Πώς να του το πω;

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια εχω προβλημα με καποιον.......ενας φιλος-συμμαθητης ( που δεν τον θεωρω φιλο αλλα δεν ξερω πως να τον αποκαλεσω) το καλοκαιρι μου ειπε πως με ''αγαπαει'' [ οταν ολα τα παιδια της ηλικιας μου(14-15) ''γουσταρουν'' καποιον....φανταστείτε ανωριμοτητα...] μεσω chat.... εγω απο την προηγουμενη χρονια κατι ειχα καταλαβει γιατι οταν μετα το σχολειο πηγαιναμε στην σταση των λεοφωρειων οι δυο μας (γιατι δεν πηγαινε καποιος αλλος κατα εκει) επαιρνε τσιχλα και για εμενα που και που....αλλα μου ειχε ζητησει και τον αριθμο μου...(να τονισω οτι τον ξερω απο το δημοτικο...απλα δεν καναμε παρεα...) οταν λοιπον με ρωτησε αμα τον ''αγαπαω''(ανωριμοτητα στο φουλ!!) και εγω , εγω φυσικα του ειπα ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΦΙΛΟ εννοωντας ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ........οι λογοι που ειπα οχι ηταν παραααα πολλοι....

1. ειναι χαλια.....σκουρη επιδερμιδα, μαυρο μαλλι, τεραστιο μαυρο φρυδι....(αυτο με αηδιαζει περισσοτερο απο ολααα:mpliaks:) καααιιι( το πιο σημαντικο..) αθλια φωνη που ειναι μονιμως βραχνιασμενη...:spasiklas:

2.το να τα φτιαξω με καποιον σαν αυτον θα κατεστρεφε την καλη μου φημη( σαν ψωναρα ακουγομαι εεε???) την οποια δεν εχω καιρο που εχω αποκτησει, οταν τελικα αποφασισα οτι αγορι δεν θα εβρισκα αν καθομουν μονιμως στο σπιτι βλεποντας tv......
:popcorn:

3. το γουστο μου ειναι διαφορετικο!!( μπλε ματακι και ετσι....):D


τελως παντων....απο τον Σεπτεμβριο που αρχισαν τα σχολεια οι φιλοι του μου φερονται περιεργα.....τωρα τελευταια μαλιστα μια φιλη μου, μού ειπε οτι ο κολλητος του ζητησε και το τηλεφωνο μου απο μια κοινη μας φιλη εκ μερους του.......πριν μια εβδομαδα μου εκανε αναπαντητη......αλλα η φιλες μου μου ειπαν μην στειλω κανενα μηνυμα γιατι ετσι θα δειξω ενδιαφερον.... απο οτι καταλαβα δεν εχει καταλαβει τι σημαινει ΟΧΙ το προβλημα ειναι οτι δεν εχω τοσο θαρρος ωστε να τον βρισω :mpinelik: ή του πω καταμουτρα οτι δεν ενδιαφερομαι....αλλα δεν μπορω αλλο......ολο το γυμνασιο το εχει μαθει..:mad:εχουν αρχισει ηδη να με σχολιαζουν.....δεν εχω βρεθει σε τοσο δυσκολη θεση ξανα...αλλες φορες ελεγα οχι και δεν με ξαναενοχλουσαν..... τι μπορω να κανω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αγαπητη δημητρα διαβαζοντας το κειμενακι σου ενιωσα σαν να διαβασα μια σελιδα του ημερολογιου μου...πραγματικα εχω βρεθει και ειμαι ακομα μαλιστα σε αυτη τη θεση...η ιστορια μου ειναι και εμενα η ιδια...μου τα ζητησε τον προηγουμενο γεναρη και μου τα ζητησε και πριν λιγες μερες για 457340765 φορα,,τι να πεις???εγω αυτο που σου λεω ειναι να του πεις μια ωραια πρωια(ετσι γραφετε?) γεια σου χ.μπορω να σου μιλησω για λιγο ...(δεν υπαρχει περιπτωση να πει οχι..απο προσωπικη εμπειρια)χ θα ηθελα να σου κανω μια ερωτηση...πραγματικα πες μου τι πιστευεις για εμενα?τι νιωθεις..(...)αφου σου πει με μια μεγαλη ενδειξη κατανοησης θα τους πεις..κοιτα χ,σε θεωρω καλο μου φιλο και το γνωριζεις,ειμαστε απο το δημοτικο μαζι ,εισαι σαν ενας δευετερος αδελφος μου,δεν θα μπορουσα να κανω κατι μαζι σου διοτι δεν πιστευω οτι μπορω να σου δωσω αυτα τα οποια θα ηθελες εσυ .....οποτε καλυτερα θα ηταν να συνεχισουμε κανονικα την ανιαρη καθημερινοτητα διχως να σκεφτομαστε πιθανες ''σχεσεις'' οι οποιες δεν θα οδηγησουν πουθενα...λυπαμαι φιλε μου αλλα τα συναισθηματα μας ειναι τελειως διαφορετικα....εγω θα μπορουσα να σου προσφερω πολλα αλλα τι να σου προσφερω αφου ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ???πραγματικα λυπαμαι......

