Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Μπορεις επισης να τη ρωτησεις κατι για τα μαθηματα και καλα...να σπασει ο παγος...ή να πιασεις τον καθηγητη να σας βαλει να κανετε μαζι προτζεκτ με την κοπελα, οποτε θα πρεπει να διαβαζετε μαζι. Eγω στη σχολη αυτο εκανα, οποτε ειχαμε εργασια ελεγα στον προφεσορα επειδη ειμαστε φιλοι με την ταδε βαλτε μας μαζι στην εργασια και ουτε που την ηξερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βουρ στο πατσα, και το ρωτας.:stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pierre1996

Νεοφερμένος

Ο pierre1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χθες κςι την πςρασκευη με πλησιασε μονη της αλλα απλως καθοταν διπλα μου περιμενοντας να της πω να κατσει διπλα μου αλλα εγω ντραπηκα και δεν ειπα τιποτα.εκεινη εφυγε.σημερα βρηκα το θαρρος και της ειπα να κατσουμε μαζι και δεχτηκε αλλα τελικα πηγε και εκατσε με εναν φιλο της.τι σημαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
αλλα εγω ντραπηκα και δεν ειπα τιποτα.εκεινη εφυγε.σημερα βρηκα το θαρρος και της ειπα να κατσουμε μαζι και δεχτηκε αλλα τελικα πηγε και εκατσε με εναν φιλο της.τι σημαινει?

Ότι ξέρουμε ποιος θα έχει το πάνω χέρι άμα τα φτιάξετε :P. Turn on the charm, man...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pierre1996

Νεοφερμένος

Ο pierre1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λετε να κανω κινηση ε?και τα κανει ολα για να με κανει να ενδιαφερθω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Προτείνω να της μιλήσεις από κοντά.
Είναι ξενέρα να βλέπεστε κάθε μέρα και να της μιλήσεις στο facebook.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λετε να κανω κινηση ε?και τα κανει ολα για να με κανει να ενδιαφερθω?
Ναι μανα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μερικες γυναικες εχουν ενα κολλημα στον εγκεφαλο που λεει οτι οσο ερωτευμενες και να ειναι δεν κανουν κινηση με τιποτα. Οποτε αν δεν κανεις εσυ, θα μεινεις μπουκαλα. Και δν νομιζω να το θες αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merden

Νεοφερμένος

Ο merden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εγώ θα σου έλεγα να ΚΑΤΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ.....Είσαι Γ΄Λυκείου και ψάχνεις γκόμενα.Κοίτα να γράψεις τίποτα στις Πανελλήνιες και μετά ψάξε γκόμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pierre1996

Νεοφερμένος

Ο pierre1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το διαβασμα το εχω ανετα οποτε.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πήγαινε και μίλα της ξεκάθαρα και ας γίνει ό,τι είναι να γίνει. Και χυλόπιτα να φας, τρίτη λυκείου είσαι, αν την βλέπεις μόνο στο σχολείο δεν θα τη βλέπεις και πολύ συχνά στο μέλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καποιες φορες το αποτομο δεν ειναι καλο..
Και εμενα μου αρεσει μια κοπελα απο τοτε που ημασταν 3η γυμνασιου και τωρα ειμαστε 2α λυκειου..
Καθε μερα την κοιταω και αυτο μου φτανει...
Μιλαμε αρκετα αλλα οπως και εσυ ετσι και εγω ντρεπομαι να παω να της μιλησω...
Πιο παλια που ημουνα μικροτερος απλα μου αρεσε ενω τωρα νιωθω κατι παραπανω γιαυτη την κοπελα!
Καμια συμβουλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Πες της το προβλημα σου, οι γυναικες εχουν το μητρικο ενστικτο και γουσταρουνε να βοηθανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
λεγοντας ετσι απλα ομως το <<προβλημα>> στην ιδια, δεν θα ξενερωσει με το παιδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ειμαι 17 και εδω και πολυ καιρο μου αρεσει μια κοπελα απο την ταξη μου αλλα κομπλαρα να παω να της μιλησω.το θεμα ειναι οτι εδω και μια εβδομαδα ολ μου χαμογελαει,με πλησιαζει,παει να μου μιλησει αλλα τελικα φευγει.τι σημαινει αυτο και τι να κανω?
Το θεμα που ανοιξες ειναι πρωτο-πρωτο ολη την ημερα. Καλο μου απλα πηγαινε και μιλα της, τι περιμενεις παραπανω? Αμα σ'αρεσει τελειωσε το θεμα. Ειναι πολυ απλο, αμα εχει ηδη δειξει ενδιαφερον δεν βλεπω τον λογο να σε απορριψει. Γινε λιγο πιο τολμηρος και εσυ, αυτη η ντροπαλοτητα στα αγορια τα τελευταια χρονια είναι ακαταλαβιστικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Το θεμα που ανοιξες ειναι πρωτο-πρωτο ολη την ημερα. Καλο μου απλα πηγαινε και μιλα της, τι περιμενεις παραπανω? Αμα σ'αρεσει τελειωσε το θεμα. Ειναι πολυ απλο, αμα εχει ηδη δειξει ενδιαφερον δεν βλεπω τον λογο να σε απορριψει. Γινε λιγο πιο τολμηρος και εσυ, αυτη η ντροπαλοτητα στα αγορια τα τελευταια χρονια είναι ακαταλαβιστικη :P

