Πώς περάσατε αυτή τη σχολική χρονιά;

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εμένα πάντως αυτή η χρονιά θα μου μείνει αξέχαστη...Τα περάσαμε τέλεια και σαν τμήμα κάναμε πολλές βλακείες :D

Γ' γυμνασίου τώρα.......!!!

Πάντως, πολύ γρήγορα πέρασε η χρονιά...Ούτε που το κατάλαβα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
:bye: Κι εγώ φέτος πέρασα τέλεια....!!!! αν και είμασταν το χειρότερο τμήμα της δευτέρας πέρασε πολύ γρήγορα η χρονιά(πόσα κυρήγματα ακούσαμε...πωωω...) εντάξει ήταν πιο ωραία απο πέρσι,γιατί στην πρώτη έπρεπε πρώτα να προσαρμοστείς, να γνωρίσεις τα παιδιά...ενώ τώρα τα ξέραμε...η τρίτη γυμνασίου με φοβίζει λίγο αλλα εντάξει θα περάσει κι αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jld!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Nαι, οντως συμφωνώ και με τους δυο σας...κι εγώ πέρασα τέλεια και τις δύο χρονιές....και μάλιστα μου φαίνεται πως και οι δύο πέρασαν πολύ γρήγορα...και μελαγχόλησα κάπως γιατί...αν και η τελευτάια περάσει έτσι όπως και οι προηγούμενες...χάλια και μετά λύκειο(βέβαια δν λέω πως δν θέλω ν πάω λύκειο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Φοβερά!Πήρα καιτους κρυφούς!!


  1. Μαθηματικα 20
  2. Ιστορία 20
  3. Φυσική 15
  4. Χημεία 14
  5. Γαλλικά 19
  6. Αγγλικά 17
  7. Θρησκευτικά 20
  8. Γεωγραφία 20
  9. Γυμναστική 20
  10. Καλλιτεχνικά 20
  11. Μουσική 20
  12. Πληροφορική 20
  13. Τεχνολογία 20
  14. Αρχαία 18
  15. Γλώσσα 17
  16. Κείμενα 18
  17. Ιλιάδα 17
  18. Οικιακή Οικονομία 20
Μ.ορος :19 !

Η καλύερη χρονια ήταν η φετινη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
αν και ειμαι πρωτη η χρονια ηταν κατι το ανεπαναληπτο απο μαθηματα και σχολειο ομως τωρα κλειστηκα σπιτι μου και παιρβω 19 και 9 και τετοιους βαθμους με αποτελεσα να μην πηγαινω με τους φιλους κατω και εκεινοι με εχουν ξεχασει και προσποιουνται τους φιλους εκτος απο 3 παιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Φοβερά!Πήρα καιτους κρυφούς!!


  1. Μαθηματικα 20
  2. Ιστορία 20
  3. Φυσική 15
  4. Χημεία 14
  5. Γαλλικά 19
  6. Αγγλικά 17
  7. Θρησκευτικά 20
  8. Γεωγραφία 20
  9. Γυμναστική 20
  10. Καλλιτεχνικά 20
  11. Μουσική 20
  12. Πληροφορική 20
  13. Τεχνολογία 20
  14. Αρχαία 18
  15. Γλώσσα 17
  16. Κείμενα 18
  17. Ιλιάδα 17
  18. Οικιακή Οικονομία 20
Μ.ορος :19 !

Η καλύερη χρονια ήταν η φετινη!


Γκντμπξλ? Πότε σας τους έδωσαν αφού δεν έχει τελειώσει η περίοδος εξετάσεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πήγε η μητέρα μου να τους πάρει! Είναι του γ' τριμηνου! Οι γονεις μπορούν να τους δουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Φοβερά!Πήρα καιτους κρυφούς!!


  1. Μαθηματικα 20
  2. Ιστορία 20
  3. Φυσική 15
  4. Χημεία 14
  5. Γαλλικά 19
  6. Αγγλικά 17
  7. Θρησκευτικά 20
  8. Γεωγραφία 20
  9. Γυμναστική 20
  10. Καλλιτεχνικά 20
  11. Μουσική 20
  12. Πληροφορική 20
  13. Τεχνολογία 20
  14. Αρχαία 18
  15. Γλώσσα 17
  16. Κείμενα 18
  17. Ιλιάδα 17
  18. Οικιακή Οικονομία 20
Μ.ορος :19 !

Η καλύερη χρονια ήταν η φετινη!