εγω αυτα του ειχα πει τοτε ....και δεν με ξαναενοχλησε τοσο πολυ οπως τοτε (αν και τωρα γινεται αυτο...)

:):)αυτα απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
καλα τα λες αδαμαντια μου αλλα εγω πως θα βρω το θαρρος να του τα πω???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
θα παρεις μια βαθια ανασα ,θα συγκεντρωθεις ,θα πιστεψεις στον εαυτο σου και μετα θα πας προς το μερος του..σκεψου ολα αυτα που σε ενοχλουν πανω στο ζητημα αυτο...και θα τα καταφερεις,,,υπαρχει ομως και η δευτερη εναλλακτικη λυση...θα δρασεις οπως εδρασε και αυτος και θα τον πληρωσεις με το ιδιο νομισμα που λενε....θα του στειλεις αυτα που ειπαμε μεσω μσν 'η ακομα και μηνυματος.ΣΕ 1 ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟΣ να νομιζει αλλα(οτι δεν εισαι σιγουρη ή οτι ακομα το σκεφτεσαι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δόκτορας

Νεοφερμένος

Ο Δόκτορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κοίτα Δήμητρα κατά τη γνώμη μου η Αδαμαντία δεν το προσεγγίζει σωστά το ζήτημα. Έχω μεγάλη εμπειρία από αυτά τα θέματα ως Δόκτορας και πιστεύω ότι πρέπει να ωριμάσεις και να σταματήσεις να σκέφτεσαι τη φήμη σου λες και είσαι σταρ του σινεμά και να καταλάβεις ότι αυτά τα πράγματα δεν έχουν καμμία υπόσταση. Πιστεύω ότι πρέπει να δώσεις θάρρος στο παιδί αυτό και ας είναι μες στη μπίχλα, μπορεί να είναι αηδιαστικός σαν γύφτος αλλά τρέφει αισθήματα για σένα. Όπως στους Ψίθυρους Καρδιάς ο μπαλαμός δε σκέφτηκε τη φήμη του σαν καλοστεκούμενο μέλος της κοινωνίας και ακολούθησε την γύφτισσα. Βέβαια αυτή ήταν η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και όχι ο φρυδάς ο δικός σου. Δε βαριέσαι, ότι λάχει στον καθένα.

Εύχομαι κάθε επιτυχία στη σχέση σου με τον μελαμψό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αχχχχχχ......δεν ξερω αδαμαντια.........αν ομως στειλω μηνυμα, θα ζηταει εξηγησεις την Δευτερα στο σχολειο:worry:.....και θα χρειαστει να δωσω εξηγησεις....αλλα δεν θα μπορω γιατι θα κολλαω μεχρι να βρω την σωστη λεξη και γενικα θα αρχισει να νομίζει οτι τον θελω και θα μπλεχτουμε χειροτερα...πφφφφφφφ:help: ......μπέρδεμα... το κακο ειναι οτι αυτος που γουσταρω εγω δεν ειναι στο γυμνασιο μας, και το εχει μαθει και αυτος...και τωρα δεν νομιζω να υπαρχει ελπιδα να γινει κατι.....:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
συμφωνω με τον δοχτορα οτι γενικα δεν πρεπει να κρινουμε τους ανθρωπους απο ην εξωτερικη τους ομορφια ..ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!αλλα απο την αλλη γιατι να ¨βασανισε騨 συναισθηματικα ενα παιδι το οποιο δεν την εχει πειραξει?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δόκτορας

