Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Narcos;) αλλο ενα αριστουργημα του 2015..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
TWD
Την ειδε και πολυ COD η Καρολ καλα το επεισοδιο μπορω να πω πως αν και χωρις Νταρυλ ηταν καλυτερο απο την πρεμιερα και θεωρω πως οσο προχωραει τοσο θα γ@@μαει περισσοτερο..Απλα περιμενω την επομενη Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
The walking dead. Mούφα και υπερτιμημένη η σειρά.... Τα ίδια και τα ίδια. Απορώ γιατί την συνεχίζουν....

@jucticeee Φοβερό το Narcos. Δες και το Fargo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
The walking dead. Mούφα και υπερτιμημένη η σειρά.... Τα ίδια και τα ίδια. Απορώ γιατί την συνεχίζουν....

@jucticeee Φοβερό το Narcos. Δες και το Fargo.
Σε οποιον πραγματικα αρεσει η σειρα μπορει να καταλαβει οτι εχει αρχισει ενας πολυ ενδιαφερον κυκλος και εξαλλου για τοσους κυκλους αυτη ειναι η φυση της σειρας,εχει πολλα character developments και ειναι εξαιρετικα ατμοσφαιρικο με φοβερες ερμηνειες.Επισης δε θεωρω οτι εχει κανει κοιλια καθως ειναι πιστο σε αυτο που προσπαθει να δειξει αν με πιανεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είδα τα νέα επεισόδια σε supernatural και american horror story.

Στο AHS ίσα που προχώρησε η πλοκή, δεν εντυπωσιάστηκα. Του supernatural μου άρεσε περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Τελείωσα το Narcos ήταν πολύ καλό μου άρεσε περιμένω την επομένη season :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
peaky blinders :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Pretty Little Liars Season 5
Παιδια το πιστευω που η Σισι ειναι η Α! Τη στιγμη που πηγε να στειλει το email η συγχωρεμενη η μανα της Αλι,ισως εμαθε που η Σισι πιαστηκε,παντως σιγουρα κατι παιχτηκε και αφου το εσκασε.Επισης δε θα ταν βολικο να τρωγονται στο Rosewood και η ΣΙΣΙ να ειναι στο ΠΑΡΙΣΙ και να δρα ανενοχλητη; Eιναι η μοναδικη που ξερει τα παντα για ολους και εμεις δε ξερουμε σχεδον τιποτα γι΄αυτην.Επισης μου χει κατσει οτι την Αλι δε τη χωνευε ποτε.Και για να πηγε να ξελασπωσει η μανα της Αλι τη Σισι,δεδομενου που εχει και ιστορικο,(γκουχου) εραστων,κανω και μια αλλη υποθεση και βασιζομαι και στην ομοιοτητα τους οτι Σισι και Αλι=αδερφια
διορθωση: Λογικα ο πατερας της Σπενσερ σκοτωσε την Ντιλορεντις[!]αρα;;p

Είδα τα νέα επεισόδια σε supernatural και american horror story.

Στο AHS ίσα που προχώρησε η πλοκή, δεν εντυπωσιάστηκα. Του supernatural μου άρεσε περισσότερο...
Δεν εχω ακομα αποψη θα κανω mini -reviews αυριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εμένα το walking dead από κάποια ξέμπαρκα επεισόδια που είδα μου φάνηκε πολύ μαυρίλα δε ξέρω. Απορώ τι του βρίσκετε.

Narcos ακούω καλά λόγια γενικά ίσως το αρχίσω.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
10 επεισόδια είναι το Narcos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μπήκε στη watchlist.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
The walking dead
νταξ δε το λες και επεισοδιάρα.Το προηγούμενο ήταν σίγουρα καλύτερο.Πολύ τρέξιμο είχε και μου φάνηκε ανιαρό μέχρι τη στιγμή που ο Glenn έγινε μεζές.Δηλαδή με ποια προοπτική τον σκότωσαν; Δεν ξέρουν ότι αν φύγουν Glenn,Daryl και Michonne θα πέσει η τηλεθέαση τους;; Δε μπορώ να το ψυχολογήσω πραγματικά.Ποιος θα μαζεύει την 'εγκυο Maggie από τα πατώματα τώρα :P O Rick κλασικά,αρχηγιλίκι κι έτσι,αν και στο τέλος έδειξε να παραδίδει τα όπλα. Εδώ θα είμαστε και στο επόμενο :P

