Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω αρχισα χθες το under the dome και εφυγε ο ενας κυκλος
πολυ ωραιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Η 5η πόσα επς θα έχει;

10+10 Τριτη ειναι το φιναλε και το Μάρτιο λογικα αρχίζει η 5Β!

5η σεζόν spoiler:
Λένε που θα πεθάνει κάποιος από τους παλιούς αύριο:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
teen wolf
Εκτος του οτι επεσα μέσα, νομιζω οτι υπερβολικα αποτομα πεθανε η Αλισον.Σε φαση που κόπηκε η ανασα μου και δε μπορουσα να το πιστεψω :P Επισης νομιζω πως εκτος του ασημενιου βελους κτλ ειχε ανακαλυψει και κατι αλλο που δε προλαβε να πει και γι'αυτο καποια στιγμη θα επιστρεψει στη σειρα νομιζω!Παντως το 2ο μερος του 3υ κυκλου ήταν οτι καλυτερο εχω δει μεχρι στιγμης απο teen wolf -ειδικα με αυτα τα απο τη χωρα της Κιρα κτλ- ΑΘΕΛΑ μου ειδα στο spoiler του Σπυρακου πως καποιος θα πεθανει. Αν ειναι Lydia/Stiles σταματω να βλεπω τη σειρα :P Αργοτερα θα ξεκινησω 4η, εδω θα'μαστε να τα λεμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Το Scream το βλέπει κανένας / καμιά, ή είμαι μόνος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
teen wolf
Εκτος του οτι επεσα μέσα, νομιζω οτι υπερβολικα αποτομα πεθανε η Αλισον.Σε φαση που κόπηκε η ανασα μου και δε μπορουσα να το πιστεψω :P Επισης νομιζω πως εκτος του ασημενιου βελους κτλ ειχε ανακαλυψει και κατι αλλο που δε προλαβε να πει και γι'αυτο καποια στιγμη θα επιστρεψει στη σειρα νομιζω!Παντως το 2ο μερος του 3υ κυκλου ήταν οτι καλυτερο εχω δει μεχρι στιγμης απο teen wolf -ειδικα με αυτα τα απο τη χωρα της Κιρα κτλ- ΑΘΕΛΑ μου ειδα στο spoiler του Σπυρακου πως καποιος θα πεθανει. Αν ειναι Lydia/Stiles σταματω να βλεπω τη σειρα :P Αργοτερα θα ξεκινησω 4η, εδω θα'μαστε να τα λεμε :P

Η 4η δε λεει και πολλα αλλα ενταξει καλη ειναι! Η ηθοποιος ηθελε να φυγει και οπως εφυγε(πολυ συγκινητικη σκηνη πραγματικα τη βλεπω συχνα) δε θεωρω σωστο ακομα και αν ηθελε ,να γυρισει,δε θελω να στο χαλασω αλλα δε θα ασχοληθουμε αλλο με την Allison(δυστυχως).Οντως το δευτερο μερος του 3ου ειναι το καλυτερο ακομα.Κοιτα η Lydia και ο Stiles εχουν ανανεωσει για 6ο και νταξει ο Σκοτ δε φευγει προφανως..τωρα υποψιαζομαι κανας γονιος,κανας Ντιτον,τι να πω δε ξερω κατι απλα υποθετω..κλαμααα θα χουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Η 4η δε λεει και πολλα αλλα ενταξει καλη ειναι! Η ηθοποιος ηθελε να φυγει και οπως εφυγε(πολυ συγκινητικη σκηνη πραγματικα τη βλεπω συχνα) δε θεωρω σωστο ακομα και αν ηθελε ,να γυρισει,δε θελω να στο χαλασω αλλα δε θα ασχοληθουμε αλλο με την Allison(δυστυχως).Οντως το δευτερο μερος του 3ου ειναι το καλυτερο ακομα.Κοιτα η Lydia και ο Stiles εχουν ανανεωσει για 6ο και νταξει ο Σκοτ δε φευγει προφανως..τωρα υποψιαζομαι κανας γονιος,κανας Ντιτον,τι να πω δε ξερω κατι απλα υποθετω..κλαμααα θα χουμε.
Ναι ε; Δε πειραζει δε θα μου λειψει και τοσο οσοι οι αλλοι! Α ναι; παλι καλα γιατι τους παω πολύ! Από τους γονεις αν ειναι, ας ειναι η μαμα του Σκοτ, οχι ο πατερας του Stiles. Oυτε ο Isaac να ειναι, και αυτον τον παω. Ο Ντιτον νομιζω οτι θα ειναι και στον 6ο, οχι; Μιας και τον ανεφερες, απο τη πρωτη εμφανιση του κιολας ηξερα οτι κατι εκρυβε. Καλα απο κλαμα αλλο τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι ε; Δε πειραζει δε θα μου λειψει και τοσο οσοι οι αλλοι! Α ναι; παλι καλα γιατι τους παω πολύ! Από τους γονεις αν ειναι, ας ειναι η μαμα του Σκοτ, οχι ο πατερας του Stiles. Oυτε ο Isaac να ειναι, και αυτον τον παω. Ο Ντιτον νομιζω οτι θα ειναι και στον 6ο, οχι; Μιας και τον ανεφερες, απο τη πρωτη εμφανιση του κιολας ηξερα οτι κατι εκρυβε. Καλα απο κλαμα αλλο τιποτα :P

