Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Άρχισα True Detective..Πολυ ενδιαφερον..;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Τι mindfuck ήταν αυτό στο τελος του επισοδίου @ Mr. Robot; :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαμός στο 5ο 3ης του GoT.
Έχω μείνει πίσω. Πρέπει να δω την άλλη μισή σίζον αύριο μπας και προχωρήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγώ βλέπω το the wire. Έχει καλή υπόθεση αλλά οχι πολλή δράση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
μολις τελειωσα σερλοκ και ειμαι σε αναζητηση νεας σειρας....για πειτε γνώμες, τι από τα ??
sons of anarchy, dexter ή hannibal??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μολις τελειωσα σερλοκ και ειμαι σε αναζητηση νεας σειρας....για πειτε γνώμες, τι από τα ??
sons of anarchy, dexter ή hannibal??


Έχω δει και τις τρεις σειρές, και στις προτείνω ακριβώς με τη σειρά που τις έγραψες. :P

Το Sons of Anarchy είναι οτι καλύτερο έχω δει (μηχανές, βία, παρανομία και διάφορα άλλα) και δεν έχει κάνει κοιλιά καθ'όλη τη διάρκεια του (εκτός αν μερικά σημεία στη 5η-6η σίζον που τα βρήκα βαρετά θεωρούνται κοιλίτσα :redface: ).
Το Dexter είναι μια πολύ ιδιαίτερη σειρά για εμένα, καθώς στην ουσία είναι και η σειρά που με έχει μεγαλώσει. Μέχρι την 6η σίζον είναι απίστευτη, αλλά στις δύο τελευταίες (για εμένα) κάνει κοιλιά και "χαλαρώνει" αρκετά. Σε μερικούς δεν άρεσε η 6η σίζον, αν και εμένα ήταν απο τις αγαπημένες μου. Τέλος πάντων.
Το Hannibal είναι πολύ δυνατή σειρά, οι δύο πρώτες σίζον είναι αριστούργημα, αλλά έχει πολλή λεπτομέρια για εμένα. Την τρίτη σίζον δεν την έχω δει ακόμη για να εκφέρω άποψη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Έχω δει και τις τρεις σειρές, και στις προτείνω ακριβώς με τη σειρά που τις έγραψες. :P

Το Sons of Anarchy είναι οτι καλύτερο έχω δει (μηχανές, βία, παρανομία και διάφορα άλλα) και δεν έχει κάνει κοιλιά καθ'όλη τη διάρκεια του (εκτός αν μερικά σημεία στη 5η-6η σίζον που τα βρήκα βαρετά θεωρούνται κοιλίτσα :redface: ).
Το Dexter είναι μια πολύ ιδιαίτερη σειρά για εμένα, καθώς στην ουσία είναι και η σειρά που με έχει μεγαλώσει. Μέχρι την 6η σίζον είναι απίστευτη, αλλά στις δύο τελευταίες (για εμένα) κάνει κοιλιά και "χαλαρώνει" αρκετά. Σε μερικούς δεν άρεσε η 6η σίζον, αν και εμένα ήταν απο τις αγαπημένες μου. Τέλος πάντων.
Το Hannibal είναι πολύ δυνατή σειρά, οι δύο πρώτες σίζον είναι αριστούργημα, αλλά έχει πολλή λεπτομέρια για εμένα. Την τρίτη σίζον δεν την έχω δει ακόμη για να εκφέρω άποψη. :)

μμμμ....ευχαριστώ πολύ για τη γνώμη...έβαλα ήδη να κατεβαίνει το sons!! εσύ βλέπω άρχισες got?? πώς σου φαίνεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, είμαι (ακόμη) στο 5ο 3ης σίζον. Ντάξει, το βαριέμαι λίγο αλλά δεν είναι και άσχημο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Τελείωσα το House M.D.:cry_x:

