Πώς πάτε από δυνάμεις???

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Προσωπικά, μια χαρά πάω... αν και κοιμάμαι μόνο ένα 6ωράκι την ημέρα, ή και κανα 3ωρο κανα μεσημέρι αν δεν έχω φροντιστήριο, για να ξυπνάω μετά και να διαβάζω το βράδυ που'χω περισσότερη όρεξη...

Οι ΑΟΔΕ πάντως μου έχουν φάει τον περισσότερο ύπνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πες μας και εμας πως τα καταφερνεις....σε λιγο θα τρελαθω!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ΑΠΟ ΔΥΝΑΜΕΙΣ??????????????????????
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??????????????
ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ!:(

Μια απο τα ιδια και γω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά υπομονή.Έμεινε λίγος καιρός και μετά θα φάτε όλοι μαζί χαλαρόπιτα.

ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ
Και μην ακούω τέτοιες βλακείες γιατί θα πλακωθουμε:P

Η πηγή αχνοφαίνεται και δεν θα πιείτε νερό???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι θα κανουμε?ειναι ακομα 49 μερεςςςςςςςς..ωχ θεε μουυυυυ!

Ηρεμησε..Οτι ειναι να γινει θα γινει..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauroulitsa

Νεοφερμένος

Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αντε να γραψουμε να τελειωνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
καρδιοχτύπημα στο Beverly Hills Μου θυμίζει ...χααχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βρε παιδια και εγω τα εχω παιξει... και εμαθα σημερα οτι δινουμε σχεδιο 29 με 30 ιουνιου... αφηστε τα χαλια μαυρα....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
βρε παιδια και εγω τα εχω παιξει... και εμαθα σημερα οτι δινουμε σχεδιο 29 με 30 ιουνιου... αφηστε τα χαλια μαυρα....:'(
λογικο να τα χεις παιξει,ελα ξεπερνα το μην το βαζεις κατω εχει φτασει τοσο κοντα μην τα διαλυσεις τελευταια στιγμη.Πιστευω οτι μεχρι τις 29 θα χεις προλαβει να παρεις μια ανασα.Ειναι μια κατασταση αυτη των πανελληνιων που λιγο πολυ ολοι την περασαμε και επιβιωσαμε οι περισσοτεροι( ; ).Σιγουρα θα τα καταφερεις και εσυ,απλα πιστεψε σε αυτο που κανεις και εχε υπομονη και επιμονη.Καλη επιτυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ap0tiximen05

Νεοφερμένος

Ο ap0tiximen05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω δεν εχω κουραστει ακομα 16 ωρες χτες επαιζα L2 +126 εγραψε το κοντερ απο τα rush στο FOG!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
Παιδιά πως τα πάμε κρατάμε άμυνα ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εγω δεν εχω κουραστει ακομα 16 ωρες χτες επαιζα L2 +126 εγραψε το κοντερ απο τα rush στο FOG!!!!!!!!!!!!!!!!
Ακόμα l2?Πφφφ wow ρε να νιώσεις:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγω δεν εχω κουραστει ακομα 16 ωρες χτες επαιζα L2 +126 εγραψε το κοντερ απο τα rush στο FOG!!!!!!!!!!!!!!!!

:boom::boom::boom:

BURN A BIT MORE!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ακόμα l2?Πφφφ wow ρε να νιώσεις:lol:

το L2 είναι free. Στο wow πρέπει να πληρώνεις συνδρομή:nono: l2-wow 1-0
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira_leo

Νεοφερμένος

Η maira_leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εχω εξαντληθει...πραγματικα θελω να τελειωνει αυτο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top