AHS
Εδώ μάλιστα,γίνεται χαμούλης.Μάθαμε ότι η lady gaga έχει εχθρό μια παλιά της φιλενάδα και θέλει να την εξοντώσει.Εγώ αυτη την ξανθιά λυπάμαι την μάνα του Χόλντεν,τώρα που τον βρήκε κιόλας. Speaking of Χόλντεν,αν κατάλαβα καλά η gaga θέλει τα παιδάκια για να πίνει το άιμα τους, - επειδή και καλά είναι αγνό αν κατάλαβα καλά- .Αυτό το πρεζόνι ο ξανθός που στο διάολο ήταν κρυμμένος και εμφανίστηκε έτσι στο άκυρο; Για πρώτη φορά ο Peters έχει τον ρόλο του κακού,ενδιαφέρουσα η ερμηνεία του μέχρι στιγμης.Όσο για Kathy Bates ( θελω έναν κύκλο γραμμένο πάνω της και να έχει ρόλο σαν αυτόν στο Misery)και Sarah Paulson τι να λέμε,το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο,αν και εδώ θα πω ότι η απουσία της υπέρτατης Lange είναι αισθητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
The walking dead
νταξ δε το λες και επεισοδιάρα.Το προηγούμενο ήταν σίγουρα καλύτερο.Πολύ τρέξιμο είχε και μου φάνηκε ανιαρό μέχρι τη στιγμή που ο Glenn έγινε μεζές.Δηλαδή με ποια προοπτική τον σκότωσαν; Δεν ξέρουν ότι αν φύγουν Glenn,Daryl και Michonne θα πέσει η τηλεθέαση τους;; Δε μπορώ να το ψυχολογήσω πραγματικά.Ποιος θα μαζεύει την 'εγκυο Maggie από τα πατώματα τώρα :P O Rick κλασικά,αρχηγιλίκι κι έτσι,αν και στο τέλος έδειξε να παραδίδει τα όπλα. Εδώ θα είμαστε και στο επόμενο :P

Αρχικά να πω ότι με έκαψες γιατί είδα ΤΟ σποιλερ στο μήνυμα σου από την αρχική :hehe:
Ωραίο επεισόδιο, άξιο των δυο προηγουμένων MEXΡΙ τη στιγμή που ένας από τους πιο γαμάτους χαρακτήρες έπεσε στα ζομπι σαν σακι με πατάτες και ξεκοιλιάστηκε επειδή ένας μαλάκας (που θα έπρεπε να έχει σκοτώσει από πέρυσι) είπε να αυτοκτονήσει. :angry: Ο Γκλεν πεθαίνει νωρίς και στα κομικς και θα ήταν μη ρεαλιστικό έτσι που τα κάνανε να πεθαίνουν μόνο οι άχρηστοι της Αλεξανδριας ολη την ώρα. Θεωρώ ότι ο Γκλεν θα άξιζε καλύτερο θάνατο, πιο ηρωικό ρε παιδί μου. :/: :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Δειτε Rick and Morty, πραγματικα αξιζει γιατι συνδυαζει τελεια χιουμορ με καποιες πολυ σοβαρες στιγμες και character development. Δεν ειναι cartoon για παιδια, το χρησιμοποιει σαν art style σαν το south park. Ενα αλλο "σοβαρο" ειναι το Brojack Horseman, που δειχνει την καταντια των τηλεοπτικων σταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Teen wolf,s05e01
Season premiere,και δείχνει την Λιντια σε ένα τρελάδικο, να λέει ότι όλοι θα πεθάνουν(Μαλια να κατασπαραζεται απο την desert wolf,ο σταιλς να τρακαρει κτλ) Φρικαρωγλου το θέαμα της Λιντια, πόσο μάλλον οι κινήσεις που έκανε για να δραπετεύσει :P Αυτός ο Theo τι φάση; Πάει να το παίξει ο καλός της υπόθεσης; Αυτοί οι ανισορροποι με τις μάσκες που έκαναν ένεση σε αυτή τη κοπέλα τι ρόλο βαράνε; Γενετιστες και καλα; Κάτι μου λέει ότι ο κύκλος θα είναι τέλειος

TWD
Ενώ περίμενα ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ,μου δείχνει πως τα περνούσε ο Morgan.Απογοητευτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εχει δει κανεις fargo να μας πει γνωμη?:hmm:
Τελειωσα 6ο κυκλο supernatural. Το ειχα παρατησει για πολλους μηνες επειδη ειχα βαρεθει αλλα τωρα μου κινησε παλι το ενδιαφερον για να το συνεχισω. Τελικα η διακοπη εκανε καλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Teen wolf,s05e01
Season premiere,και δείχνει την Λιντια σε ένα τρελάδικο, να λέει ότι όλοι θα πεθάνουν(Μαλια να κατασπαραζεται απο την desert wolf,ο σταιλς να τρακαρει κτλ) Φρικαρωγλου το θέαμα της Λιντια, πόσο μάλλον οι κινήσεις που έκανε για να δραπετεύσει :P Αυτός ο Theo τι φάση; Πάει να το παίξει ο καλός της υπόθεσης; Αυτοί οι ανισορροποι με τις μάσκες που έκαναν ένεση σε αυτή τη κοπέλα τι ρόλο βαράνε; Γενετιστες και καλα; Κάτι μου λέει ότι ο κύκλος θα είναι τέλειος
Τον ειδα για 2η φορα ασε περιμενουμε τα αλλα 10 με αγωνια..Ασε με με το Θιο γιατι δε θα σου πω βεβαια αλλα απο την αρχη ρε φιλε εδω μου καθοταν..ασε..Αναμενω εντυπωσεις
TWD
Ενώ περίμενα ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ,μου δείχνει πως τα περνούσε ο Morgan.Απογοητευτηκα!
Ο Glen δεν ηταν στους τιτλους αρχης :'( Δε ξερω τι φαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top