Πώς εκτονώνεστε;

LiveLoveLaugh:D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LiveLoveLaugh:D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Συνήθως ακουω δυνάτα μουσική,αλλές φορές κλαίω για να το βγάλω από μέσα μου και να ηρεμήσω και άλλες μιλάω με δικούς μου ανθρώπους που με κάνουν να νιώθω καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
λοιπον......ακουω δυνατα μουσικη, παω βολτες και παιρνω αυτον-η που με νευριασε και τον βριζω επι 1 ωρα μετα αφου σπασω και κανενα πιατο ειμαι καλα..............αα παλια εκανα και γιογκα αλλα πολυ κουραση λιγο αποτελεσμα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ το ψυχανώμαλο,όταν έχω νεύρα,συνήθως,ξεσπάω πρώτα στα κλάματα και μετά στα γέλια.:P Νταξ,μπορώ να πω,βοηθάει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Με τα βιντεοπαιχνίδια.. Βέβαια, ορισμένες φορές ισχύει αυτό γιατί αν χάσω, νευριάζω περισσότερο.. Και έτσι στρέφομαι στην ιστορία.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Συνήθως όταν έχω νεύρα με κάποιον άλλον, τον πιάνω και του επαναλαμβάνω συνεχώς το λάθος που έκανε, και όταν μου λέει πχ "καλά φτάνει" ή "καλά, συγνώμη" εκεί νευριάζω ακόμα περισσότερο και δώστου πάλι από την αρχή, συνεχίζω το βιολί μου φωνάζοντας.
Αλλιώς, βαράω ντουλάπες, πόρτες, πετάω ο,τι βρω μπροστά μου (εκτός από κινητό :P), κλαίω ή γελάω από την απελπησία μου, ακούω μουσική δυνατά. Μια φορά θυμάμαι ότι αυτοχαστουκίστηκα και μια άλλη φορά βάρεσα το χέρι μου στον τοίχο.

Γενικά, όταν νευριάζω χάνω όλον μου τον αυτοέλεγχο. Στα κανονικά μου όμως είμαι νορμάλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,872 μηνύματα.
Αλλιώς, βαράω ντουλάπες, πόρτες, πετάω ο,τι βρω μπροστά μου (εκτός από κινητό :P), κλαίω ή γελάω από την απελπησία μου, ακούω μουσική δυνατά. Μια φορά θυμάμαι ότι αυτοχαστουκίστηκα και μια άλλη φορά βάρεσα το χέρι μου στον τοίχο.

Γενικά, όταν νευριάζω χάνω όλον μου τον αυτοέλεγχο. Στα κανονικά μου όμως είμαι νορμάλ...

κλαίω όσους σε βιώνουν είτε φιλικά είτε ερωτικά..:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ειτε βγαινω μονος μου εξω και αποφορτιζομαι ειτε με φιλο και αφου του λεω αυτα που εχω μεσα μου (αυτο ειναι λιγοτερο αποτελεσματικο).Δεν προτειμαω να ξεσπαω σε αλλους. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
κλαίω όσους σε βιώνουν είτε φιλικά είτε ερωτικά..:D :D

Να μη τους κλαις καθόλου..

Είμαι η αιτία που ανανανεώνονται οι σχέσεις και ξεφεύγουμε από την απλή καθημερινότητα.
Άλλωστε χωρίς μια -κάποια - αναστάστωση θα ήταν όλα βαρετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
εγω οταν εχω νευρα για να μ περασουν και να ηρεμησω βαζω τερμα την μουσικη και αρχιζω το κα8αρισμα!!!:P
αχχχχ τι σφουγγαρισμα εχω ριξει!!!!:hmm:
ή αλλιως παω βολτα στη 8αλασσα μονη μ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,872 μηνύματα.
Να μη τους κλαις καθόλου..

Είμαι η αιτία που ανανανεώνονται οι σχέσεις και ξεφεύγουμε από την απλή καθημερινότητα.
Άλλωστε χωρίς μια -κάποια - αναστάστωση θα ήταν όλα βαρετά :P

φαντάσου να γνωρίσεις κανέναν να ξεσπάει σαν εσένα...βλέπω να καταλήγεις κακοποιημένη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Το ρίχνω στο φαΐ και στην εσωστρέφεια. Συχνά και στο κλάμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
φαντάσου να γνωρίσεις κανέναν να ξεσπάει σαν εσένα...βλέπω να καταλήγεις κακοποιημένη :D

Hey, rule no.1 δεν τους βαράω ποτέ :D οπότε δε θα αφήσω να συμβεί σε εμένα κάτι τέτοιο
Πάντα κάνουμε λεκτικό καβγά, άντε και ένα σπρώξιμο και εκεί τελειώνει το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
βαζω τερμα την μουσικη και αρχιζω το κα8αρισμα!!!:P
αχχχχ τι σφουγγαρισμα εχω ριξει!!!!:hmm:

αν τα καθαρισεις ολα, περνα μια και απο το σπιτι μου !!! :D:D
.... εγω ή θα ακουσω μουσικη μεχρι να φωναξουν αστυνομια ή θα παω να σκιστω στο γυμναστηριο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
αν τα καθαρισεις ολα, περνα μια και απο το σπιτι μου !!! :D:D
.... εγω ή θα ακουσω μουσικη μεχρι να φωναξουν αστυνομια ή θα παω να σκιστω στο γυμναστηριο....

χαχαχα οκ 8α παρω τη σκουπα μ και 8α ερ8ω!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ παιδιά συνήθως δεν θυμώνω εύκολα!Είναι ανάλογα με την διάθεση που είχα πριν.Εαν ημουν οκ,τότε δεν θα θυμώσω καθόλου εύκολα,ακόμη και αν όλοι γύρω μου είναι ετοιμοι να σφάξουν κάποιον!Εαν όμως κάτι με έχει τσιτώσει από πριν και είμαι κάπως αγχωμένος ή νευρικός,τότε και το παραμικρό μπορεί να με οδηγησει στο να χτυπήσω!Πάντως νευριάζω με πράγματα πολύ παράξενα,όπως όταν ακούω να μασάει κάποιος την τροφή του η κάνει επαναλαμβανόμενους ήχους με το στόμα του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Γυμναστική μετά μουσικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
1.Κλαιω-φωναζω-βριζω
2.Χτυπαω ή σπαω κατι
3.Παω μια βολτα 5 λεπτα και σκεφτομαι τι θα κανω
4.Πινω γαλα και διαβαζω για κανα 2ωρο ενα βιβλιο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,872 μηνύματα.
αχχχχ τι σφουγγαρισμα εχω ριξει!!!!:hmm:

με παράλληλο κλάμα; :P

στην θάλασσα πας...με μαντίλι στο κεφάλι και μεγάλα γυαλιά ηλίου; :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
με παράλληλο κλάμα; :P

στην θάλασσα πας...με μαντίλι στο κεφάλι και μεγάλα γυαλιά ηλίου; :D :lol:

ναι και τραγουδαω ανοιξε πετρα για να μπω!!!!:cry_x:
ε ενταξει δεν ειμαι τοσο drama queen!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ακούω ροκ μουσική κυρίως, πλακώνομαι με τα αδέρφια μου... αυτά πάνω-κάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top