Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ θα τα διάβαζα αν τα είχα ανακαλύψει πριν τη σειρά και με είχαν πωρώσει αλλά τώρα νομίζω δεν έχει νόημα. Δηλαδή οκ έχει κ άλλους χαρακτήρες, κάποια πράγματα θα τα έχουν αλλάξει στη σειρά αλλά η πλοκή είναι ίδια. Θα μου φανεί γελοίο να διαβάζω για τη Σανσα που θελει να παντρευτεί το Τζοφρυ ξερω γω ή το Σνοου να φευγει και να λεει εις το επανιδείν στο σοι του. :P Τα επόμενα όταν τα βγάλει ίσως τα διαβάσω πάλι... :hmm:
Μα είναι κουραστικό το διάβασμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντε να βγει το επόμενοοοοο... Οι σκηνοθέτες υπόσχονται ότι θα συμβεί "κάτι που δεν περιμένουμε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άντε να βγει το επόμενοοοοο... Οι σκηνοθέτες υπόσχονται ότι θα συμβεί "κάτι που δεν περιμένουμε".
Και γω πιστεύω ότι θα κάνει μπαμ το επισόδειο. Δεν έγιναν και πάρα πολλά σε αυτήν την σεζόν αν εξαιρέσεις τα τελευταλια επισόδεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Hannibal

Καλό το δεύτερο επισόδειο, εμφανίστηκε κι ο Will at last!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είναι ωραίο το βιβλίο, εγώ το έχω κατεβάσει στα αγγλικά για να πάρω μια γεύση (1000 σελίδες σε e book και να θες δε γίνεται) και θα το πάρω. Σας το είπα; Θα αρχίσω ΚΑΙ τη σειρά. :Ρ Όσο έχω διαβάσει είναι πολύ καλό όμως, βέβαια είναι αρκετά λεπτομερές. :redface:
Μωρε ναι το πιστεύω ότι είνα ωραίο αλλά εφόσον ξέρω το ζουμι δεν παίζε να το διαβάσω κανονκά. :P
Μα είναι κουραστικό το διάβασμα. :hehe:

Όχι ΄όταν είναι ωραίο το βιβλίο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Game of Thrones
WTF WTF WTF
Τι να πρωτοσχολιάσω; Επειδή με έχει επηρεάσει το τέλος θα πω μονο γι αυτο. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ; ΓΙΑΤΙΙ; Ντάξει είχα διαβάσει ό,τι μπορει να γίνει αλλά γιατιιιι. Δε γίνεται να σκοτωνεται ο Σνοου, έτσι; Προφανώς και θα αναστηθει; Οχι; Δε γίνεται GOT χωρίς Σνοου :(
Η Άρια θεά. Ενδιαφέρον θα χει που τυφλώνεται
Επίσης αν και δε χωνεύω τη Σέρσει ανυπομονώ να τα γαμήσει όλα . :)

Μ' άρεσε που ο Ρηκ έριξε και απο τον πύργο εκείνη την ηλίθια.Επίσης πλέον συμπαθώ τη Σάνσα.Δε ξέρω γιατί :redface:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ JON SNOW
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κατεβάζω Game of Thrones... Σε 2+ ώρες θα γράψω και εγώ την εντύπωση μου πάντως άκουσα ότι γίνεται κάτι παράξενο και δεν άρεσε πολύ στους τηλεθεατές... ανησυχώ τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι μη διαβάσεις ζεύξεις,GoT δες,καλή επιλογή... :P

Το κατεβάζω κι εγώ!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι μη διαβάσεις ζεύξεις,GoT δες,καλή επιλογή... :P

Το κατεβάζω κι εγώ!!:clapup:

RIP ζεύξεις. Δεν θα δώσω, είχε πολύ θεωρεία δεν έβγαινε.

