Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ας μιλησουμε για Greys anatomy :P

Εμένα πάντως το Greys δεν με έχει κουράσει καθόλου, ούτε με έχει απογοητεύσει. :D Καταλαβαίνω βέβαια γιατί παραπονιούνται οι περισσότεροι και θέλουν να τελειώσει η σειρά, καθώς κάποια σημεία στην πλοκή είναι όντως υπερβολικά..
Περισσότεροι είναι οι γιατροί που πεθαίνουν, παρά οι ασθενείς :P
Αλλά όλα αυτά συγχωρούνται καθώς το Greys παραμένει υπέρτατη αξία! Πάμε για 12η σεζόν! :clapup:

Τώρα για walking dead, ο προσφατος κυκλος δε μου πολυαρεσε.Πλεον εχει ξεφυγει απο το κομμάτι επιβιωση νομιζω.Πόσο θα το ξεχειλωσουν πια; Πρεπει να γινει κατι τρανταχτό

Η τελευταία σεζόν ήταν λίγο απογοητευτική είναι η αλήθεια. Η αγαπημένη μου ήταν η 2η αν και δεν αρέσει στους περισσότερους. Εμένα πάντως μου άρεσε περισσότερο η ατμόσφαιρα και η ένταση στις πρώτες σεζόν και πιστεύω ότι στην αρχή έδεναν καλύτερα οι πρωταγωνιστές μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμένα πάντως το Greys δεν με έχει κουράσει καθόλου, ούτε με έχει απογοητεύσει. :D Καταλαβαίνω βέβαια γιατί παραπονιούνται οι περισσότεροι και θέλουν να τελειώσει η σειρά, καθώς κάποια σημεία στην πλοκή είναι όντως υπερβολικά..
Περισσότεροι είναι οι γιατροί που πεθαίνουν, παρά οι ασθενείς :P
Αλλά όλα αυτά συγχωρούνται καθώς το Greys παραμένει υπέρτατη αξία! Πάμε για 12η σεζόν! :clapup:



Η τελευταία σεζόν ήταν λίγο απογοητευτική είναι η αλήθεια. Η αγαπημένη μου ήταν η 2η αν και δεν αρέσει στους περισσότερους. Εμένα πάντως μου άρεσε περισσότερο η ατμόσφαιρα και η ένταση στις πρώτες σεζόν και πιστεύω ότι στην αρχή έδεναν καλύτερα οι πρωταγωνιστές μεταξύ τους.

Ενταξει κοιτα αντικειμενικα μπορει να κρατησει ετσι που το χουν κανει αλλα καλυτερα να ειχε τελειωσει.Χαιρομαι που το απολαμβανω ακομα αλλα θα το ξεχειλωσουν και ή θα τελειωσει άσχημα ή θα κρατησει και θα καταντησει βαρετο,χωρια που θα φευγουν οι βασικοι σιγα σιγα γιατι εχει κρατησει και χρονια :P Οπως ο Macdreamy καλη ωρα :P

P.S.: Δες το πρωτο post αυτου thread,συγκινηθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο AHS ξεκάθαρα η καλύτερη σίζον ήταν η δεύτερη. Τρελή και γεμάτη απο σκηνάρες. Η πρώτη μου φάνηκε ανιαρή (δε πρέπει καν να την έχω τελειώσει τώρα που το σκέφτομαι:P). Η τρίτη ήταν αρκετά καλή, η τέταρτη απολύτως μέτρια.. Στα πρώτα επεισόδια ήταν καλή, αλλά μετά τη μέση έχασε τη μπάλα. Δε ξέρω τι να πω, ούτε εγώ είμαι σίγουρη αν θέλω να δω την πέμπτη.:/:


Πάντως αν ψάχνετε σειρά να ξεκινήσετε, λέω σε όλους Sons of Anarchy. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Εδω θα μαστε εννοειται :P Εμενα δε μου αρεσε ο τιτλος διοτι ξερεις teen κλπ..απλα αρχισε το και θα δεις τα σπαει!!Καλα και το coven μου αρεσε αρκετα..

Και το coven μου αρεσε πολύ! Έχω στο μυαλό μου κάτι σκήνες ( σκηνη 1 σκηνη 2 σκηνη 3 :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
P.S.: Δες το πρωτο post αυτου thread,συγκινηθηκα :P

:eek: Δεν το είχα προσέξει ότι το Greys ήταν η πρώτη σειρά που αναφέρθηκε στο thread! :P Κι εγώ πάντως είδα όλες τις σεζόν απανωτά. Είχα πωρωθεί τελείως και ειδικά με τις πρώτες 5 σεζόν που ήταν πιο ανάλαφρες. Μετά άρχισε να αλλάζει λίγο η ατμόσφαιρα και το πήγα πιο χαλαρά γιατί τα πράγματα είχαν σοβαρέψει στην πλοκή..
Βέβαια τώρα που δεν έχω όρεξη να αρχίσω καινούρια σειρά με πολλές σεζόν και επεισόδια σκέφτομαι να δω ξανά τις πρώτες σεζόν του Greys και έπειτα την 10η για πολλοστή φορά γιατί είναι η αγαπημένη μου. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Sons of anarchy και ξερό ψωμί! Όλες οι άλλες σειρές είναι γατάκια μπροστά του :P

