Πώς μπορώ να διαγράψω προγράμματα από το PC μου;

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ξέρετε κανένα πρόγραμμα να διαγράφει 100% κάποιο πρόγραμμα; Έχω το revo αλλά νομίζω πως δε τα διαγράφει 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ξέρετε κανένα πρόγραμμα να διαγράφει 100% κάποιο πρόγραμμα; Έχω το revo αλλά νομίζω πως δε τα διαγράφει 100%

your uninstaller 2011 !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
το revo μια χαρα ειναι,αν δεν σου αρεσει δοκιμασε το ZSoft Uninstaller αλλα δεν θα δεις καμια διαφορα,το revo ειναι το καλυτερο/γνωστότερο;)(αν θες κατεβασε απο εδω (https://www.freewarefiles.com/ZSoft-Uninstaller_program_12702.html)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
το καλύτερο είναι το Revo Unninstaller Pro όχι η απλή έκδοση!!
έχει επιλογές(για προχωρημένους λέει νομίζω) για να σβήνει τα πάντα από κάθε πρόγραμμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Το revo μια χαρά είναι αλλά έχω αυτό το κόλλημα με το 100%..

Θα δοκιμάσω το your unistaller..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
με την PRO έκδοση του Revo από ότι θυμάμαι μπορείς να διαγράψεις 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
το revo pro πιστευω και γω ειναι το καλυτερο και πιο γνωστο uninstaller. Ούτως ή άλλως πάντως για να χει κανέις pc σε φόρμα χρειάζεται ένα disk/registry cleaner οπως επίσης και disk defragmenter (εχουν τα windows αλλά δεν είναι οτι καλύτερο). Ένα καλό πρόγραμμα που τα κάνει όλα αυτά και πολλά άλλα είναι το auslogics boostspeed. Έχει και uninstaller αλλά για αυτό συγκεκριμένα δε ξέρω πόσο καλό είναι. Τα υπόλοιπα που κάνει πάντως είναι άψογα. Δεν είναι δωρεαν βέβαια αλλα ντααξει. Υπάρχει η λύση γιαυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Δες και το Ccleaner
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δες και το Ccleaner

δεν κανει κατι αλλο απο την Προσθαφαιρεση προγραμματων των windows απλα ανοιγει πιο γρηγορα και σου δινει και την δυνατοτητα να βγαλεις το ονομα μιας εφαρμογης/προγραμματος απο τα windows...τεσπα,δεν ειναι αυτο που ψαχνει αλλα ειναι καλο προγραμματακι και εγω το εχω;):clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top