Πώς περάσατε αυτή τη σχολική χρονιά;

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ήταν η καλύτερη, μοναδικότερη, τελειότερη και πιο ευτυχισμένη σχολική χρονιά της ζωής μου και είμαι σίγουρη ότι δεν θα το ξαναζήσω αυτό!:( Ήταν υπέροχα..Στιγμές που θα μείνουν για πάντα στο μυαλό μου με τον ομορφότερο τρόπο...!Κρίμα που πέρασε τόσο μα τόσο γρήγορα..και κρίμα που δεν είχα τη τύχη να είμαι απόφοιτη για να έχω να θυμάμαι ως καλύτερη χρονιά του σχολείου αυτή της Γ Λυκείου και όχι της Α Λυκείου...Και τώρα να είμαι αναγκασμένη να ζήσω τη κόλαση με τα ελεεινά δεδομένα της Β και της Γ Λυκείου....Γιατί όλα τα καλά,δυστυχώς, κάποτε τελειώνουν....:'(:'(:'(Θέλω να ξαναρθει η περσινή χρονιάάάάάάά!!!!:'(:'(:'(
Το ίδιο ισχύει κ για μένα!!!!!!!ήταν η πιο τέλεια σχολική χρονιά της ζωής μου...στην α λυκείου ένιωσα σαν να κάνω πλέον ένα νέο ξεκίνημα!!το γέλιο κ οι βλακείες που κάναμε φέτος δν περιγράφονται!είναι η μόνη χρονιά που έχω μόνο ωραία πράγματα να θυμάμαι!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ηταν πολυ ωραια χρονια που περασε πολύ γρηγορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πέρασε πολύ γρήγορα ειδικά με τα χιόνια τις γρίπες κλπ.Επίσης κατά τη γνώμη μου ήταν μια εύκολη τάξη με λίγες εξεραίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Πέρασε πάααρα πολύ γρήγορα με πολλές πλάκες ... και ελάχιστο μάθημα. :lol: :P
Αν και δεν την εκμεταλλεύτηκα ούτε την εχαριστήθηκα όσο θα θελα κι όσο έπρεπε :( :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Η καλυτερη τάξη................Γ γυμνασίου................!!!!!!!!!!!!δεν την αλλάζω με τίποτα...τώρα λύκειο αλλά ευτυχώς με τα ίδια παιδιά(τα περισσότερα τουλάχιστον)..!! οπότε θέλω να ελπίζω πως θα ξαναζήσω αυτή την εμπειρία και είμαι σιγούρη πως θα υπάρχει η ίδια τρέλα...γιατί περισσότερη πραγματικά δεν γίνεται!!!!!!!!!!!!! αχχχχχχ πέρασε πολύ γρήγορα αυτή η σχολική χρονιά...!!!!!!!!!!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πέρασα σουπερ. Δεν θελω να ακούσω για δημοτικό. Πολύ τέλεια πιο καλοί συμμαθητές από παλιά, τα πάω τέλεια με όλους, εύκολα μαθήματα νέες δραστηριότητες. Είμαι ενθουσιασμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πέρασε πολύ γρήγορα. Πήγα την πιο τέλεια εκδρομή 6ήμερη στην Ιταλία και θα μου μείνει αξέχαστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidora99

Νεοφερμένος

Η isidora99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Α καλα αν το σχολείο ειναι καλο ο γάιδαρος πετάει η χρονια μου ήτανννν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Aυτη η χρονια περασε αρκετα γρηγορα!!!!πολυ πιο γρηγορα απο τις αλλες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
η χρονια αυτη περασε πολυ γρηγορα μπορω να πω και ειχε πολλα απροοπτα...!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella_metal

Νεοφερμένος

Η stella_metal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ηταν χαααααααλιαααααααααααααααα!!!!!!ολα στραβα μου πγαν!!! :'(:cry_x::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
σουπερ!
οι καλυτερες αναμνησεις απ'το γυμνασιο θα ειναι απ'τη φετινη χρονια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntiFit0uklas

Νεοφερμένος

Ο Γίωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ παιδιά, αν και Γυμνάσιο, έχω γνώμη.
Περνάω χάλια!! :(

Εγώ παιδιά, αν και Γυμνάσιο, έχω γνώμη.
Περνάω χάλια!! :(

αν και ευγαλα¨
μαθηματικα 20
οικιακη οικονομια 20
μουσικη 20
αγγλικα 19
γυμναστικη 19
κειμανα 17
οδδυσια 17
ιστορια 18
βιολογια 19
αρχαια 14:(
γλωσσα 14:(
θρησκευτικα 19
γερμανικα 19
γεωγραφια 20
εικαστικα 19
γενικα καλα!!!:clapup::clapup::clapup:!!!
μεσο ορο 18,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
η πιο ωραια σχολικη χρονια μεχρι τωραααα!!!!!!!!απλα τελειαααα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τέλειαα!! Β' Γυμνασίου forever! :D :D Οι καλύτερες αναμνήσεις και η καλύτερη παρέα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Τελεια:clapup:

Τελευταια ταξη στο γυμνασιο καναμε πλακες και πηγαμε και την πρωτη μας τριημερη.
Παντως δεν καταλαβα ποτε περασε η χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τέλειααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::D:D:clapup:
Δεν κατάλαβα πως πέρασε ο καιρός και φτάσαμε στις εξετάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πέρασα τέλεια! Από τις καλύτερες σχολικές χρονιές μου (και από τις πιο γρήγορες μπορώ να πω!!!!!) :) Οι καθηγητές αξέχαστοι, οι στιγμές που περάσαμε μαζί τους μοναδικές, η τάξη μας πιο ενωμένη από ποτέ!!! :D:D Αστεία, γέλια, διήμερη, εκδρομές,διάβασμα, εξετάσεις.... Σχολείο και πάλι σχολείο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
είναι ΥΠΕΡΟΧΗ χρονιά....και του χρόνου θα φροντίσω να είναι ακομα καλύτερη!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πραγματικά υπέροχη όμως!... μοναδική!
αξέχαστα γέλια, ατάκες,θεϊκές φάσεις, φωνές, μπηχτές! (τι άλλο θέλω) :clapup:
+επιτυχίες στα μαθήματα ;)
Μέχρι τώρα η καλύτερή μου! ρε γαμώτο μπορώ να πω ότι την έζησα αυτή τη χρονιά από όλες τις μεριές!
Ήταν έτσι όπως την ήθελα, έφτιαξα τις παρέες μου όπως ήθελα, όλα τέλεια..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top