Βλέπω κι εγώ greys anatomy αλλά έχω αρχίσει να το ψιλοβαριέμαι, πιο πολύ από συνήθεια το βλέπω πλέον. Όσοι έχετε δει greys σας προτείνω να αρχίσετε scrubs. Είναι σαν το greys, ιατρικό κι έτσι, αλλά είναι κωμωδία :) . Έχει αρκετό γέλιο, είναι καλό διάλειμμα από το δράμα του greys. Τα επεισόδια είναι 20λεπτα οπότε βλέπεται εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Fringe ρεεεε μονοοοοο Fringeeee
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Sons of anarchy και ξερό ψωμί! Όλες οι άλλες σειρές είναι γατάκια μπροστά του :P

Περίμενα να πεις "μη δείτε SoA θα κλαίτε τη ζωή σας". :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
True Detective
Πω, λυπήθηκα στο φινάλε του επεισοδίου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
True Detective
Πω, λυπήθηκα στο φινάλε του επεισοδίου :'(

Θα κάμω κανά δυο βδομάδες να ξαναδώ.Ελπίζω να μην έπαθε τίποτα η Ραχήλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξεκίνησα και τη δεύτερη σίζον στο GoT. Δεύτερο επεισόδιο, τίποτα αξιόλογο και πρωτότυπο μέχρι στιγμής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και το coven μου αρεσε πολύ! Έχω στο μυαλό μου κάτι σκήνες ( σκηνη 1 σκηνη 2 σκηνη 3 :P )
2,και 3 ΣΚΗΝΑΡΕΣ!
:eek: Δεν το είχα προσέξει ότι το Greys ήταν η πρώτη σειρά που αναφέρθηκε στο thread! :P Κι εγώ πάντως είδα όλες τις σεζόν απανωτά. Είχα πωρωθεί τελείως και ειδικά με τις πρώτες 5 σεζόν που ήταν πιο ανάλαφρες. Μετά άρχισε να αλλάζει λίγο η ατμόσφαιρα και το πήγα πιο χαλαρά γιατί τα πράγματα είχαν σοβαρέψει στην πλοκή..
Βέβαια τώρα που δεν έχω όρεξη να αρχίσω καινούρια σειρά με πολλές σεζόν και επεισόδια σκέφτομαι να δω ξανά τις πρώτες σεζόν του Greys και έπειτα την 10η για πολλοστή φορά γιατί είναι η αγαπημένη μου. :whistle:

Το χω κανει ρε!! Καλα χωρις πλακα μη σου κανει εντυπωση η καλυτερη ειναι η 1η καιο 2η για μενα!Τις βαζω μαζι γιατι η πρωτη ειναι εισαγωγικη με λιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα κάμω κανά δυο βδομάδες να ξαναδώ.Ελπίζω να μην έπαθε τίποτα η Ραχήλ.

Oh sweet summer child...

Όχι εντάξει είναι προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ παρακολουθώ Downton Abbey! Το βλέπει ή το έχει δει κανείς; Εκπληκτική σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εγώ παρακολουθώ Downton Abbey! Το βλέπει ή το έχει δει κανείς; Εκπληκτική σειρά!

το παρακολουθώ αλλά έχει πολύ λίγα επεισόδια, βλέπεις όλη τη σεζόν σε 2-3 μέρες (και πολύ λέω) και μετά περιμένεις μια ολόκληρη χρονιά για την επόμενη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό που στο GoT τα πρώτα επεισόδια κάθε σίζον είναι ξενέρωτα και μετά τη μέση γίνεται της πουτάνας, κοντεύω τρίτη σίζον και ακόμη να καταλάβω πως συμβαίνει. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτό που στο GoT τα πρώτα επεισόδια κάθε σίζον είναι ξενέρωτα και μετά τη μέση γίνεται της πουτάνας, κοντεύω τρίτη σίζον και ακόμη να καταλάβω πως συμβαίνει. :look:
Είσαι εκεί που λες νταξ δεν γίνεται τίποτα και μπλα μπλα μετά έρχεται το μπαμ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Game of Thrones Season 2

Θέλω να πιάσω τον Τζόφρι, να του κόψω τα γεννητικά του όργανα και να του τα δώσω να τα φάει ωμά. Και κότα είναι, και απαιτήσεις έχει. ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

Επιτέλους ακούσαμε το πρώτο "You know nothing" και ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΤΥΡΙΟΝ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΚΩΣΕΤΕ ΑΤΙΜΟΙ; :(:(
Καθησυχάζομαι με το οτι είναι μόνο μια χαρακιά.

Ο Σερ Τζόρα έχει αρχίσει να μου τη δίνει με την υπερπροστασία της Ντενέρις. ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΔΡΑΚΟΥΣ.

Τη Σέρσεϊ θα τη σκότωνα άνετα πάντως. Επίσης, αγαπώ τον Τάιγουιν.:redface:

Αύριο θα δω το φινάλε της σίζον. ΘΕΛΩ ΜΑΧΕΣ ΑΙΜΑΤΑ ΒΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΑ Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
True detective season 2 γενικα
Το φινάλε ήταν καλό αλλά από ένα σημείο και μετά προβλέψιμο. Και είχε και 2 τεράστια κλισέ. Το θα σε δω σε 2 βδομάδες και μετά έχει πεθάνει αυτός και το μια φορά σεξ ενώ ο κόσμος καίγεται και πέθανε ο Κολιν και εμεινε εγκυος αυτή.
Ο Κολιν και ο μαφιόζος πήγαν και αυτοκτόνησαν σαν ηλίθιοι.
Ο μαφιόζος απλά τραγικός. Εκεί που κούτσαινε και μιλούσε με τα φαντάσματα ήταν γελοίος.
Καλύτερη σκηνή εκεί που ακούει ο αδερφός της κοπέλας για τον Κασπερ και αφηνιάζει.
Τίμησαν και το μικρό μωρέ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έχω πώρωση με τις σειρές του FOX!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top