Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
HTGAWM
ΤΙ ΦΑΣΗΗ ο Ασερ με την Μικειλα; Τόσο που είχαν πιει βέβαια,λογικό θα μου πείτε. Ώστε γι'αυτο η Αναλιζ έχασε το παιδί της. Μπορώ να πω οτι αυτο δεν το περίμενα. Και επιτέλους έμαθε οτι ο Φρανκ σκότωσε τη Λάιλα (εμείς ακομα να μάθουμε γιατι αλλα τέλος πάντων). Κατα τ'αλλα δεν έγινε κατι συνταρακτικό σ'αυτο το επεισόδιο αλλα ελπίζω το επόμενο που ειναι και τελευταίο να μας αφήσει άφωνους.
Α και έβαλαν το ZVVL απο Chvrches :D :D Εκτος απο φοβερή σειρά βάζουν και φοβερή μουσική.

Eυτυχώς που με είχες προειδοποιήσει λίγο και δεν έτρωγα στη φάση με τη michaela και τον Asher :hehe:
Όταν είδα την Αναλιζ στο αυτοκίνητο και είπε ότι θα φτάσει κάπου σε 5 λεπτά τότε κατάλαβα πως θα τρακάρει.Την λυπήθηκα άπειρα όταν είχε το μωρό της αγκαλιά.
Είχε ωραία μουσική πάλι το άτιμο, και Chvrches και IAMX :clapup:
Άκυρο αλλά πόσο σέξι γίνεται η Λορελ όταν μιλάει ισπανικαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
The 100
Νταξ ανάλαφρο επεισόδιο.Ξενέρωσα που δεν είδα καθόλου τους grounders...Κρατάω μόνο το ότι η Raven κατάλαβε πως το τσιπάκι αυτό μόνο καλό δεν κάνει και ότι ο Μπέλαμι βάζει μυαλό σιγά-σιγά (όπως φάνηκε στο τέλος όπου δεν πρόδωσε τον Μίλερ και την Χάρπερ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eυτυχώς που με είχες προειδοποιήσει λίγο και δεν έτρωγα στη φάση με τη michaela και τον Asher :hehe:
Όταν είδα την Αναλιζ στο αυτοκίνητο και είπε ότι θα φτάσει κάπου σε 5 λεπτά τότε κατάλαβα πως θα τρακάρει.Την λυπήθηκα άπειρα όταν είχε το μωρό της αγκαλιά.
Είχε ωραία μουσική πάλι το άτιμο, και Chvrches και IAMX :clapup:
Άκυρο αλλά πόσο σέξι γίνεται η Λορελ όταν μιλάει ισπανικαα

Εγω δεν το ειχα φανταστει καθολου το ατυχημα. Περιμενα οτι αυτη θα το προκαλουσε στον εαυτο της λογω τυψεων ή κατι τετοιο τελος παντων. Αλλα πολυ κριμα. Ποσα κουβαλαει μεσα της αυτη η γυναικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
τι φάση με το the 100 όλοι για αυτό λέτε τόσο ωραίο είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
τι φάση με το the 100 όλοι για αυτό λέτε τόσο ωραίο είναι;

Έτσι και έτσι. Εμένα μου αρέσει πολύ το theme (post apocalyptic). Τα πρώτα 4-5 επεισόδια ήταν μέτρια να ξέρεις αν την ξεκινήσεις, μετά γίνεται καλύτερο. Γενικά έχει διάφορες σεναριακές αδυναμίες, αλλά αν είσαι διατεθειμένος να τις παραλείψεις τότε νομίζω αξίζει να την δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Eυτυχώς που με είχες προειδοποιήσει λίγο και δεν έτρωγα στη φάση με τη michaela και τον Asher :hehe:
Όταν είδα την Αναλιζ στο αυτοκίνητο και είπε ότι θα φτάσει κάπου σε 5 λεπτά τότε κατάλαβα πως θα τρακάρει.Την λυπήθηκα άπειρα όταν είχε το μωρό της αγκαλιά.
Είχε ωραία μουσική πάλι το άτιμο, και Chvrches και IAMX :clapup:
Άκυρο αλλά πόσο σέξι γίνεται η Λορελ όταν μιλάει ισπανικαα
Htgawm
Tην φαση με Ασερ και Μικαελα δεν θα σχολιασω...Ειχαν παραπιει και δεν ηξεραν τι εκαναν.Και εγω οταν οδηγουσε καταλαβα οτι θα τρακαρει.Πολυ κριμα..Ειναι πολυ οδυνηρο να σου δινουν το νεκρο παιδι να το αγκαλιασεις και ποσο μαλλον να βγαλουν φωτογραφια ολοι μαζι.Οτι ο πατερας του Γουες ειναι ο Μαχονι δεν θα το σχολιασετε;Εγω με αυτο σοκαριστηκα πιο πολυ.Εμεινα αναυδη,δεν το περιμενα καν.Πιστευω οτι θα παει να τον πλησιασει.Οταν εμαθε η Αναλιζ οτι ο Φρανκ σκοτωσε την Λαιλα σοκαριστηκε παρα πολυ.Στο επομενο και τελευταιο επεισοδιο νομιζω πως θα μαθουμε τι χρωστουσε ο Φρανκ στον Σαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
The walking dead, έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο το θέμα σειρά, ό,τι καλύτερο έχω δει..