Πάμε για Game of Thrones :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Well, δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Είδατε το καινούριο hannibal?
Δεν λέω, πολύ ωραίο, αλλά το βρίσκω κάπως κουραστικό και δυσνόητο. Μερικές φορές δεν ξεχωρίζω πότε ο κάθε χαρακτήρας φαντάζεται κάτι και πότε όντως συμβαίνει. Ειδικά το πρώτο επεισόδιο με μπέρδεψε αρκετά γιατί δεν θυμόμουν πως είχε τελειώσει ο δεύτερος κύκλος.
Επίσης δεν έχουμε δει καθόλου τα υπόλοιπα πρόσωπα, δεν θα τους ξαναδούμε αυτούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ειδικά το πρώτο επεισόδιο με μπέρδεψε αρκετά γιατί δεν θυμόμουν πως είχε τελειώσει ο δεύτερος κύκλος.

Πως είναι δυνατόν αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Δεν ξέρω :p , αν και ήταν τρομερός είχα ξεχάσει τι έγινε. Ειδικά εκεί στην αρχή που έδειχνε τον hannibal στην ιταλία με την ψυχίατρό του νόμιζα ότι ήταν από το παρελθόν. Δεν υποτίθεται ότι είχε σταματήσει να μιλάει με αυτήν? Στο imdb μετά διάβασα ότι πήγε στην ιταλία με αυτή για να διαφύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν ξέρω :p , αν και ήταν τρομερός είχα ξεχάσει τι έγινε. Ειδικά εκεί στην αρχή που έδειχνε τον hannibal στην ιταλία με την ψυχίατρό του νόμιζα ότι ήταν από το παρελθόν. Δεν υποτίθεται ότι είχε σταματήσει να μιλάει με αυτήν? Στο imdb μετά διάβασα ότι πήγε στην ιταλία με αυτή για να διαφύγει.

Μήπως να έβλεπες πάλι το τελευταίο επεισόδιο του περσινού κύκλου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Μάλλον πρέπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλλον πρέπει :P
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι το το φινάλε του δέυτερου κύκλου δεν το είδες ολόκληρο. Είχε μία μικρή σκηνή στο τέλος του επεισοδίου (μετά απο τους τίτλους τέλους?? δεν είμαι σίγουρος), όπου βλέπουμε... κάτι. Ας μην σου πω τι. Αν το είχες δει, δε θα θεωρούσες ότι οι σκηνές του χάνιμπαλ με την ψυχίατρο στην αρχή του τρίτου είναι flashback.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Game of Thrones
WTF WTF WTF
Τι να πρωτοσχολιάσω; Επειδή με έχει επηρεάσει το τέλος θα πω μονο γι αυτο. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ; ΓΙΑΤΙΙ; Ντάξει είχα διαβάσει ό,τι μπορει να γίνει αλλά γιατιιιι. Δε γίνεται να σκοτωνεται ο Σνοου, έτσι; Προφανώς και θα αναστηθει; Οχι; Δε γίνεται GOT χωρίς Σνοου :(
Η Άρια θεά. Ενδιαφέρον θα χει που τυφλώνεται
Επίσης αν και δε χωνεύω τη Σέρσει ανυπομονώ να τα γαμήσει όλα . :)

Μ' άρεσε που ο Ρηκ έριξε και απο τον πύργο εκείνη την ηλίθια.Επίσης πλέον συμπαθώ τη Σάνσα.Δε ξέρω γιατί :redface:

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ JON SNOW

αν δεν τον επαναφέρουν στην επόμενη σεζόν, εγώ η ίδια θα πάω στο σπίτι του ψυχασθενή συγγραφέα Μάρτιν και θα τον σφάξω στον ύπνο του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
αν δεν τον επαναφέρουν στην επόμενη σεζόν, εγώ η ίδια θα πάω στο σπίτι του ψυχασθενή συγγραφέα Μάρτιν και θα τον σφάξω στον ύπνο του!:P

δεν ξερω αν ισχυει απολυτα, αλλα διαβασα οτι εχει συμβολαιο για τα επομενα 2 χρονια οποτε μπορει να επιστρεψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
δεν ξερω αν ισχυει απολυτα, αλλα διαβασα οτι εχει συμβολαιο για τα επομενα 2 χρονια οποτε μπορει να επιστρεψει

επιπλέον για κάποιον λόγο γύρισε η μελισάντρε πίσω...ίσως αυτή κάνει κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά μέσα σε σποιλερς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top