Πώς να περάσω τη περιόδο του καλοκαιριού;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
κασέτες? atari μήπως έχεις:confused:?

κάνε ότι γουστάρεις. παίξε playstation μέχρι να καεί.
αν είσαι απο αθήνα, πάνε και κατασκήνωση γιατί το καλοκαίρι στην αθήνα είναι απάλευτο.
εκεί θα ξεφύγεις απο τα τσιμέντα και θα έχεις νέες εμπειρίες.

Μεταξυ μας, εχει περασει το περσινό καλοκαιρι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Μεταξυ μας, εχει περασει το περσινό καλοκαιρι... :D

:rofl: (και για μερικους κακοπροαιρετους :whistle: ναι τα μισα μου ποστ ειναι 'ροφλ' και 'χαχα' και 'μλκ κλαιω', γτ ειμαι γελαστο κοριτσι :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, σκεφτόμαστε με την αδερφή μου και ίσως 2 άλλες φίλες μας να πάμε αυτό το καλοκαίρι διακοπές - μιας και τελειώνω και με τις πανελλήνιες-. Εσείς τί έχετε να μας προτείνετε? Εξωτερικό ή εσωτερικό. Από εξωτερικό λατρεύουμε Ιταλία και έχουμε σκεφτεί και Ίμπιζα. Από εσωτερικό σίγουρα κάποιο νησί. Πάντως θέλουμε οπωσδήποτε να μείνουμε σε κάμπινγκ -και όχι κάποιο με πολύ ησυχία ;) - Από την άλλη ,αν είναι για Ελλάδα, θα μας άρεσε και το ελεύθερο κάμπινγκ, αλλά μόνο κάπου με ασφάλεια, γιατί θα είμαστε και μόνο κοπέλες... Εσείς τί έχετε να πείτε?



κοιταξε ωραια η Ελλαδα αλλα δεν θελεις να δεις κατι διαφορετικο? Η Ιμπιζα ωραια ειναι απλα ειναι πολυ τουριστικη η Βαρκελωνη ειναι απιστευτη παντως που ειναι κοντα στην Ιμπιζα και Ιταλια καλα ειναι απλως μου κανει περισσοττερο για χειμερινες διακοπες. Αμα παντως πατε εσωτερικο να πατε Αντιπαρο εχει καλο καμπινγκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Μεταξυ μας, εχει περασει το περσινό καλοκαιρι... :D

:D:D χαχα οντος!!
δεν πειράζει, σε 3 μήνες έχουμε ξανά καλοκαίρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
κοιταξε ωραια η Ελλαδα αλλα δεν θελεις να δεις κατι διαφορετικο? Η Ιμπιζα ωραια ειναι απλα ειναι πολυ τουριστικη η Βαρκελωνη ειναι απιστευτη παντως που ειναι κοντα στην Ιμπιζα και Ιταλια καλα ειναι απλως μου κανει περισσοττερο για χειμερινες διακοπες. Αμα παντως πατε εσωτερικο να πατε Αντιπαρο εχει καλο καμπινγκ

Ευχαριστώ για τη συμβουλή. Πάντως καταλήξαμε μάλλον σε ελεύθερο κάμπινγκ. Είμαστε σίγουρα 6 κοπέλες και μπορεί να μαζευτούμε κι άλλοι. Θα θέλαμε προτάσεις σχετικά με αυτό - φυσικά μιλάμε για εσωτερικό-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Οπως ειπα και πριν η Αντιπαρος ειναι πολυ ωραια για καμπινγκ και ειναι μικρο νησι ετσι δεν θα εχετε πολλες μετακινησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά, σκεφτόμαστε με την αδερφή μου και ίσως 2 άλλες φίλες μας να πάμε αυτό το καλοκαίρι διακοπές - μιας και τελειώνω και με τις πανελλήνιες-. Εσείς τί έχετε να μας προτείνετε? Εξωτερικό ή εσωτερικό. Από εξωτερικό λατρεύουμε Ιταλία και έχουμε σκεφτεί και Ίμπιζα. Από εσωτερικό σίγουρα κάποιο νησί. Πάντως θέλουμε οπωσδήποτε να μείνουμε σε κάμπινγκ -και όχι κάποιο με πολύ ησυχία ;) - Από την άλλη ,αν είναι για Ελλάδα, θα μας άρεσε και το ελεύθερο κάμπινγκ, αλλά μόνο κάπου με ασφάλεια, γιατί θα είμαστε και μόνο κοπέλες... Εσείς τί έχετε να πείτε?