Sherlock, το αγγλικό, η σειρά είναι πραγματικά τέλεια σε παραγωγή, ερμηνείες, σκηνικά κτλ..διαφέρει από τις συνηθισμένες σειρές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Blindspot παιδια,πολυ ωραια σειρα,αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Htgawm Season Finale
Τι να πρωτοπω για αυτο το επεισοδιο...Απλα ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ.Η μια αποκαλυψη μετα την αλλη ερχοταν.Μαθαμε και επιτελους τι χρωστουσε ο Φρανκ στον Σαμ.Η Αναλιζ που ελεγε στην Μπονι οτι επρεπε να φυγει εννοουσε τον Φρανκ ετσι;Ο Κειλεμπ ηταν στην μπανιερα του σπιτιου της Αναλιζ;Ολο αναπαντητα ερωτηματα μας αφησαν.Καλα και στο τελος γιατι σκοτωσαν τον Μαχονι και ποιος;Οτι εκανε ο Κειλεμπ την δολοφονια δεν το περιμενα καθολου.
Αυτοι οι σεναριογραφοι σου ανατρεπουν τα παντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
παιδιά....χελπ...ξεκίνησα χθες breaking bad και είδα ήδη σε μία μέρα τη μισή 1η σεζόω, αλλά δεν ενθουσιάστηκα. όχι δε μ' άρεσε καθόλου, απλά δεν ενθουσιάστηκα...προτείνετε να επιμείνω ή να σταματήσω και να αρχίσω πχ dexter??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εντωμεταξύ τόσο καιρό χωρίς the 100 πως αντέχετε; Εγώ κατέβασα την νεα σεζόν daredevil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
προτείνω να τελειώσεις τουλάχιστον την 1η σεζόν πριν αποφασίσεις να το σταματήσεις. Κι εγώ είχα αργήσει να πωρωθώ μαζί του, αλλά από τα μέσα της 1ης και μετά δεν ξεκόλαγα, και όσα πέρναγαν οι σεζόν τόσο καλύτερο γινόταν (πράγμα σπάνιο σε σειρά). Αν δεν σου αρέσει και μετά την 1η σεζόν δεν νομίζω ότι θα πωρωθείς ποτέ οπότε σταμάτα το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
παιδιά....χελπ...ξεκίνησα χθες breaking bad και είδα ήδη σε μία μέρα τη μισή 1η σεζόω, αλλά δεν ενθουσιάστηκα. όχι δε μ' άρεσε καθόλου, απλά δεν ενθουσιάστηκα...προτείνετε να επιμείνω ή να σταματήσω και να αρχίσω πχ dexter??
Και εγω στα αρχικα επεισοδια και ειδικα στο 1ο ειχα ψιλοβαρεθει αλλα μετα εχει μεγαλο σασπενς.Πιστεψε θα πορωθεις αν σου αρεσουν τετοιου ειδους σειρες.Τελειωσε τον 1ο κυκλο και μετα θα κολλησεις.
Εγω για κατι πιο χαλαρο τωρα ξεκινησα big bang theory απο την αρχη.Εχουν πολυ φαση οι χαρακτηρες και ειδικα ο Σελντον και το καλο ειναι οτι καθε επεισοδιο διαρκει 20 λεπτα οποτε σε βολευει να κανεις ενα χαλαρωτικο διαλλειμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Και εγω στα αρχικα επεισοδια και ειδικα στο 1ο ειχα ψιλοβαρεθει αλλα μετα εχει μεγαλο σασπενς.Πιστεψε θα πορωθεις αν σου αρεσουν τετοιου ειδους σειρες.Τελειωσε τον 1ο κυκλο και μετα θα κολλησεις.
Εγω για κατι πιο χαλαρο τωρα ξεκινησα big bang theory απο την αρχη.Εχουν πολυ φαση οι χαρακτηρες και ειδικα ο Σελντον και το καλο ειναι οτι καθε επεισοδιο διαρκει 20 λεπτα οποτε σε βολευει να κανεις ενα χαλαρωτικο διαλλειμα.:P

