Πώς πάτε με τις επαναλήψεις σας

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γεια σας και απο εμένα,μια ακόμη υποψήφια για φέτος!
Καλή μας επιτύχια!

Θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις επαναλήψεις πώς τα πάτε
Έχετε ήδη αρχίσει?Σε ποιά μαθήματα?
Σκοπεύετε να αρχίσετε μέσα στ Πάσχα ή αμέσως μετά?

Εγώ ξεκινάω επισήμως σήμερα επανάληψη ΑΟΔΕ.Γράφουμε και επαναληπτικά στο σχολείο,αλλά σήμερα αρχίζω απο την αρχή μια επανάληψη(αν καταφέρω να απομακρυνθω από την οθόνη!)

Μην αγχώνεστε που μείνανε λίγοι μήνες!Δυο βδομάδες κρατάνε οι εξετάσεις,3 μήνες οι διακοπές με τους φίλους σας!!:clapup::clapup::clapup:

Καλή αντοχή και ... καλό κουράγιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0rFeAs

Νεοφερμένος

Ο 0rFeAs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ λέω να ξεκινήσω λίγο πριν το πάσχα. Πάντως σίγουρα θα αρχίσω με Μαθηματικά Κατεύθυνσης, γιατί πιστεύω πως υπάρχει πολύ πράμα που θέλει περισσότερη προσοχή! Άσε που πρέπει να κάνω επανάληψη στη μεθοδολογία... Ουφφ... με άγχωσες!χεχεχε!:D
Έχεις δίκιο με τις δύο βδομάδες των εξετάσεων και των 3 μηνών διακοπών!
Τουλάχιστον θα ανταμοιφθούν οι κόποι μας!
Καλό διάβασμα σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Απο χθες ξεκινησα την Βιολογια την οποια τελιωσα σημερα ε τωρα μαλλον το πασχα ισως την ξαναδιαβασω και μετα οταν ειναι να γραψουμε
Σειρα εχει το ΑΟΔΕ.... τα αλλα στις διακοπες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Έχω αρχίσει το αεππ..σκοπεύω να έχω βγάλει την θεωρία μέχρι την Τρίτη, Και ξανά μετά το Πάσχα.
Μετά έχει σειρά αοδε και μαθηματικά Γενικής (που δεν τα έχω αγγίξει μέχρι τώρα :P)
Μαθηματικά Κατεύθυνσης θα κάνω επανάληψη μόλις τελειώσω και τα ολοκληρώματα στο φροντ. Φυσική μετά το Πάσχα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antriana

Νεοφερμένος

Η antriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγώ θέλω να κάνω μαθηματικά γενικής αυτές τις μέρες γτ έχω κάποια πράγματα που δν τα δούλεψα πλ στην στατιστική θέλω κ αοδε μετά να κάνω κ σιγά-σιγά όλα τα αλλα με την σειρά!!!!! όλα καλά να πάνε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ξεκινησα θεωρια μαθηματικα κατ. ΑΟΔΕ κανω επαναληψης συνεχεια γιατι τα ξεχναω.. σημερα έγραφα έπαναληπτικο στο 1 (μαλλον 100)! Τα υπολοιπα μεσα στο Πάσχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Απο χθες ξεκινησα την Βιολογια την οποια τελιωσα σημερα ε τωρα μαλλον το πασχα ισως την ξαναδιαβασω και μετα οταν ειναι να γραψουμε
Σειρα εχει το ΑΟΔΕ.... τα αλλα στις διακοπες :D



Κάτσε,μέσα σε μιάμιση μέρα έβγαλες όλη την ύλη Βιολογία?

......ΠΩΣ?
Και εγώ το δίνω και πιστεύω πως έχω να φάω τρελό λούκι με ειδικη-μη ειδικη αμυνα οργανισμου και βιογεωχημικους κυκλους!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Κάτσε,μέσα σε μιάμιση μέρα έβγαλες όλη την ύλη Βιολογία?

