Πώς περνάτε τον ελεύθερο σας χρόνο;

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα...Πως το ξερεις??:P
Θεατρο??Μμμμμμ... :laugh:

ΜΜΜΜ μαλλον εχω μαντικες ικανοτητες!!!!! :)
Ακριβως,θεατρο!!!!Απο καποιον εχω κληρονομησει το ταλεντο.......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
ΜΜΜΜ μαλλον εχω μαντικες ικανοτητες!!!!! :)
Ακριβως,θεατρο!!!!Απο καποιον εχω κληρονομησει το ταλεντο.......;)

Χαχαχαχαχαχα...Εχεις πολυ ταλεντο...Σιγουρα!!!:P:P:P
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΑΑΑ...:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα...Εχεις πολυ ταλεντο...Σιγουρα!!!:P:P:P
ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΑΑΑ...:whistle::whistle::whistle:

:mastigio:mastigioχαχαχχαχαχχαχαχ!!!! θα στις βρεξω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OnEiL

Νεοφερμένος

Ο OnEiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
υπολιγιστής,βόλτες,δυνατή μουσική,άμα βαρίεμε ζωγραφίζω τίποτα απο τα Dragonballs κ φυσικά φιλοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ακούω μουσική/ψάχνω νέα άλμπουμ, anime & manga, γράφω ιστοριούλες :) (που δεν δημοσιεύονταιποτέ :P) βγάζω φωτογραφίες, βγαίνω με φίλους, cinema, εξωσχολικά βιβλία, κοιτάω το ταβάνι ξαπλωμένη στο κρεβάτι (αυτά είναι!) ^__^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
στο νησι μας εχουμε πολλες πλατεις που μαζευομαστε παρεες ...κανουμε ποδηλατο και πολλα αλλα...προσωπικα μ αρεσει τρελα να παιζω κιθαρα σε μια παρεα παιζοντας διαφορα κομματια και τραγουδαμε...μετα μπορει να κατσω πι σι...βολτα,μπανια....τηλεοραση ελαχιστη...μουσικη..διασκεδαση..διασκεδαση..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ακούω μέταλ, παίζω μέταλ στην κιθάρα, γυμναστική σπίτι (έλξεις, κάμψεις, κοιλιακοί), γυμναστική σε γυμναστήριο (βάρη και διάδρομος)... ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobis

Νεοφερμένος

Ο bobis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
τι κανετε στον ελευθερο χρονο σας και στις διακοπες ;
βαριεστε μερικες φορες η ολη την ωρα κατι κανετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Μουσική, action games, βόλτες με την παρέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιζω Προ και Μανατζερ στο πσ,μπαινω Ίντερνετ,κανω γυμναστικη,παω για μπανιο και βγαινω και βολτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ποδήλατο
κολύμβηση
γυμναστήριο
διάβασμα βιβλίων
ζωγραφική και περνώντας όμορφα με φίλους.

Ή μήπως έτσι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω εχω καλοκαιρινα Πιανο, για ανωτερα. Απλα διαβασμα, και το μαθημα γινεται πολυ χαλαρα και μ' αρεσει που περναω καλα και προχωραω. Ε μετα το βραδυ κανα Μοναστηρακι, Γκαζι. Αν μεινει κι αλλος χρόνος ασχολουμαι και με την κατασκευη ιστοσελίδων αλλα και γενικα image και video editing (Photoshop, Vegas)

-Η μουσικη ειναι δεδομενη-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Παλιότερα καταπιανόμουν με χειροτεχνίες, έφτιαχνα κοσμήματα, βιβλία ευχών, άμπλουμ, διακοσμητικά κουτιά,κολάζ στα έπιπλα του δωματίου μου και πολλά άλλα ότι μου κατέβαινε στο κεφάλι, πλέον δεν έχω χρήματα για να προμηθευτώ εργαλεία και χρήσιμα πράγματα οπότε το σταμάτησα, αλλά μου λείπει πάρα πολύ :(

Πλέον μουσική και καλοπίζομαι, κάνω τα νύχια μου, δοκιμάζω χτενίσματα και βαψίματα, φτιάχνω κρεμούλες για πρόσωπο και σώμα με πράγματα που βρίσκω στα ντουλάπια της κουζίνας και τα δοκιμάζω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ ακούω μουσική, κάθομαι στον υπολογιστή ή βγαίνω με τους φίλους μου. Συνήθως.

Πιο σπάνιο να διαβάσω κανένα βιβλίο, να πάω για τρέξιμο καλοκαιριάτικα ή να παίξω κανένα poker με τα ξαδέρφια μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Υπολογιστης->Βιβλιο->Γυμναστικη->Tichu/Ποκερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top