρικες θα φτασουν στο Θεο(η πανδημια κι οι γιατροι καθε μερα στην τβ αποτελουν καλη διαφημιση της σχολης και του επαγγελματος αρα ακομη περισσοτεροι αριστουχοι θα τορισκαρουν να πανε στο υγειας για μια θεση στα εδρανα των ιατρικων σχολων)
Πάντα στον θεό ήταν
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
επισης θεωρω πως η πανδημια αποκλειεται να επηρεασει τους υποψηφιους των ιατρικων αφου αυτοι ειναι παιδια που διαβαζουν χρονια και συνηθως τουλαχιστον μεσαιας ' κοινωνικης ταξης' κι εχουν συνηθισει σε αυτο το μοτιβο διαβασματος, δυσκολα θα επηρεαστουν
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
πιστευωπωςλογω πανδημιας οι ιατρικες θα φτασουν στο Θεο(η πανδημια κι οι γιατροι καθε μερα στην τβ αποτελουν καλη διαφημιση της σχολης και του επαγγελματος αρα ακομη περισσοτεροι αριστουχοι θα τορισκαρουν να πανε στο υγειας για μια θεση στα εδρανα των ιατρικων σχολων)
Πιστεύω κι εγώ ότι οι Ιατρικές θα είναι ψηλά (πάντα ήταν) αλλά από πέρυσι δεν θα ανεβουν πολύ λόγω συντελεστών (πέρυσι είχαν συντελεστή 2 μαθήματα, εφέτος όλα είναι ισάξια). Αυτό πιστεύω, απλά μαθηματικά
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
ναι ισως εχετε ενα δικιο σε αυτο αλλα γενικα πιστευω ο ανταγωνισμος θα αυξηθει
εσας το παιδι σας ποια σχολη θελει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

επισης αναρωτιεμαι πως γινεταικι οι σχολες μηχανικων ιδιως του εμπ δεν εχουν κατακρημνιστει ακομη δεδομενου οτι οι συριζα-κεραμεως ανοιξαν κιαλλες σχολες μηχανικων στο κουτουρου,καναν τα τει πανεπιστημια κι εχουν μοιρασει στη μιση ελλαδα δικαιωματα μηχανικου
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
ναι ισως εχετε ενα δικιο σε αυτο αλλα γενικα πιστευω ο ανταγωνισμος θα αυξηθει
εσας το παιδι σας ποια σχολη θελει;
Η κόρη μου είναι Τρίτη Λυκειου και θέλει Αγγλική Φιλολογία και ο γιος μου δίνει πανελλήνιες για δεύτερη χρονιά και θέλει Ιατρική. Πέρυσι πέρασε Βιολογία (έγραψε 17600) αλλά δεν ήθελε να πάει. Ας είναι γερά και ότι γίνει
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Η κόρη μου είναι Τρίτη Λυκειου και θέλει Αγγλική Φιλολογία και ο γιος μου δίνει πανελλήνιες για δεύτερη χρονιά και θέλει Ιατρική. Πέρυσι πέρασε Βιολογία (έγραψε 17600) αλλά δεν ήθελε να πάει. Ας είναι γερά και ο
πειτε του να μην ανησυχει αφου εγραψε τοσο καλα την πρωτη φορα
εγω φετος περασα ιατρικη αθηνων με τη δευτερη
μπορω να σας πωοτι παρα πολλα παιδια στη σχολη περασαν με τη δευτερη η και την τριτη φορα
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
πειτε του να μην ανησυχει αφου εγραψε τοσο καλα την πρωτη φορα
εγω φετος περασα ιατρικη αθηνων με τη δευτερη
μπορω να σας πωοτι παρα πολλα παιδια στη σχολη περασαν με τη δευτερη η και την τριτη φορα
Κι εγώ πιστεύω ότι ασχέτως βάσεων θα πετύχει φέτος. Εσύ την πρώτη χρονιά πόσο είχες γράψει; που πέρναγες;
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
το 2020 που ειχα δωσει εγω ειχαν πεσει πολυ οι βασεις στο 3ο λογω διαχωρισμου νεου και παλαιου συστηματος
ειχα γραψει 17.260 μορια και περασα φαρμακευτικη εκπα
την δευτερη φορα εγραψα 19.420
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
το 2020 που ειχα δωσει εγω ειχαν πεσει πολυ οι βασεις στο 3ο λογω διαχωρισμου νεου και παλαιου συστηματος
ειχα γραψει 17.260 μορια και περασα φαρμακευτικη εκπα
την δευτερη φορα εγραψα 19.420
Μπράβο σου!!!! Άριστα και τις δύο φορές!!! Καλή σταδιοδρομία εύχομαι
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ! επισης για τα παιδια σας!
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Η κόρη μου είναι Τρίτη Λυκειου και θέλει Αγγλική Φιλολογία και ο γιος μου δίνει πανελλήνιες για δεύτερη χρονιά και θέλει Ιατρική. Πέρυσι πέρασε Βιολογία (έγραψε 17600) αλλά δεν ήθελε να πάει. Ας είναι γερά και ότι γίνει
Καλή επιτυχία στα παιδιά σας
Ο γιος σας έχει το πλεονέκτημα της δεύτερης φοράς, έχει εμπειρία εξετάσεων και ύλη σχετικά γνωστή

Οι φετινοι υποψήφιοι είναι δύο χρόνια με τηλεκπαίδευση,δεν έχουν καμία εμπειρία εξετάσεων, βέβαια αυτό ισχύει για όλους
Θα περάσουν όπως πάντα αυτοί που θα γράψουν καλυτερα
Οι πανελλήνιες είναι μουσικές καρέκλες, όσοι προλάβουν κάθονται
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στα παιδιά σας
Ο γιος σας έχει το πλεονέκτημα της δεύτερης φοράς, έχει εμπειρία εξετάσεων και ύλη σχετικά γνωστή

Οι φετινοι υποψήφιοι είναι δύο χρόνια με τηλεκπαίδευση,δεν έχουν καμία εμπειρία εξετάσεων, βέβαια αυτό ισχύει για όλους
Θα περάσουν όπως πάντα αυτοί που θα γράψουν καλυτερα
Οι πανελλήνιες είναι μουσικές καρέκλες, όσοι προλάβουν κάθονται
Σε ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι και η Βιολογια είναι αρκετά καλή σχολή, εγώ κι ο πατέρας του θα μας άρεσε να πάει. Ο ίδιος όμως επέμενε να ξαναδώσει γιατί το θέλει πολύ κι έτσι βρισκόμαστε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά σε μια τρέλα!!! 😂
Τέλος πάντων ας είναι γερά και όλα θα πάνε καλά πιστεύω. Καλή σταδιοδρομία και σε εσένα εύχομαι
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι και η Βιολογια είναι αρκετά καλή σχολή, εγώ κι ο πατέρας του θα μας άρεσε να πάει. Ο ίδιος όμως επέμενε να ξαναδώσει γιατί το θέλει πολύ κι έτσι βρισκόμαστε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά σε μια τρέλα!!! 😂
Τέλος πάντων ας είναι γερά και όλα θα πάνε καλά πιστεύω. Καλή σταδιοδρομία και σε εσένα εύχομαι
Σας ευχαριστώ πολύ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top