......ΠΩΣ?
Και εγώ το δίνω και πιστεύω πως έχω να φάω τρελό λούκι με ειδικη-μη ειδικη αμυνα οργανισμου και βιογεωχημικους κυκλους!:/:
Kαι πολυ μου πηρε μπορω να πω γιατι ειχα αρκετο καιρο να την κανω επαναληψη.... Ε μα ειναι πανευκολη και στα θεωρητικα ειμαι καλος.... Το πασχα που θα την ξαναδιαβασω σε ενα πρωι θα την εχω ετοιμη
ΑΟΔΕ μια απτα ιδια απλα θελει λιγο περισοτερο διαβασμα για τους γνωστους λογους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianhs

Νεοφερμένος

Ο gianhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
σε 1μιση ώρα?????πώς τα κατάφερες?μόνο το 1ο κεφάλαιο εγω χρειάζομαι αρκετές ώρες να το κάνω επανάληψη.μιλώντας πάντα βέβαια για αποστίθηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
σε 1μιση ώρα?????πώς τα κατάφερες?μόνο το 1ο κεφάλαιο εγω χρειάζομαι αρκετές ώρες να το κάνω επανάληψη.μιλώντας πάντα βέβαια για αποστίθηση...

gianh 1μιση μερα λει οχι 1μιση ωρα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
μπραβο δημητρη,με τιποτα δε βγαζω σε 2 μερες βιολογια,εκτος αν ασχολουμαι μονο με αυτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianhs

Νεοφερμένος

Ο gianhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
α καλα δεν διαβασα καλα....σε 2 μέρες βγαίνει αλλά δύσκολα πιστεύω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
α καλα δεν διαβασα καλα....σε 2 μέρες βγαίνει αλλά δύσκολα πιστεύω

εγω την εβγαλα σε 2 μερες αλλα διαβαζα συνολικα περιπου 20 ωρες και την ειχα διαβασμενη απο ολη την χρονια...παντως για να βγει σε 2 μερες χωρις να την εχεις διαβασει δν νομιζω να γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
εγω την εβγαλα σε 2 μερες αλλα διαβαζα συνολικα περιπου 20 ωρες και την ειχα διαβασμενη απο ολη την χρονια...παντως για να βγει σε 2 μερες χωρις να την εχεις διαβασει δν νομιζω να γινεται
Αυτο εννοειται.... Βιολογια-ΑΟΔΕ τα εκανα συχνα επαναληψεις για να μην τα ξεχναω(ειδικα το αοδε!) ε μετα απο 2-3 φορες,οι επομενες φορες που τα διαβαζα τα εβγαζα σε λιγοτερο χρονο και πιο ξεκουραστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_23

Νεοφερμένος

Ο chris_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νικήσιανη (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και εγώ σε 2 μέρες μόνο την έβγαλα, μόνο το τελευταίο κεφάλαιο με δυσκόλεψε. Τώρα η Λογοτεχνία έχει σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
αααχ..εγω δεν στρωνομαι!!Μονο αγχωννομαι αλλα τα παντα τα αφηνω για τελευταια στιγμη...!!Εχω και μεσα στο Πασ α μαθηματα και τρεχω για αυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, Καλή Επιτυχία στις πανελλήνιες και μη φρικάρετε! Είμαι θεωρητική κατεύθυνση και θα ήθελα κάποιες συμβουλές από τους "πεπειραμένους" για το πόση ύλη πρέπει να καλυφθεί μέσα στο καλοκαίρι, και πότε πρέπει να έχει ολοκληρωθεί η ύλη στο κάθε μάθημα. Α, και με τα μαθήματα γενικής πώς τα πάτε? Πόσες ώρες την ημέρα διαβάζετε και τί βαθμούς βγάζεται? Sorry για τις απανωτές ερωτήσεις :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχω βγαλει χημεια,φυσικη,βιολογια γενικης, τα 7/9 στη βιολογια κατευθηνσης και τα 3/4 στα μαθηματικα.Αλλα και παλι νιωθω οτι δεν ξερω τιποτα!:(:sick::hypno::warn::warn::wall::stupid::beating::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top