Πόσο τέλειο,δίκαιο,έξυπνο,συγκινητικό αλλά και τραγελαφικό τέλος:lol: Τελικά δε με χάλασε τόσο ο 8ος κύκλος και πραγματικά τη μοναδική σειρά που αρνούμουν χρόνια να δω τελικά την κατατάσσω στις αγαπημένες μου σειρές.. Α και R.I.P. Wilson(γιατί ο House δεν..:whistle::whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ξεκινησα Μr.Robot.Αρκετα ενδιαφερον μου φαινεται και κρυβει αρκετο μυστηριο.Αντε να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τελειωσα το sons of anarchy και ηρθε η ωρα να πω την τελικη μου αποψη. Η σειρα ειναι αριστουργημα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι στο imdb δεν εχει βαθμολογια μεγαλυτερη απο 9 σαν το breaking bad για παραδειγμα. Μετα απο 7 κυκλους εχω να πω οτι δεν βαρεθηκα σε κανενα σημειο της σειρας γιατι ειχε παντα μεγαλη ενταση. Σε αντιθεση με σειρες οπως walking dead, supernatural που δεν λεω πολυ ωραιες και αυτες αλλα εχουν κανει κοιλια. Επισης, τι να πω για την τελευταια σκηνη στο sons? Ενταξει καταφερα να δακρισω!:P
Το τελος του sons ηταν παντως πιο λυτρωτικο και ανακουφιστικο απο το αντιστοιχο του breaking bad. Ο λογος που κανω τη συγκριση ειναι γιατι μοιαζουν αρκετα προς το τελος αυτες οι 2 σειρες και γιατι ειναι οι καλυτερες που εχω δει μεχρι τωρα. 10/10 απο εμενα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βλέπει κανείς The Knick;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Άρχισα Vikings, μέχρι στιγμής μου αρέσει αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Τρελες σειρεςςς: Hannibal , Sons Of Liberty , Breaking Bad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Τελείωσα το House M.D.:cry_x:

Πόσο τέλειο,δίκαιο,έξυπνο,συγκινητικό αλλά και τραγελαφικό τέλος:lol: Τελικά δε με χάλασε τόσο ο 8ος κύκλος και πραγματικά τη μοναδική σειρά που αρνούμουν χρόνια να δω τελικά την κατατάσσω στις αγαπημένες μου σειρές.. Α και R.I.P. Wilson(γιατί ο House δεν..:whistle::whistle:)


τωρα τα βλεπω εγω
σποραδικα παλια τα εβλεπα

Βλέπει κανείς The Knick;


εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
The Blacklist
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Mr.Robot
Εχω φτασει μεχρι το 6ο επεισοδιο.Επικρατει αρκετο μυστηριο και καποιες φορες χανομαι.Ο Ελιοτ ζει αναμεσα στον κοσμο του και στην πραγματικοτητα.Εχει τεραστιο θεμα με τα ναρκωτικα και ειναι συναμα ιδιοφυια.Ο αλλος ο διευθυντης με την κινεζα εγκυο ειναι αρκετα περιεργος.Μπηκε μεσα την ωρα που η αλλη εκανε την αναγκη της.:confused:
Ασχετο αλλα η Αντζελα η παιδικη φιλη του Ελιοτ μοιαζει στην Φαιη Ξυλα ή ειναι ιδεα μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
τωρα τα βλεπω εγω
σποραδικα παλια τα εβλεπα




εγω:D

Θα παω 4ο επεισοδιο The Knick ,πολυ ωραιο μπορω να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Οι σειρές που παρακολουθώ αυτόν τον καιρό είναι το Suits (περιμένω το καινούριο επεισόδιο του πέμπτου κύκλου) και το Parks & Recreation, στο οποίο βρίσκομαι στον τέταρτο κύκλο και είναι πολύ καλό, σχεδόν στο επίπεδο του The Office. Περιμένω το φθινόπωρο συνέχεια στο The Big Bang Theory, κάποια στιγμή θα ξαναδώ The Office και σκέφτομαι μήπως αρχίσω (όταν τελειώσω το Parks & Recreation) το Brooklyn Nine-Nine, καθώς έχω δει δύο επεισόδια και φαίνεται καλή σειρά. Επιπλέον, ελπίζω να μην παρουσιαστεί κάποια άλλη σειρά που θα δω, γιατί άντε να τις προλάβω... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Mr.Robot
Σημερα ειδα και το 8ο επεισοδιο και αναμενουμε καινουργιο αυριο.Μα τι γινεται τελικα;Ο Ελιοτ εχει παραισθησεις το μονο σιγουρο.Η Νταρλιν ειναι αδερφη του και ο αλλος ο τυπος(δεν θυμαμαι ονομα) πατερας του;Εχω μπερδευτει αληθεια.Για πειτε και οι υπολοιποι που παρακολουθειτε την σειρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top