Πώς να του το πω;

hellen_love

Νεοφερμένος

Η hellen_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας!λοιπων ειναι ενα αγορι απο το σχολειο μου και μου αρεσει πως να του το πω...ντρεπομαι:redface:....να του το πω κατεφτιαν.??Μου αρεσει πολυ....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αυτος ειναι ελευθερος? σου χει δειξει κανα σημαδι? μην πληγωθεις τζαμπα. γενικα μιλατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hellen_love

Νεοφερμένος

Η hellen_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι,ειναι ελευθερος!!σε καθε διαλειμμα ειμαστε μαζι μα τι να του πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
κατ αρχας αμα του το πεις στα ισια το χασες το παιχνιδι :P

τωρα νομιζω οτι οι κοπελες θα ταν καλυτερο να σε βοηθησουν σε πρακτικα ζητηματα :P ;)

απλα θελει γενικα πολυ προσοχη το ζητημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γεια σας!λοιπων ειναι ενα αγορι απο το σχολειο μου και μου αρεσει πως να του το πω...ντρεπομαι:redface:....να του το πω κατεφτιαν.??Μου αρεσει πολυ....:redface:

αν και δεν εχω μεγαλη εμπιρια επι του θεματος,αν του τα πεις στα ισια το χασες το παιχνιδι.καλυτερα να πεις σε μια φιλη σου να του το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Γεια σας!λοιπων ειναι ενα αγορι απο το σχολειο μου και μου αρεσει πως να του το πω...ντρεπομαι:redface:....να του το πω κατεφτιαν.??Μου αρεσει πολυ....:redface:

Καταρχάς,καλώς ήρθες στο φόρουμ. Κοίτα να δεις,τα πράγματα συνήθως είναι απλά κι εμείς τα κάνουμε περίπλοκα. Θα πας να του μιλήσεις να δεις τις κινήσεις του.Αν δε μπορέσεις να βγάλεις συμπέρασμα απ'αυτό,θα του ζητήσεις να βγείτε. Αν πάλι δεις ότι είναι αρκετά ευγενικός μαζί σου από την κουβέντα,άφησε τον εαυτό σου ελεύθερο και μίλησε του γι αυτό το θέμα. So simple. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εννοείται ότι ΔΕΝ πρέπει να του πεις!! Μετά θα σε θεωρεί δεδομένη και πάει πέταξε το πουλάκι.

Απλώς με τον τρόπο σου θα δείξεις ότι σου αρέσει!! Έμμεσα όμως του τύπου ότι ας πούμε τον θαυμάζεις σε κάτι. πχ τραγουδάει ωραία;; --> "ααχ έχεις φωνάρα!!" :P

Αυτός θα πάρει το μήνυμα και αν του αρέσεις κι εσύ...θα φανεί!!
____________
Ααα και Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι ότι δεν πρέπει να μπλέξεις κάποια φίλη σου, φίλο στο θέμα.
Ότι κάνεις μόνη σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hellen_love

Νεοφερμένος

Η hellen_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Eυχαριστω ολους παιδια....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
αν και δεν εχω μεγαλη εμπιρια επι του θεματος,αν του τα πεις στα ισια το χασες το παιχνιδι.καλυτερα να πεις σε μια φιλη σου να του το πει.
Μέγα λάθος! Μην εμπιστεύεσαι κανέναν, ακόμα και την κολλητή σου, δεν ξέρεις τί θα αποδειχθεί στο τέλος :)


**true story

Άρχισε σιγά σιγά να του πιάνεις την κουβέντα, κάνε του διάφορα κομπλιμέντα, πάντως να είσαι ο εαυτός σου!! Μην προσπαθείς υπερβολικά γιατί ενδέχεται να φανείς απελπισμένη :)


Γενικά παίξε το χαλαρή, ρώτα τον αν θέλει να πάτε για σινεμά καμια φορά η κάτι τέτοιο, και δες που θα πάει το πράγμα ;)


Που ξέρεις?? Μπορεί να σε θέλει και αυτός αλλά να ντρέπεται να στο πει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hellen_love

Νεοφερμένος

Η hellen_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
katara,ευχαριστώ πολύ!:)..για όλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Μονο μην τον μπερδέψεις πολύ με τη συμπεριφορά σου. Επίσης τρου στόρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μονο μην τον μπερδέψεις πολύ με τη συμπεριφορά σου. Επίσης τρου στόρι.
Όοοχι να το μπερδέψει!! Έτσι πρέπει!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Surt7

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
κατ αρχας αμα του το πεις στα ισια το χασες το παιχνιδι :P

τωρα νομιζω οτι οι κοπελες θα ταν καλυτερο να σε βοηθησουν σε πρακτικα ζητηματα :P ;)

απλα θελει γενικα πολυ προσοχη το ζητημα
Ρε Άλεξ, είναι 14 χρονών η κοπέλα...χαλάρωσε...δεν είναι και τόσο σοβαρά τα πράγματα! :D :clapup:

Εννοείται ότι ΔΕΝ πρέπει να του πεις!! Μετά θα σε θεωρεί δεδομένη και πάει πέταξε το πουλάκι.