Νεοφερμένος

Ο Δόκτορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αυτός που γουστάρεις δηλαδή είναι πιο καλός από τον γυφτό; Αυτό θες να μας πεις δηλαδή; Άμα ήτανε ο Βραζιλιάνος ο Ντιόγκο δηλαδής θα σε πείραζε που θα 'χε σκούρη επιδερμίδα; Δε μας τα λες καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Κοίτα Δήμητρα κατά τη γνώμη μου η Αδαμαντία δεν το προσεγγίζει σωστά το ζήτημα. Έχω μεγάλη εμπειρία από αυτά τα θέματα ως Δόκτορας και πιστεύω ότι πρέπει να ωριμάσεις και να σταματήσεις να σκέφτεσαι τη φήμη σου λες και είσαι σταρ του σινεμά και να καταλάβεις ότι αυτά τα πράγματα δεν έχουν καμμία υπόσταση. Πιστεύω ότι πρέπει να δώσεις θάρρος στο παιδί αυτό και ας είναι μες στη μπίχλα, μπορεί να είναι αηδιαστικός σαν γύφτος αλλά τρέφει αισθήματα για σένα. Όπως στους Ψίθυρους Καρδιάς ο μπαλαμός δε σκέφτηκε τη φήμη του σαν καλοστεκούμενο μέλος της κοινωνίας και ακολούθησε την γύφτισσα. Βέβαια αυτή ήταν η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους και όχι ο φρυδάς ο δικός σου. Δε βαριέσαι, ότι λάχει στον καθένα.

Εύχομαι κάθε επιτυχία στη σχέση σου με τον μελαμψό ]



δοκτορα συγνωμη αν θα τα πω καπως σκληρα ουτε και γνωριζω την ηλικια σου αλλα ειμαι σιγουρη οτι αληθεια δεν ξερεις τι γινεται στον κοσμο εφηβων....τα παιδια που εχουν ''φημη'' και οχι με τον τροπο που εσυ θεωρεις ,στην περιοχη μου ειναι αυτα που γνωστα σε ολους.......ειναι αυτα που οταν εχουν προβληματα υπαρχουν 100 φιλοι για να τους βοηθησουν...ειναι αυτα που ειναι γνωστα επειδη ειναι καλοι φιλοι....αυτο για εμενα ειναι ο ορισμος της φημης....δεν εννοω οτι εχω την φημη που υπονοεις εσυ γιατι αληθεια δεν με ενδιαφερει.....αυτος που θελω φυσικα και ειναι καλυτερος κατα την γνωμη μου...τωρα ενταξι αμα εσυ θελεις να πιστευεις οτι εμενα με ενδιαφερει να ειμαι με εναν κουκλο και να με ζηλευουν ολοι επειδη εχω την φημη που εννοεις εσυ...πιστεψε το...... δεν μπορω να κανω κατι γιάυτο....:/:


εγω δημιουργησα αυτο το θεμα για να με βοηθησετε να του πω οσο πιο μαλακά γινεται οτι δεν ενδιαφερομαι και οχι για να σχολιασετε την επιλογη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δόκτορας

Νεοφερμένος

Ο Δόκτορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι βρε κούκλα μου εγώ ο Δόκτορας είμαι.

Άμα εννοάς τη φήμη όπως λες ότι την εννοάς τι θα σε πειράξει άμα τα φτιάξεις με το γυφτάκι; Δε θα σου ξαναμιλήσουνε τα 100 άτομα που θες να μιλάς άμα έχεις πρόβλημα; Ε μη σώσουνε και σου ξαναμιλήσουνε άμα αυτό είναι το πρόβλημά τους. Αλλά μάλλον δεν την εννοάς έτσι τη φήμη και μας πουλάς μπαρμπούτσαλα.