φταινε και τα κοριτσια ομως .... πολοι ειναι ντροπαλοι γιατι σαν ανδρες φοβομαστε ( αρκετοι και εγω μεσα πιστευω) την απορριψη που μπορει να ερθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
φταινε και τα κοριτσια ομως .... πολοι ειναι ντροπαλοι γιατι σαν ανδρες φοβομαστε ( αρκετοι και εγω μεσα πιστευω) την απορριψη που μπορει να ερθει :P
Μια απορριψη δεν καθοριζει την υπολοιπη ζωη σου. Απλα λεω ότι καλο ειναι σ'αυτες τις ηλικιες να ειστε λιγο πιο εξωστρεφης, και αμα η κοπελα δειχνει οτι σε συμπαθει, υπαρχει καποιος λογος, μην περιμενεις εκεινη να σου μιλησει, θα σου δωσει σημαδια. Και στο κατω-κατω μια χυλοπιτα δεν εβλαψε ποτε κανεναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μια απορριψη δεν καθοριζει την υπολοιπη ζωη σου. Απλα λεω ότι καλο ειναι σ'αυτες τις ηλικιες να ειστε λιγο πιο εξωστρεφης, και αμα η κοπελα δειχνει οτι σε συμπαθει, υπαρχει καποιος λογος, μην περιμενεις εκεινη να σου μιλησει, θα σου δωσει σημαδια. Και στο κατω-κατω μια χυλοπιτα δεν εβλαψε ποτε κανεναν :P

ε ναι οκ.... :P...ειδικα σε περιπτωσεις οπου ο αλλος δεν το εχει πει 2 χρονια( χωρις παρεξηγηση :P) κατι πρεπει να κανει αμεσα..απλα αν ειναι και σε σχολειο τα νεα μεταδιδονται γρηγορα και ο φοβος το να μαθευτει σε ολους κανει ισως πολλους να φοβουνται
μπορει να ειναι και λανθασμενη η αντιληψη μου δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κοίτα, εξαρτάται τι κατεύθυνση είστε.
Αν είστε θετική/ τεχνολογική, θα της ζητήσεις να ολοκληρώσετε τη σχέση σας για εξάσκηση.
Αν είστε θεωρητική, κοίταξέ τη στα μάτια και πες της "Μόνο γιατί μ' αγάπησες γεννήθηκα".

Standard σου λέω η κοπέλα θα πέσει ξερή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pierre1996

Νεοφερμένος

Ο pierre1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν ξερω τι γινεται μ αυτην την κοπελα.σημερα δεν μου εδινε καθολου σημασια ενω τις προηγουμενες μερες ολο κατι εκανε για να με κανειμνα την πλησιασω.τι θελει να πετυχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top