Γενικό -  Πώς νιώθετε που θα πάτε Α' Λυκείου;

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Γίνανε αυτές οι αλλαγές και λέγανε πως θα ισχύουν για τις γενιές του 96 και μετά, αλλά είδαν πως δεν μπορεί να εφαρμοστεί κτ τέτοιο και γι'αυτό το αφήσαν για αργότερα. Οπότε αυτή η αλλαγή δεν μετράει, τουλάχιστον για εμάς. Δεν είναι βέβαια σίγουρο, αλλά κατά 90 % δεν θα μετράνε οι βαθμοί των 3ων τάξεων του λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γίνανε αυτές οι αλλαγές και λέγανε πως θα ισχύουν για τις γενιές του 96 και μετά, αλλά είδαν πως δεν μπορεί να εφαρμοστεί κτ τέτοιο και γι'αυτό το αφήσαν για αργότερα. Οπότε αυτή η αλλαγή δεν μετράει, τουλάχιστον για εμάς. Δεν είναι βέβαια σίγουρο, αλλά κατά 90 % δεν θα μετράνε οι βαθμοί των 3ων τάξεων του λυκείου.

αλλα μενουμε στην Ελλαδα και ολα αλαζουν καθε λεπτο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Πολλοί μου μιλάνε στα αγγλικά γιατί νομίζουν ότι είμαι από το Sydney οπότε μην παραπονιέσαι καθόλου:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οι γονείς, νομίζω. :P

Ναι,γιαυτο ειπα πρακτικα.Οι γονεις πρακτικα δεν αλλαζουν κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Πολλοί μου μιλάνε στα αγγλικά γιατί νομίζουν ότι είμαι από το Sydney οπότε μην παραπονιέσαι καθόλου:P.

Μάθετε αγγλικά!! Το aggresive δεν σημαίνει μόνο επιθετικός, αλλά και επιθετική!! :P :P :P

αλλα μενουμε στην Ελλαδα και ολα αλαζουν καθε λεπτο! :)

Σωστό και αυτό.

Ναι,γιαυτο ειπα πρακτικα.Οι γονεις πρακτικα δεν αλλαζουν κατι.

Οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μάθετε αγγλικά!! Το aggresive δεν σημαίνει μόνο επιθετικός, αλλά και επιθετική!! :P :P :P

Μην το λες σε μένα!Εγώ σε νιώθω:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πόσες ώρες είναι η Άλγεβρα/Γεωμετρία/Φυσική/Χημεία/Βιολογία την εβδομάδα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Πόσες ώρες είναι η Άλγεβρα/Γεωμετρία/Φυσική/Χημεία/Βιολογία την εβδομάδα? :P

Αν θυμαμαι καλα, 3 ωρες αλγεβρα και 2 γεωμετρια(στο 2ο τετραμηνο γινεται το αντιστροφο)...φυσικη 3 ωρες....χημεια 2!βιολογια 1!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Πάντως οι καιμένοι οι θεωρητικοί θα υποφέρουν πιο πολύ, γιατί τα θετικά μαθήματα είναι περισσότερες ώρες, από τα αντίστοιχα θεωρητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχαχα

Εγω χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κανουμε 2 ωρες Χημεια την Εβδομαδα :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα, 3 ωρες αλγεβρα και 2 γεωμετρια(στο 2ο τετραμηνο γινεται το αντιστροφο)...φυσικη 3 ωρες....χημεια 2!βιολογια 1!!!!
Εμας ο μαθηματικος μας ολη τη χρονια μας εκανε 3 ωρες αλγεβρα και 2 γεωμετρια με αποτελεσμα στη γεωμετρια να μην μπουμε καν στο 6ο κεφαλαιο ενω στην αλγεβρα ειχαμε τελειωσει το βιβλιο πριν το πασχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα, 3 ωρες αλγεβρα και 2 γεωμετρια(στο 2ο τετραμηνο γινεται το αντιστροφο)...φυσικη 3 ωρες....χημεια 2!βιολογια 1!!!!

χμμ μόνο 1 ώρα βιολογία? ο κόσμος είναι άδικος :P
Η Φυσική τι θέματα εμπεριέχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχαχα

Εγω χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κανουμε 2 ωρες Χημεια την Εβδομαδα :inlove:

Ναι, 1 ώρα δεν έφτανε καθόλου, πότε να ανοίξουμε τα βιβλία, πότε να έρθει ο καθηγητής... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
χμμ μόνο 1 ώρα βιολογία? ο κόσμος είναι άδικος :P
Η Φυσική τι θέματα εμπεριέχει?

Ναιι..δυστυχως μονο μια ωριτσα....και στη Γ που τη δινουν τα παιδια πανελληνιως παλι 1 ωρα ειναι!τρατζιικ!
Η Φυσικη εχει μεσα πολυ κινηση!ευθυγραμμη ομαλη κινηση....μη ομαλη...επιταχυνομενη...κυκλικη...σε κεκλινομενο επιπεδο....και μετα ενεργεια!κινητικη και δυναμικη ενεργεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Γενικά εσείς που κάνατε την 1η, την ύλη προλάβατε και την βγάλατε ή έμειναν κενά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Η Φυσικη θα ειναι ωραια φετος. Περσυ δεν τη χωνευα καθολου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχαχα

Εγω χαίρομαι που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα κανουμε 2 ωρες Χημεια την Εβδομαδα :inlove:
Εγω παλι γιατι οσο το σκεφτομαι πεταω καντηλες? Αγνωστον, βασικα αν ειναι σαν τη Χημεια της τριτης που ηταν νταξ αρκετα ευκολη εχει καλως,αλλιως εχει κακως:whistle:
Η Φυσικη θα ειναι ωραια φετος. Περσυ δεν τη χωνευα καθολου :P
Ενω τη Φυσικη της Β' γυμνασιου θες να μου πεις οτι τη χωνευες ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top