Αυτή είναι η άποψη του Δόκτορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαγγελάνος

Νεοφερμένος

Ο Μαγγελάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δοκτορα συγνωμη αν θα τα πω καπως σκληρα ουτε και γνωριζω την ηλικια σου αλλα ειμαι σιγουρη οτι αληθεια δεν ξερεις τι γινεται στον κοσμο εφηβων....τα παιδια που εχουν ''φημη'' και οχι με τον τροπο που εσυ θεωρεις ,στην περιοχη μου ειναι αυτα που γνωστα σε ολους.......ειναι αυτα που οταν εχουν προβληματα υπαρχουν 100 φιλοι για να τους βοηθησουν...ειναι αυτα που ειναι γνωστα επειδη ειναι καλοι φιλοι....αυτο για εμενα ειναι ο ορισμος της φημης....δεν εννοω οτι εχω την φημη που υπονοεις εσυ γιατι αληθεια δεν με ενδιαφερει.....αυτος που θελω φυσικα και ειναι καλυτερος κατα την γνωμη μου...τωρα ενταξι αμα εσυ θελεις να πιστευεις οτι εμενα με ενδιαφερει να ειμαι με εναν κουκλο και να με ζηλευουν ολοι επειδη εχω την φημη που εννοεις εσυ...πιστεψε το...... δεν μπορω να κανω κατι γιάυτο....:/:


εγω δημιουργησα αυτο το θεμα για να με βοηθησετε να του πω οσο πιο μαλακά γινεται οτι δεν ενδιαφερομαι και οχι για να σχολιασετε την επιλογη μου....

Ναι βρε κούκλα μου εγώ ο Δόκτορας είμαι.

Άμα εννοάς τη φήμη όπως λες ότι την εννοάς τι θα σε πειράξει άμα τα φτιάξεις με το γυφτάκι; Δε θα σου ξαναμιλήσουνε τα 100 άτομα που θες να μιλάς άμα έχεις πρόβλημα; Ε μη σώσουνε και σου ξαναμιλήσουνε άμα αυτό είναι το πρόβλημά τους. Αλλά μάλλον δεν την εννοάς έτσι τη φήμη και μας πουλάς μπαρμπούτσαλα.

Αυτή είναι η άποψη του Δόκτορα.



Εχει δίκιο ο Δόκτορας.Αυτοί δεν είναι φίλοι εφόσον δεν σέβονται τις επιλογές σου και κρίνει ο ένας τον άλλον από τέτοια πράγματα.
Αυτοί οι καθωσπρεπισμοί είναι κομπλεξικά πράγματα.Το να συναναστρέφεσαι νεαρούς αθίγγανους δεν είναι κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αχχχχ δοκτορα δεν μπορουμε να συνεννοηθούμε !!! το λεω για τελευταια φορα δεν θελω να τα φτιαξω με το ''γυφτακι'' ή οπως αλλιώς θελεις να το αποκαλεις επειδη δεν μου αρεσει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δόκτορας

Νεοφερμένος

Ο Δόκτορας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνεις ότι αυτή είναι μία ρηχή αντιμετώπιση των πραγμάτων; Θες να είσαι του περιτυλίγματος και όχι της ουσίας; Δηλαδή άμα οι τσίχλες που σου αγόραζε ο μπίχλας είχανε ωραίο περιτύλιγμα αλλά μύριζαν σαν αυτόνανε θα τις μάσαγες; Έτσι κι αυτός μπορεί να μην έχει ωραίο περιτύλιγμα αλλά να 'χει ουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
παιδια η κοπελα χρειαζεται βοηθεια..οι διαφωνιες δεν θα την οδηγησουν πουθενα..ή μαλλον μπορει να την οδηγησουν σε κατι λαθος...ας την βοηθησουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
1.)Δήμητρα,αν δε σ'αρέσει,απλώς πες του το.Αν είναι ώριμος για να αγαπήσει,θα είναι ώριμος και για να δεχτεί την απόρριψη.Αν πάλι το πρόβλημά σου είναι ότι θα "χαλάσει η φήμη σου",θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ,λες μ@λ@κίες.Οι "φίλοι" μας που μας κάνουν παρέα μόνο εφ'όσον συμπεριφερόμαστε κατά έναν χ τρόπο και με συγκεκριμένα "cool" άτομα,απλά δεν είναι φίλοι μας.Ο φίλος σου σε δέχεται γι'αυτό που είσαι και στηρίζει τις επιλογές σου,αυτός που σε κάνει παρέα για να "φαίνεται γαμάτος" δίπλα σου,απλά δεν είναι φίλος σου.
2.)Αδαμαντία,το ότι η κοπέλα ζητάει τη βοήθειά μας δε σημαίνει ότι σαν καλοί yes-men θα πρέπει να λέμε "ναι,ναι" σε ό,τι μ@λ@κία πετάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
..εννοειτε οχι αλλα εδω πριν θα γινοταν χαμος