Κοιτα τον ανεφερα επειδη σου πα ειπε απο τους παλιους και ψαχνομαι κι εγω..καλα δεν θα επεκταθω αλλο κατσε να φτασεις σε ενα αξιοπρεπες σημειο και συζηταμε γιατι θα μου ξεφυγει τιποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mr Robot
Έχω γίνει μεγάλος fun. Η σειρά είναι πολύ καλή, αλλά δεν τη συστίνω στον οποιονδήποτε. Ακόμα και σε άτομα που είναι "της πληροφορικής", δε θα αρέσει απαραίτητα. Οι χακεψιές είναι απλά ένα γενικότερο σύνολο, κατά τη γνώμη μου, μέσα στο οποίο συμβαίνουν όλα αυτά, στη σειρά. Οι χαρακτήρες είναι ένας κι ένας. Επίσης, για όσους έχουν δει ένα anime που λέγεται neon genesis evangelion: προσωπικά δέχομαι πολλά EVA vibes από το Mr robot.
Λατρεύω ακόμα τη μοσυική επένδυση της σειράς (κλασσικά κομμάτια!). Σπάνια το λέω αυτό.

The originals (φινάλε δεύτερης)
Αν ήταν ένα οποιοσήποτε άλλο επεισόδιο, εκτός του τελευταίου, θα ήταν εξαιρετικό. Και σαν φινάλε, λογικά δε θα απογοήτευσε τους περισσότερους. Απλά ένα φινάλε πρέπει να σε αφήνει με το στόμα ανοιχτό, ειδικά η τελυταία σκηνή. Όπως είχε γίνει με της προηγούμενης σεζόν. Την προηγούμενη σεζόν έχαμε νύξεις για το τι ωραία πράγματα θα μας έδειχναν στη δεύτερη σεζόν, πράγμα που έγινε. Ε, σε αυτό το φινάλε, είδαμε στην τελευταία φάση τον Κλάους να μιλάει για τη ζωή του με τη μορφή παραμυθιού(όπως είχε ξεκινήσει η σεζόν) και το μόνο που περιμένουμε από την επόμενη σεζόν είναι ότι όλοι έχουν στην μπούκα τον Κλάους. Είναι κάτι που δεν έχουμε ξαναδεί; Δε νομίζω.
Θα τους αναγνωρίσω όμως το guest τηε claire holt (ρεμπέκα)! Κρίμα όμως που η ηθοποιός δεν μπορεί να είναι μόνιμη στη σειρά, πολύ κρίμα. Είναι η αγαπημένη μου Μάικλσον.
Από τη μία χαίρομαι που ξαναθυμήθηκαν το ερωτικό ενδιαφέρον μεταξύ Καμίλ και Κλάους, γιατί το περίμενα, απλά φάνηκε λίγο βεβιασμένο επειδή το είχαν αφήσει για τα καλά.
Επίσης, κρίμα που η Νταβίνα δεν ανέστησε τον Κολ, καλή χαζή κι αυτή, αλλά είναι από τους χαρακτήρες με την καλύτερη εξέλιξη. Αγαπημένη μου, μετά την Καμίλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Συμφωνω για τα σεναριακα κενα! Γενικα καποια πραγματα τους ελειπαν. Απλα βγηκε μετα το τελος του παρα 5 κ πηγε με την ιδια συνταγη. Ακομα κ οι χαρακτηρες εχουν πολυ προφανη στοιχεια απο τους αντιστοιχους του παρα 5 (ζουμπουλια αλλα κ νταλια). Δεν ειναι ομως τοσο κωμικο, ειναι ενα γνησιο θριλερ-μυστηριο με πολυ δυνατο (κ λιιιγο τραβηγμενο) φιναλε