Αλήθεια;; δεν το ήξερα ότι μπορείς να πάρεις βαθμούς γ' τριμήνου πριν τελειώσουν οι εξετάσεις...!!!!!!!ωραία!!!!! πάντως μπράβο τα πήγες πολύ καλά!!!!!:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sτeφ0o

Νεοφερμένος

Η sτeφ0o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γαμάτα...τα σπάσαμε παιδιά...ήταν τέλεια...εκτός από μερικές ηλίθιες συμμαθήτριες....:mad2::mad2:παντώς τέλεια...πέρασε +πολύ γρήγορα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!!!τεσπα, καταπληκτικη ταξη ειχα αυτη την χρονια,ξαναδιεκδικησαμε τον τιτλο της χειροτερης ταξης που περασε απο το γυμνασιο και συνεχιζουμε ακαθεκτοι!(οχι οτι ειμαι περηφανη αλλα εχει πλακα να εισαι σε μια τετοια ταξη) μαλιστα κανενας δασκαλος δεν θελει να μας εχει του χρονου και μαλλον θα εχουμε πολλους καινουργιους καθηγητες...Τουλαχιστον η παρεα να μεινει ενωμενη...!Α, απο αποψη φιλιας οχι και τοσο καλη αφου εμαθα πως μια φιλη μου με εθαβε και ελεγε ψεματα για μενα σε ολο το σχολειο και με κοροιδευαν...Αλλα ηταν μαλλον διεστραμμενο ατομο και παλι καλα που δεν ειμαστε τωρα φιλες..!!Αλλα κατα τα αλλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ τι να πω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χαλια με μερικες εξαιρεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sτeφ0o

Νεοφερμένος

Η sτeφ0o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σε αυτό με τις φίλες συμφωνω...
καλη επιτυχία σε όλους αυριο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tati6

Νεοφερμένος

Η tati6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οντως ηταν πολυ ωραια χρονια...αλλα δεν εχουμε καθηγητες να μας παρουν στην τριημερη...:down: τελος παντων...του χρονου τριτη γυμνασιου...αραγε ευκολη θα ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MersaL_Stopcrew

Νεοφερμένος

Ο MersaL_Stopcrew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμένα πάντως αυτή η χρονιά θα μου μείνει αξέχαστη...Τα περάσαμε τέλεια και σαν τμήμα κάναμε πολλές βλακείες :D

Γ' γυμνασίου τώρα.......!!!

Πάντως, πολύ γρήγορα πέρασε η χρονιά...Ούτε που το κατάλαβα!;)

κι εγω μαματα περασα.ειχαμε κατι καθηγητες επεσε δουλεμα..οντως ουτε εγω καταλαβα ποτε περασε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τελεια!!! Δεν καταλαβα ποτε περασε...! Αφου καπιοες μερες ηθελα να ειμαι περισσοτερο στο σχολειο ( στο διαλλειμα !) παρα στο σπιτι μου !! Καημενοι καθηγητες! Ειδικα αυτη στην Οικιακη Οικονομια......!!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
επισης δεν καταλαβα πως περασε ανυπομωνω γαι του χρονου φυικη και χημεια γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!και στη τριτη θα γινε η μουρλα του θετικου μαθηματικα,φυσικη ,χημεια και βιολογια!!!. περιμενω με ανυπομονησια αν και ποτε δεν ξερεις αν α σου πεσει ενας καθηγητης ισαξιος του μαλακα βιολογου μας!


ερχεται το δραματικο καλοκαιρι με πολυ αγωνα απο την πλευρα μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar.*

Νεοφερμένος

Η mar. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
τελεια χρονια.
περασε πολυ γρηγορα και ευχαριστα.
του χρονου ακομα καλυτερα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyri@kos

Νεοφερμένος

Ο kyri@kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλα ειναι τα πραγματα για εσας αλλα για εμενα οχι
καλα ηταν η χρονια φετος με πολλες βλακιτσες και φυσικα ωριαιες λολ

τωρα ομως πρεπει να ελπισω πως θα περασω ολα τα μαθηματα χωρις να μεινω μεταξεταστεως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εμενα ηταν η καλυτερη χρονια μου εβγαλα μεγαλυτερο βαθμο!! 1ο τριμηνο 19,2 και 2ο 19,8 αντε να δουμε και στο 3ο καλα γινεται να τους δω δεν το ηξερα αλλα τεσπα ετσι κι αλλιως θα τους παρω στο τελος ολα μαζι ειναι το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Eμενα αυτη η χρονια θα μου μεινει αξεχαστη!! Εκτος απο τις καθημερινες ζαβολιες, αταξιες και αποβολες μεσα στην ταξη ηταν και η διημερη που πηγαμε στην θεσσαλονικη!!!:D Περασε πολυ γρηγορα:( αλλα τωρα δεν θα ηθελα με τιποτα να παω στην τριτη γυμνασιου...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top