Απλώς με τον τρόπο σου θα δείξεις ότι σου αρέσει!! Έμμεσα όμως του τύπου ότι ας πούμε τον θαυμάζεις σε κάτι. πχ τραγουδάει ωραία;; --> "ααχ έχεις φωνάρα!!" :P

Αυτός θα πάρει το μήνυμα και αν του αρέσεις κι εσύ...θα φανεί!!
____________
Ααα και Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι ότι δεν πρέπει να μπλέξεις κάποια φίλη σου, φίλο στο θέμα.
Ότι κάνεις μόνη σου ;)
Μαρία, μπορώ να πω ότι είναι η πιο σωστή άποψη που άκουσα σε όλο το θέμα...αν θες τη γνώμη μου Ελένη, να ακολουθήσεις αυτό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Καμία αγκαλίτσα εκεί που κάθεστε στο άκυρο (θα του ρθει νταμπλάς), να τον κοιτάς στα μάτια και να συζητάτε ήρεμα ... ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μαρία, μπορώ να πω ότι είναι η πιο σωστή άποψη που άκουσα σε όλο το θέμα...αν θες τη γνώμη μου Ελένη, να ακολουθήσεις αυτό! :clapup:
χαχαχαχ!! Ναι πιάνει, πιάνει :P

Γενικά, πώς να το πω; Θα φάω βρισίδι (και αρνητικές) αλλά δεν πειράζει... Τα αγόρια είναι λίγο "χαζούλικα" - με την καλή έννοια (!) του τύπου, να κάτι τέτοιο να τους πεις και αμέσως έπεσαν!! Ή γενικά λίγο να δείξεις ότι τον θαυμάζεις σε κάτι και λίγο φιλική να το παίξεις... αυτό ήταν!! :P

και μετά νομίζουν ότι αυτοί έκαναν όλη τη "δουλειά"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Γεια σας!λοιπων ειναι ενα αγορι απο το σχολειο μου και μου αρεσει πως να του το πω...ντρεπομαι:redface:....να του το πω κατεφτιαν.??Μου αρεσει πολυ....:redface:

Κατεφτίαν όχι μωρέ.Ότι άλλο θες,αλλά κατεφτίαν ποτέ.

Όοοχι να το μπερδέψει!! Έτσι πρέπει!! :P

Οι γυναίκες που μπερδεύουν τα αγόρια και παίζουν με τα αισθήματά τους πρέπει να εκτελούνται δημόσια,τέλος.Μίλησα. :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Στο τέλος είναι το δικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Οι γυναίκες που μπερδεύουν τα αγόρια και παίζουν με τα αισθήματά τους πρέπει να εκτελούνται δημόσια,τέλος.Μίλησα. :rant:
Χαχαχαχ!! Εεε δεν είναι ακριβώς έτσι!! Έχει πλάκα... Δε λέω να δουλεύεις και να δίνεις ελπίδες σε κάποιον που δεν θες!! Όοοχι!! :P Εγώ για την άλλη περίπτωση λέω!!

Και στην τελική -μεταξύ μας τώρα- περισσότερο αυτό το κάνουν οι άντρες παρά οι γυναίκες!! Δεν θα γίνει κάτι αν σας δουλεύουμε κι εμείς λιγάκι. Σιγά!!

Χαχαχα και μου άρεσε πολύ ο διαχωρισμός που έκανες "γυναίκες" - "αγόρια"
Τα καημένα τα αγοράκια εεε; :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Και στην τελική -μεταξύ μας τώρα- περισσότερο αυτό το κάνουν οι άντρες παρά οι γυναίκες!!

Ναι ε; :hmm: Θεωρώ ότι οι γυναίκες είμαστε κατσίκες, σκύλες, στρίγγλες και κακές. Δυστυχώς, αυτή είναι η γυμνή αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ναι ε; :hmm: Θεωρώ ότι οι γυναίκες είμαστε κατσίκες, σκύλες, στρίγγλες και κακές. Δυστυχώς, αυτή είναι η γυμνή αλήθεια!
Λες ε; Εν μέρει ναι, κάπως έτσι είναι!! Αλλά σσσ...δεν είναι ανάγκη να το λέμε ξέρεις!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top