εξωτερικο για ποσα χρηματα μιλαμε?ειχα κανει το γυρω τις ιταλιας με 395 ευρω:)
εσωτερικο υπαρχουν πολλες επιλογες:hmm: Παρος ειναι τελεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ακριβό το εξωτερικό...Πάρο με τα χίλια.
Μη βάζεις και στοίχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Μια παραδοση θελει οι αποφοιτοι λυκειου να πηγαινουν Παρο κ οι πρωτοετεις φοιτητες Μυκονο. Εγω εχω σκοπο να παω κ στα δυο νησια το καλοκαιρι με αδελφη κ ξαδελφη κ σε κανα δυο τρια ακομα με την παρεα μου (διαθετουν σπιτια σε Κρητη,Σαμο,Σαντορινη και Κερκυρα). Φτανει να γραψω οπως θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgaki2000

Νεοφερμένος

Ο giorgaki2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κοίτα,αν ήσουν μεγαλύτερος,θα σου πρότεινα να ασχοληθείς με κάτι,για να βγάζεις και ένα χαρζτιλίκι..Πχ.σε μαγαζί συγγενή.
Λογοτεχνικά βιβλία δεν διαβάζεις(κακώς!!!)
Αν κάνεις κάποια ξένη γλώσσα,κάνε το καλοκαίρι θερινά μαθήματα,ώστε να γλιτώσεις μια τάξη χειμώνα.:)
Είχα κάνει και εγώ,και εκτός του ότι δεν βαριόμουνα,είχα πολύ ελεύθερο χρόνο και πήγα κανονικά διακοπές τον Αύγουστο.
Κάνε κάτι επιοικοδομητικό πάντως ;)

Εγώ άμα με αφήσουν οι δικοί μου θα πάω να κάνω αγγλικά. :D:clapup:

Εγώ θα ήθελα να μου πει κάποιος πως να περνάω γενικά τον χρόνο μου :whistle::):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ελα τι βρηκα ψαχνοντας το φορουμ :P
πως λετε να περασετε εσεις το καλοκαρι που αρχιζει σε κανενα 20ημερο ? :clapup:
επιτελους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παζλ(1500+ κομματια)
Μοντελισμος(αεροπλανα,τανκς)
Βιβλια(ιστορικα,επιστημονικα,αστυνομικα)
Κιθαρα-Μπουζουκι-Φυσαρμονικα(λιωσιμο)
Ταινιες και σειρες που ηθελα να δω ολη την χρονια
Γυμναστικη
Βολτες με φιλους και μπανια

ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω προσωπικα δεν ξερω ακομη αλλα καπως ετσι θα παει
- πσ3
-ταινειες και σειρες και εγω
- μπανια ελπιζω αρκετα
-βολτες
-ισως λιγες διακοπες οπου θα ειναι φιλοι
-υπνος
-ξεκουραη
-ατελειωτο μπασκετ και ποδοσαφιρο
-και το κυριοτερο ( οχι αλλο διαβασμα))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μητσάρας

Νεοφερμένος

Ο Μητσάρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μαθε καποιο μουσικο οργανο και φτιαξε ενα συγκροτηματακι :) :Ρ..playstation ολοι παιζαμε στην ηλικια σου (εγω ακομα παιζω οταν βαριεμαι :Ρ)..αλλα δεν λεει να φας ολο το καλοκαιρι ετσι..βγαινε με φιλους και ξεκινα κατι που ισως σου αρεσει και θα θελες να μαθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
-Λίγο κάψιμο στο πισι και κανα μπάνιο το πρώτο Σ/Κ μετά τις εξετάσεις
-Καλοκαιρινά μαθήματα για προετοιμασία Γ'Λυκείου ένα μήνα (ε θα βγαίνουμε που και που , θα κάνουμε και κανα μπάνιο ενδιάμεσα :P)
-Διακοπές με φίλους και μετά με γονείς, με μπάνια, ποδόσφαιρο, μπάσκετ κλπ
Συμπέρασμα: Θα περιμένω τον Αύγουστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninja.