Αν και δεν πολυθυμαμαι το τελοσ(αλλα θυμαμαι το ''λαβυρινθο'' και το μεροσ) ...αλλα οκ.Ακομη δεν μπορεσα να καταλαβω πωσ ο γιοσ τησ Πωτουλας(αν λεγεται ετσι) ειχε παει σε εκεινο το στριπιτζαδικο(?)
Νομιζω ηταν υπνοβατησ αλλα και παλι ..Σε μερικα σημεια δεν δικαιλογει καθολου την πλοκη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Η 4η δε λεει και πολλα αλλα ενταξει καλη ειναι! Η ηθοποιος ηθελε να φυγει και οπως εφυγε(πολυ συγκινητικη σκηνη πραγματικα τη βλεπω συχνα) δε θεωρω σωστο ακομα και αν ηθελε ,να γυρισει,δε θελω να στο χαλασω αλλα δε θα ασχοληθουμε αλλο με την Allison(δυστυχως).Οντως το δευτερο μερος του 3ου ειναι το καλυτερο ακομα.Κοιτα η Lydia και ο Stiles εχουν ανανεωσει για 6ο και νταξει ο Σκοτ δε φευγει προφανως..τωρα υποψιαζομαι κανας γονιος,κανας Ντιτον,τι να πω δε ξερω κατι απλα υποθετω..κλαμααα θα χουμε.

Αχ οχι.Δε ξέρω, εμένα μου ήρθε η μαμά του Σκοτ στο μυαλό. Ελπίζω όχι.

Εν τω μεταξύ είδες που μας αποκάλυψαν το αρχικό του Στάιλς έτσι; Κάτι παίζει σίγουρα με το όνομα του.Καααποια στιγμη θα το αποκαλύψουν και θα γίνει ντόρος πιστεύω. :P
Ρε δε βρήκα πουθενά το 10.Χθες δεν έβγαινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αχ οχι.Δε ξέρω, εμένα μου ήρθε η μαμά του Σκοτ στο μυαλό. Ελπίζω όχι.

Εν τω μεταξύ είδες που μας αποκάλυψαν το αρχικό του Στάιλς έτσι; Κάτι παίζει σίγουρα με το όνομα του.Καααποια στιγμη θα το αποκαλύψουν και θα γίνει ντόρος πιστεύω. :P
Ρε δε βρήκα πουθενά το 10.Χθες δεν έβγαινε;

Το επεισοδιο παντα βγαινει αφου παιχτει(δηλαδη 6 και το πρωι ) οπως ξερεουμε σε μορφη torrent σε καποιες ιστοσελιδες..Εγω το δα live με φιλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι ναι το βρηκα κ γω . Θα το δω μετά με την αδερφη μου :D
Το επεισοδιο παντα βγαινει αφου παιχτει(δηλαδη 6 και το πρωι ) οπως ξερεουμε σε μορφη torrent σε καποιες ιστοσελιδες..Εγω το δα live με φιλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι ναι το βρηκα κ γω . Θα το δω μετά με την αδερφη μου :D

