Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε θεωρητικά μπορεί όντως να εχει αφησει ατομα αλλα θα τους περάσει ο γμο !! Ετσι λειτουργεί η δουλειά !! Τεσπα μηπως ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε θεωρητικά μπορεί όντως να εχει αφησει ατομα αλλα θα τους περάσει ο γμο !! Ετσι λειτουργεί η δουλειά !! Τεσπα μηπως ξέρετε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ?
Εγώ τελειωσα σήμερα , και θα τα παρουμε την αλλη πεμπτη . ποτέ τελειώεσυς εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχει τύχει σε κάποιον να κινδυνεύετε να μείνετε σε κάποιο και να περασετε απο τον Γ.Μ.Ο ? Η κάποιον αλλο που να το έπαθε αυτο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ που έβγαλα 15,2 και 15,5 έβαλα σε ένα site όλα τα γραπτά 2 και πέρασα με 9,7!! (Καλά αποκλείεται να έγραψα 2 απλά το δοκίμασα έτσι να είμαι πιο σίγουρος.)

Εμείς τελειώσαμε την Τετάρτη και τ' αποτελέσματα βγαίνουν την Τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Την Πέμπτη λογικα !! Κι εγω το εχω δοκιμασει σε σελιδες στο ιντερνετ κι βγαζω γμο 16.1 !! Κι εκει πιυ δεν εχω γραψει οσο χρειαζεται λεει πως προάγομαι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ που έβγαλα 15,2 και 15,5 έβαλα σε ένα site όλα τα γραπτά 2 και πέρασα με 9,7!! (Καλά αποκλείεται να έγραψα 2 απλά το δοκίμασα έτσι να είμαι πιο σίγουρος.)

Εμείς τελειώσαμε την Τετάρτη και τ' αποτελέσματα βγαίνουν την Τρίτη.

να μας ενημερωσεις οταν τα παρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Και εγώ παιδιά την Πέμπτη παίρνω! Σίγουρα έχω μείνει φυσική και άλγεβρα :P ευτυχώς που ο γμο μου είναι υψηλός :P
Γίνεται μαθητής που έχει στην έκθεση 19 και στη βιολογία 19 να έχει φυσική 13 και άλγεβρα 13 ? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Και εγώ παιδιά την Πέμπτη παίρνω! Σίγουρα έχω μείνει φυσική και άλγεβρα :P ευτυχώς που ο γμο μου είναι υψηλός :P
Γίνεται μαθητής που έχει στην έκθεση 19 και στη βιολογία 19 να έχει φυσική 13 και άλγεβρα 13 ? :P :P

Εγώ είχα γράψει έκθεση 19, βιολογία 20, φυσική 10, άλγεβρα 11. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ είχα γράψει έκθεση 19, βιολογία 20, φυσική 10, άλγεβρα 11. :P

Φυσικη 18-19 Αλγεβρα 20 Εκθεση 17 βιολογια 8.2 :P Ευτυχως το βελτιωσα στην β λυκειου το 8.2 πηγε 8.6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ουσιαστικά μενεις αλλα σε περνάει ο γμο...ετσι δεν ειναι αδερφε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αύριο βγαίνουν στο σχολείο τα αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Φυσικη 18-19 Αλγεβρα 20 Εκθεση 17 βιολογια 8.2 :P Ευτυχως το βελτιωσα στην β λυκειου το 8.2 πηγε 8.6 :P

Είμαστε καλοί εμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά τι έγινε τλκ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Περάσαμε όλοι στο σχολείο μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Τι μ.ο βγαλατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα ανησυχείτε αν θα περάσετε την τάξη, πάτε χαμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η <3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά γενικά στο λύκειο δεν είναι εύκολο να μείνεις!Στο δικό μου πέρασαν άτομα που έβγαλαν ΜΟ 9 και δεν ξέρουν να κάνουν ακόμα διαίρεση(και όχι δεν υπερβάλλω καθόλου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top