Πώς περάσατε αυτή τη σχολική χρονιά;

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα το δούμε στο τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Aλλα στην μονοημερη που πηγαμε στη Αιγινα ητανε φανταστικα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:;););)

Και εμείς λέγαμε και φέτος και πέρσι να πάμε Αίγινα αλλά οι καθηγητές δεν μας άφηναν!!.....:( Τελικά Λουτράκι πήγαμε!!! Κι εκεί ωραία ήταν!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και εμείς λέγαμε και φέτος και πέρσι να πάμε Αίγινα αλλά οι καθηγητές δεν μας άφηναν!!.....:( Τελικά Λουτράκι πήγαμε!!! Κι εκεί ωραία ήταν!!!:no1:
Εμείς που ήταν να πάμε Θεσσαλονίκη και δεν μας άφησε ο διευθηντής.Πήγαμε Ναυπλιο τελικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμείς που ήταν να πάμε Θεσσαλονίκη και δεν μας άφησε ο διευθηντής.Πήγαμε Ναυπλιο τελικά

Εμείς Ναύπλιο είχαμε πάει στην 6η Δημοτικού και την 1η Γυμνασίου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φαντάσου τύχη να πάμε Ναύπλιο αντί για Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμας μας πηγαν μονοημερη καλυμνο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ασε ασε! μας εφαγε ο ηλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γιατί σας έφαγε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πως περασα;;
Γιατι παιζετε με τον πονο μου;
Ε;
Σκατα περασα.
Αθλια.
Αισχος.
Καθηγητες γτπ, εγω στην αρχη της χρονιας τελειως στον κοσμο μου, προβληματα με φιλες και καλα, και αλλα τετοια πιπερατα.
Παντως οκεη, το ομολογω.
Στο τελος της χρονιας ηταν καπως ωραια, και με την ταξη μου ριχναμε πολυ γελιο χωρις να ειμαστε στοκοι στα μαθηματα.
Και γνωρισα και ενα πολυ ξεχωριστο ατομο.:xixi:
Φιλικα οφ κορς.:Ρ
Πανω κατω τωρα που το σκεφτομαι νταξ.. ψιλομετρια την λες την βου Γυμνασιου.:/

Προσπάθησε να βλέπεις την θετική πλευρά των πραγμάτων...Βέβαια έτσι όπως τα λες...σε καταλαβαίνω!
Αλλά μην αγχώνεσαι..τώρα πάμε στα καλύτερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick#18

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αυτη η χρονια ηταν απλα τελεια....σιγουρα αξεχαστη. Περασε πολυ γρηγορα ομως....:/
Ατελειοτες βλακειες αρκετο κραξιμο αλλα και τις εκπεδευτικες μας τις πηγαμε και την 3ημερη μας στους Δελφους την πηγαμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Βαθμολογικα οσο παω πεφτω αλλα σε θεματα διασκεδασης ολο και καλύτερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
πως περασα........ΓΑΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα πάντως αυτή η χρονιά θα μου μείνει αξέχαστη...Τα περάσαμε τέλεια και σαν τμήμα κάναμε πολλές βλακείες :D

Γ' γυμνασίου τώρα.......!!!

Πάντως, πολύ γρήγορα πέρασε η χρονιά...Ούτε που το κατάλαβα!;)
Σα και μένα και συ! Αυτή η χρονιά πέρασε στο ντούκου κυριολεκτικά!
Τρίτη τώρα! Άντε και μετά Λύκειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σα και μένα και συ! Αυτή η χρονιά πέρασε στο ντούκου κυριολεκτικά!
Τρίτη τώρα! Άντε και μετά Λύκειο!

Στο ντούκου, δε λες τίποτα....:D

Άντε ναι, τρίτη επιτέλους...

Εχω ακουσει ότι θα πέσουμε σε σκατά καθηγητές, αλλά δεν αγχόνομαι γιατί τα ίδια είχα πάθει κ στη β'γυμνασίου και τζάμπα το άγχος....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ!!!!απιστευτες στιγμες μες στη ταξη τρελο γελιο κ ελαχιστο διαβασμα.βεβαια υπηρξαν διαφοροι μ@λ@κες π μ τ χαλαγαν αλλα τ ν κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Ήταν μία πολύ όμορφη χρονιά. Μια χρονιά γεμάτη χαρές, λύπες και ανατροπές.Με πάρα πολύ καλούς και λιγότερο καλούς καθηγητές.Βέβαια κάποιες ώρες δεν περνούσαν με τίποτα, αλλά έτσι είναι αυτά...Πραγματικά μπορώ να πω ότι ζήσαμε και φέτος στιγμές που δε θα ξεχάσουμε έτσι εύκολα! Ελπίζω και στην τρίτη να περάσουμε το ίδιο καλά ή και ακόμη καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Ήταν η καλύτερη, μοναδικότερη, τελειότερη και πιο ευτυχισμένη σχολική χρονιά της ζωής μου και είμαι σίγουρη ότι δεν θα το ξαναζήσω αυτό!:( Ήταν υπέροχα..Στιγμές που θα μείνουν για πάντα στο μυαλό μου με τον ομορφότερο τρόπο...!Κρίμα που πέρασε τόσο μα τόσο γρήγορα..και κρίμα που δεν είχα τη τύχη να είμαι απόφοιτη για να έχω να θυμάμαι ως καλύτερη χρονιά του σχολείου αυτή της Γ Λυκείου και όχι της Α Λυκείου...Και τώρα να είμαι αναγκασμένη να ζήσω τη κόλαση με τα ελεεινά δεδομένα της Β και της Γ Λυκείου....Γιατί όλα τα καλά,δυστυχώς, κάποτε τελειώνουν....:'(:'(:'(Θέλω να ξαναρθει η περσινή χρονιάάάάάάά!!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top