Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Η δεύτερη βγαίνει σε ξανθό; :P Αλλιώς όχι δεν είναι καμία απο τις δύο. Πάει, δε θα βρω τη πόρνη των ονείρων μου.:(
Τη Ρος λέει,στάνταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:worry: Δε σας καταλαβαινω εσάς με τίποτα.
Εγώ ξενερώνω τη ζωή μου.
Ψήνομαι άσχημα τη Δευτέρα να ξυπνήσω κατά τις 6μιση να δω το επεισόδιο και μετά 8 να πάω να δώσω :D
Τι να σε πω εγώ δεν έχω θέμα γενικά δεν με νοιάζει μη σε πω ότι θέλω να ξέρω τι θα γίνει :ρ
Και εγώ, απλώς αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι, αν θέλει τόσο πολύ να μάθει για τους χαρακτήρες και την πλοκή, γιατί να μην κάτσει να τους ανακαλύψει μέσα από την σειρά? ;) Είναι πολύ καλύτερο να διαμορφώσει την δική της άποψη για τους χαρακτήρες!

Τα ξεμπερδεύει λογικά και όταν δει τη σειρά θα διαμορφώσει και την άποψη της για τους χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αξίζει να ξεκινήσω το True detective? Είναι καλό?
Αγαπώ sherlock!

Εννοείται :D Δες τον 1ο .
Αυτό τον μήνα βγαίνει κ ο 2ος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
House MD <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
To Better Call Saul λέει τίποτα; Επίσης, λέω να ξεκινήσω το 6 ft Under, γνώμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Σαν το Prison Break δεν έχει -.-
Λένε θα το ξανα φέρουν με νέο κύκλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

λάτρευα house μέχρι που είδα ένα επεισόδιο και αηδίασα την ζωή μου:P


έχει δει κανείς american horror story??

GOT
Πάλι την γλύτωσε ο John Snow...

αν πεθάνει ..θα γίνει χαμός..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Υπέρτατο το American horror story
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Got
Τις κραυγές στο 33:50 θα τις βλέπω σε εφιάλτες...

Όμως το επεισόδιο τελείωσε με πολύ φαντασμαγορικό τρόπο. Μου άρεσε το φινάλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ΠΟΛΥ καλό το επεισόδιο,αναμένουμε με αγωνία το επόμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Τελείωσα True Detective! Πολύ καλοό!! :clapup:
Λέτε να ξεκινήσω Gotham ή Daredevil ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
GOT

Drogon <3 . Κρίμα η Shireen :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
GoT
Ο Στανις είναι ηλίθιος. Danny for the iron throne. :pfff:
Συγνωμη το greyscale δεν μεταδίδεται άμα σε αγγίξει ο ασθενής? Γιατί της έπιασε το χέρι ο Τζορα? :worry:
Πάντως τις περισσότερες εντυπωσιακές σκηνές η Ντανυ τις έχει :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
GoT
ΓΙΑΤΊΙΙΙ; :'(:'(:'( Πλάνταξα.
Θέλω να δω την κόκκινη σκύλα να καιγεται. Την απεχθάνομαι. Ο Στάννις μπήκε στην blacklist μου. :(
Καλά ο άλλος μας τα πρηξε με την Καλίσι. Τι έρωτας κ αυτός πια;
Ο δράκος φοβερός <3
Ακόμη να ξεπεράσω το σοκ όμως. ΓΙΑΤΙΙΙ; :'(


Κατά τα άλλα θέλω να δω τι θα παίξει με τον Σνόου γιατί βλέπω τον μικρό να τον κοιτάει πολύ άγρια :worry:

Επίσης να ρωτήσω κάτι; Ποιος είναι αυτός που ακολουθούσε η Άρια; Δε μου έλεγε κάτι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
GoT
Επίσης να ρωτήσω κάτι; Ποιος είναι αυτός που ακολουθούσε η Άρια; Δε μου έλεγε κάτι :hmm:

Ένα τσιράκι των λάννιστερ. Έκανε ότι του έλεγε ο Τζόφρυ. Γενικά έκανε πολλά άσχημα στις πρώτες σεζόν (όταν η Άρυα ήταν στο Kings Landing). Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι χτυπούσε την Σάνσα επειδή ο Τζόφρυ δεν ήθελε να το κάνει ο ίδιος. Μετά κρατούσε το κεφάλι της Σάνσα στραμμένο προς το κεφάλι του πατέρα της πανω στο στύλο. Πολλά πράγματα όπως μπορείς να καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ένα τσιράκι των λάννιστερ. Έκανε ότι του έλεγε ο Τζόφρυ. Γενικά έκανε πολλά άσχημα στις πρώτες σεζόν (όταν η Άρυα ήταν στο Kings Landing). Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι χτυπούσε την Σάνσα επειδή ο Τζόφρυ δεν ήθελε να το κάνει ο ίδιος. Μετά κρατούσε το κεφάλι της Σάνσα στραμμένο προς το κεφάλι του πατέρα της πανω στο στύλο. Πολλά πράγματα όπως μπορείς να καταλάβεις.

Ααα κατάλαβα.Τα θυμάμαι αυτά απλώς δε μπορούσα να ταιριάξω φάτσα. Πολύ τρομακτικός φαίνεται.
Η Άρυα του γυάλισε ή απλώς του θυμίζει κάτι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ααα κατάλαβα.Τα θυμάμαι αυτά απλώς δε μπορούσα να ταιριάξω φάτσα. Πολύ τρομακτικός φαίνεται.
Η Άρυα του γυάλισε ή απλώς του θυμίζει κάτι;:worry:

Λογικά την θυμήθηκε αλλά θα νόμιζε ότι την μπερδεύει με κάποια άλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
λάτρευα house μέχρι που είδα ένα επεισόδιο και αηδίασα την ζωή μου:P


έχει δει κανείς american horror story??

Έχω δει εγώ AHS, όλες τις σίζον 2 φορές εκτός απο την πρώτη.:P

To Better Call Saul λέει τίποτα; Επίσης, λέω να ξεκινήσω το 6 ft Under, γνώμες;

Για 6FU θέλω να ακούσω και εγώ γνώμες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Λεω να ξαναρχισω τα φιλαρακια " Friends" απο την αρχη . Πραγματικα για μενα η καλυτερα σειρα που εχει βγει.. Την βλεπεις και σου φτιαχνει η διαθεση κατευθειαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
GoT

Ήξερα τι θα γινόταν με τη μικρή αλλά δεν άντεξα ρε γαμώτο έριξα μια τσιρίδα. :( Και γενικά δεν αντιδράω έτσι σε βίαιες σκηνές απλά αυτό ήταν απαίσιο. :/
Ο δράκος like a boss στο τέλος. Επιτέλους να τους δούμε λίγο.
Αυτός ρε πούστη που παρακολουθούσε η άρια πόσο παιδόφιλος. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top