Πώς κάνετε διαδικτυακά μαθήματα;

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Έχω μια απορία προς τους μαθητές λυκείων και πιο συγκεκριμένα για τη Τρίτη Λυκείου. Με ποια μέσα κάνετε μάθημα φροντιστηρίων; Για παράδειγμα εγώ κάνω μαθηματικά μέσω της κλήσης στο messenger και μας στέλνει ένα link για ένα online διαδραστικό πίνακα. Από εκεί βλέπουμε τι γράφει ο μαθηματικός μου όλοι μαζί στο τμήμα ενώ ταυτόχρονα μας εξηγεί από τη κλήση. Ενώ στα άλλα μαθήματα κάνω στο skype με κοινή χρήση οθόνης. Ο μαθηματικός μου στο διαδραστικό πίνακα για να μην κουράζεται να γράφει με το ποντίκι πήρε μια γραφίδα σαν στιλό και το συνδέει στο υπολογιστή του και γράφει κανονικά όπως στο πίνακα του φροντιστηρίου.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
πανε και σας κανουν μεσω σκαιπ και ανοιγετε καμερες??μιλαμε για ξεφτιλα
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top