προτείνω να τελειώσεις τουλάχιστον την 1η σεζόν πριν αποφασίσεις να το σταματήσεις. Κι εγώ είχα αργήσει να πωρωθώ μαζί του, αλλά από τα μέσα της 1ης και μετά δεν ξεκόλαγα, και όσα πέρναγαν οι σεζόν τόσο καλύτερο γινόταν (πράγμα σπάνιο σε σειρά). Αν δεν σου αρέσει και μετά την 1η σεζόν δεν νομίζω ότι θα πωρωθείς ποτέ οπότε σταμάτα το..

ευχαριστώ παιδιά!!! φορτσάρω σήμερα να τελειώσω τον 1ο μπας και αποφασίσω
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ μόλις τελείωσα το big bang theory, είμαι στην 9η σεζόν βασικά και έχω ρίξει τελείως τους ρυθμούς. Στις πρώτες σεζόν είναι πολύ καλό, μου άρεσε και μένα που τα επεισόδια είναι μικρά ενώ δεν θέλει και καθόλου συγκέντρωση για να το παρακολουθήσεις οπότε είναι ότι πρέπει για μετά τη σχολή :P. Βέβαια στις τελευταίες σεζόν χαλάει πολύ, γίνεται πολύ προβλέψιμο και αρκετά ανιαρό... πιστεύω ότι πρέπει να το τελειώσουν τώρα.
Έλεγα να αρχίσω καμία άλλη αλλά θα κρατηθώ γιατί έρχετα και ο ιούνης και θέλω να αρχίσω σιγά σιγά διάβασμα για την εξεταστική, αν αρχίσω σειρά τώρα κάηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εγώ μόλις τελείωσα το big bang theory, είμαι στην 9η σεζόν βασικά και έχω ρίξει τελείως τους ρυθμούς. Στις πρώτες σεζόν είναι πολύ καλό, μου άρεσε και μένα που τα επεισόδια είναι μικρά ενώ δεν θέλει και καθόλου συγκέντρωση για να το παρακολουθήσεις οπότε είναι ότι πρέπει για μετά τη σχολή :P. Βέβαια στις τελευταίες σεζόν χαλάει πολύ, γίνεται πολύ προβλέψιμο και αρκετά ανιαρό... πιστεύω ότι πρέπει να το τελειώσουν τώρα.
Έλεγα να αρχίσω καμία άλλη αλλά θα κρατηθώ γιατί έρχετα και ο ιούνης και θέλω να αρχίσω σιγά σιγά διάβασμα για την εξεταστική, αν αρχίσω σειρά τώρα κάηκα :P
Ναι οι πρωτες σεζον ειναι και πιο παρειστικες,μετα με τις σχεσεις αρχιζει και κανει κοιλια.Ασε και εγω το σκεφτομαι πολυ να μην αρχισω νεα σειρα για αυτον τον λογο.Το breaking bad το ειχα ξεκινησει μεσα στα χριστουγεννα που επρεπε να διαβαζω και ηταν καπως...εμποδιο.Εκανα μια παυση τον Ιανουαριο λογω εξεταστικης και μετα το ξεκινησα αμεσως.Τωρα αυξανονται ομως οι υποχρεωσεις και δεν εχω χρονο ουτε σειρα να δω.Οταν περασει αυτο το επιπονο διαστημα σκεφτομαι να ξεκινησω house of cards.Για πειτε την αποψη σας αυτοι που το εχετε δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
SPOILER!!!



ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!! Ανυπομονώ!!! :clapup::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πολύ καλή η 2η σεζόν daredevil, το 4ο επεισόδιο πολύ δυνατό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
τελείωσα την 1η σεζόν και αν και δεν κόλλησα όπως όλοι λένε για τη σειρά, εν τούτοις μου φάνηκε πιο ενδιαφέρουσα...λέω να τη συνεχίσω και βλέποντας και κάνοντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
the 100
Γαμάει η Ontari. Παίζει να κάνει team με τον Murphy xD. Rip Lincoln.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top