Νεοφερμένος

Η Ninja. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Για το καλοκαιρι εχω βαλει 1000 στοχους και με βλεπω να καιγομαι στο pc. Θελω να ξεκινησω γυμναστικη. Και το θεμα ειναι οτι εχουμε ενα ποδηλατο (αυτο που δεν κινειται ;ρ) και θα κανω με αυτο ή θα κανω διαδρομο. Ναι ναι θα μου πειτε πηγαινε σε κανα γηπεδο. Ειναι ενα γηπεδο κοντα στην γειτονια το οποιο το καλοκαιρι γεμιζει με παιδια και παιζουν ποδοσφαιρο και δεν μπορω να τρεξω. Επισης με εκνευριζει να κανω γυμναστικη με τοσο κοσμο. Θελω την ησυχια μου. Γι'αυτο και πηγαινω στο βουνο που ειναι ησυχα, εχει φυση και ολα καλα. Επισης θα λιωθω στις ταινιες και στις σειρες.. Εμμ ο αδερφος πηγαινει τα καλοκαιρια σε νησια για αγωνες πολλων χιλιομετρων οποτε φετος θα παω Χιο και Ναξο (ΧΩΡΙΣ ΓΟΝΕΙΣ!!! :D) Τελος θα παω Ευβοια που εχoυμε σπιτι και θα κοψω φλεβες γιατι εκει δεν ξερω κανεναν αλλα τουλαχιστον θα ειμαι καθε μερα θαλασσα.

Τα καλοκαιρια ειναι παντα καλα στην αρχη που ειναι ολη η παρεα σου και βγαινετε. Μετα εξαφανιζονται και εχεις μονο το pc. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Κατ' αρχας θα φυγω απο τη Λαρισα γιατι δεν την παλευω με τοση ζεστη.Θα παω προς Βολο μερια και εκει καθε μερα πρωι απογευμα μπανακι,βολτες,playstation.Θα γυρισω κατα τις 20 Αυγουστου γιατι ακολουθει δυσκολη χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.


"Με μια Heineken στο χέρι νύχτα-μέρα,και άμα πονάει ο λαιμός θα πίνω Nes..." :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Φέτος διακοπές δε θα παω (θα πηγαίνω για κανένα μπάνιο΄όταν μπορώ, αλλά να κάτσω κάπου μόνιμα δε παίζει)
Ψάχνω να κάνω κάτι, μιας και οι περισσότεροι φίλοι μου έχουν φύγει στα χωριά-εξωχικά τους. Κι εμένα το εξωχικό μου είναι πολύ μακριά (Κρήτη :P)Κρήτη δε μπορώ να παω, θέλει φράγκα. Συμπέρασμα; Μόνος στην πόλη. Ψάχνω κάτι να κάνω για να γεμίσω τις μέρες μου. Εχω λιώσει το need for speed και έχω διαβάσει ήδη 3 βιβλία. Εχετε να προτείνετε κάτι πιο παραγωγικό; Κάνω καθημερινή γυμναστική. Ελα όμως που αυτό κρατάει 2 ώρες. Τις υπόλοιπες τι να κάνω;
Ψάχνω για δουλειά σε αγγελίες αλλά όλο κοπέλες ζητάνε (να δείτε που αυτές θα μας φάνε τις δουλειές), και το κυριότερο θέλουν προυπηρεσία. Αντε και λεω ψέματα οτι έχω δουλέψει σε καφετέρια, 4 ποτήρια δε μπορώ να κρατήσω σε δίσκο, θα πέσουν όλα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top