Περιμενω εντυπωσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρύσα96

Νεοφερμένος

Η Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγω βλέπω την ιταλική σειρά raccontami(θυμάμαι) τη δείχνει στην ΕΡΤ 2 αλλά υπάρχει ολόκληρη στο youtube(εκτος απο το 1ο επεισόδιο) ειναι οικογενειακή σειρα και διαδραματίζεται τη δεκαετία του '60.μόλις άρχισα το β' κυκλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εγω βλέπω την ιταλική σειρά raccontami(θυμάμαι) τη δείχνει στην ΕΡΤ 2 αλλά υπάρχει ολόκληρη στο youtube(εκτος απο το 1ο επεισόδιο) ειναι οικογενειακή σειρα και διαδραματίζεται τη δεκαετία του '60.μόλις άρχισα το β' κυκλο
Α και εγω την παρακολουθω απο την τηλεοραση.Ειναι πολυ καλη σειρα.Μου αρεσει που περιγραφει ο μικρος ολο το σκηνικο που επικρατουσε εκεινη την εποχη και παρατηρησα οτι οι Ιταλοι μοιαζουν αρκετα μεταξυ μας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Being human παιδιά.. τρομερό! Υπάρχουν δύο εκδοχές το Βρετανικό και το αμερικάνικο! Δε μπορώ να διαλέξω ποιο είναι καλύτερο αξίζει να τις δεις και τις δύο.. Είναι καταπληκτικό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Τι έργα τέχνης είναι τα φινάλε του Hannibal ρε παιδιά. Πόσο όμορφη δουλειά έχουν κάνει όλοι τους! Μακάρι να την πάρει τη σειρά κάποιο άλλο κανάλι και να συνεχιστεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Suits S05E10:
Από τα καλύτερα επεισόδια της σεζόν, αν όχι της σειράς. Πάρα πολύ συγκινητικό γενικώς, στο τέλος έπαθα μικρή καρδιακή προσβολή με τη σύλληψη του Mike. Τον συνέλεβαν μόλις παραιτήθηκε, βέβαια, το οποίο είναι εκνευριστικό, καθώς δε νομίζω πως η σύλληψη έχει σχέση με την προαγωγή του σε Junior Partner (δηλαδή να τον ανακάλυψαν επειδή εκτέθηκε περισσότερο). Σε κάθε περίπτωση, ελπίζω να μάθουμε ποιος τον έδωσε στο τελευταίο (16ο) επεισόδιο της σεζόν και να μην τραβήξει μέχρι την έκτη, ακόμη και αν τραβήξει η υπόθεση συνολικά παραπάνω. Επίσης, ελπίζω να την κλείσουν στην έκτη σεζόν (έχει ανακοινωθεί), καθώς δε χρειάζεται να τραβάνε πάρα πολύ οι σειρές, ιδιαίτερα όταν πρέπει να περιμένω κάθε εβδομάδα για επεισόδιο. Εκτός, βέβαια, αν γίνει ξαφνικά πολύ ενδιαφέρουσα, διότι τα προηγούμενα επεισόδια μπορεί να μην ήταν καθόλου άσχημα, αλλά ήταν λίγο... επίπεδα. Να δούμε!

Επίσης: https://www.tv.com/shows/suits-2011/...arrested-harvey-quit-postmortem-144061339106/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gabrielle

Νεοφερμένος

Η Gabrielle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βλέπω την σειρά orange is the new black και έχω μια απορία, s01e09 όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει.

Γιατί ο Χίλι, γίνεται τόσο κακός επεισόδιο με το επεισόδιο όσον αφορά την Τσάπμαν; Στην αρχή έδειχνε να είναι τόσο καλός μαζί της αλλά όσο πάει και χειροτερεύει η συμπεριφορά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top