μα και εγω ρε παιδια τοση ωρα δεν λεω να του πει καθαρα και ξαστερα τι νιωθει χωρις ενδοιασμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εχουμε και λεμε διαβασα κατι για φημη , για γυφτακι και κατι για ανωριμοτητα!
Αρχικα,εισαι 13 ειναι φυσιολογικο να εχεις και συ μια δοση ανωριμοτητας γι'αυτο μην κατηγορεις μονο τα αγορια!Δηλαδη εμεις τα κοριτσια γεννηθηκαμε ετοιμες γι ολα και το μυαλο μεσα στο κεφαλι!Δεν νομιζω.... ;)
Σχετικα με την φημη που ανεφερες...εμμ νταξει ακομα και αυτο δειχνει την ανωριμοτητα σου ....αν το παμε ετσι! Προσωπικα δεν το βρισκω και πολυ νορμαλ ,βαλε την θεση σου στον εαυτο του πες ρε παιδι που οτι εσυ εισαι μελαχρινη, σκουρη στο δερμα και με πολλα φρυδια πως θα σου φαινοταν αν τα αγορια ελεγαν κατι τετοιο!Ακομα και αυτο εχει την γοητεια του γι'αυτο μην ακουω τετοιες γελοιοτητες!

***Συμβουλη: κοιτα να δεις αν νιωθεις κατι γι'αυτον,κοιτα τον τροπο που σου μιλαει αν νοιαζεται κτλ και μην κολλας στα φρυδια(δλδ ελεος τι πρεπει να κανει ..να τα βγαλει για να μην σε χαλανε) αν παλι δεν νιωθεις τιποτα εντελως πες το στα ισια ....και μην κομπλαρεις

Αυτα.
ΥΓ η βραχνιασμενη φωνη ειναι πολυ σεκσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαγγελάνος

Νεοφερμένος

Ο Μαγγελάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δίκιο είχε ο Δόκτορας αλλά στο άλλο θέμα συμπεριφέρθηκε στις γυναίκες σαν να είναι γιαουρτάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδια σας εχω νεα!!!! σημερα πρωι-πρωι μολις εφτασα στο σχολειο, πηρα την κολλητη μου για συμπαρασταση και πηγα να τον βρω στο σημειο που καθεται με τους φιλους του....του ζητησα να παμε λιγο πιο διπλα να του πω κατι....αυτος μεσα στην τρελη χαρα δεχτηκε, αφου με ειδε να χαμογελαω...αφου πηγαμε λιγο πιο διπλα του λεω ''ξερεις 'x' ολο το καλοκαιρι μετα απο εκεινη την μερα που μιλησαμε με chat δεν σε ξαναειδα...νομιζω πως εχεις αλλη εντυπωση για το τι νιωθω εγω για εσενα..απο την αρχη σου ξεκαθαρισα οτι δεν ενδιαφερομαι..γι'αυτο σταματα να μπλεκεσαι στα ποδια μου...:mad: '' του λεω θυμωμενα
αυτος ξεκινησε να λεει'' μα εσυ.....'' τον διακοπτω και του λεω ''ενταξι???'' με κοιταει με απορια και μετα λεει με απελπισια ''καλα'' και του γυρναω την πλατη και φευγω χαμογελοντας!!! αυτα....τωρα ελπιζω οπως ειπε και ο Mr. Crowley οτι θα ειναι αρκετα ωριμος ωστε να αποδεχτει την απορριψη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top