Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όποια και να ήταν δε τη συμπαθώ. :P

Εν τω μεταξύ στις αρχές-αρχές μπέρδευα Ταργκάριεν (ή με ν είναι; :P) με Σέρσει γιατί είναι και οι δύο ξανθιές (πες μου πως δε τις μπέρδεψα πάλι). Τα ξεμπέρδεψα όταν είδα ενα επεισόδιο με κάτι δράκους πριν κανα εξάμηνο (:P) και εν τω μεταξύ είμαι προκατελειμμένη με την Άρια (γιατί δε συμπαθώ καθόλου τη Maisie Williams, στο Cyberbully που την είχα δει μου την έσπαγε απεριόριστα) και στις σκηνές που την έδειχνε ήμουν κάπως "πωωωω σκάσε δε σε μπορώ μη μιλάς πες τα απο μέσα σου" αλλά είμαι βέβαιη πως ήταν στιγμιαία κακία. :hehe:
Απο άντρες μόνο τον Τζόφρι και τον Σνόου ξεχωρίζω. :redface:

Όχι για άνθρωπος που δεν έχει παρακολουθήσει τη σειρά τα πάω πολύ καλά.:hehe:
Έχω και άλλες σειρές να δω μανδάμ, αυτή θα πάει τελευταία στη λίστα (να βεβαιωθώ πως θέλω να τη δω ντε!). :look:

H Σερσει δεν έχει κάτι να συμπαθήσεις. Η ντανυ παλι τρώγεται. :P Και η Αρυα είναι πολύ γαμάτος χαρακτήρας. Βασικά ή δες το ή σταμάτα να βλέπεις σκόρπια επεισόδια μέχρι να το δεις. Κρίμα είναι να βλέπεις σποιλερς. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
H Σερσει δεν έχει κάτι να συμπαθήσεις. Η ντανυ παλι τρώγεται. :P Και η Αρυα είναι πολύ γαμάτος χαρακτήρας. Βασικά ή δες το ή σταμάτα να βλέπεις σκόρπια επεισόδια μέχρι να το δεις. Κρίμα είναι να βλέπεις σποιλερς. :hmm:

Θα προσπαθήσω να μη δω άλλα μέχρι όταν το δω ολόκληρο. :(:P

Η Σέρσεϊ δεν είναι αυτή που ήταν πόρνη ή κάτιτέτοιο;
(έχω πολλές απορίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω για σας, αλλά προσωπικά η πρεμιέρα του τρίτου κύκλου του Hannibal με άφησε αδιάφορο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πόσο πιο φοβερός τύπος μπορεί να γίνει ο Δρ.Λέκτερ? :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πόσο πιο φοβερός τύπος μπορεί να γίνει ο Δρ.Λέκτερ? :clapup:
Δεν είναι φοβερο σπόιλερ, ούτε καν βασικά, αλλά ας το κρύψω.
Ναι, είναι αρκετά καλός χαρακτήρας. Αλλά: προσωπικά, όταν βλέπω μια σειρά, δεν μπορώ να βλέπω να δίνεται έμφαση μόνο σε ένα χαρακτήρα. Γι' αυτό δεν μου αρέσει να βλέπω House. Το hannibal δεν είχε κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα βλέπαμε και τον Hannibal, και τον Γουίλ και τον Αστυνομικό, καθώς και άλλα πρόσωπα που τους πλαισιώνουν. Σ' αυτό το επεισόδιο, είδαμε παραπάνω από αρκετά πράγματα μόνο για τον Hannibal. Ελπίζω να μην το κάνουν και στο δεύτερο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν είναι φοβερο σπόιλερ, ούτε καν βασικά, αλλά ας το κρύψω.
Ναι, είναι αρκετά καλός χαρακτήρας. Αλλά: προσωπικά, όταν βλέπω μια σειρά, δεν μπορώ να βλέπω να δίνεται έμφαση μόνο σε ένα χαρακτήρα. Γι' αυτό δεν μου αρέσει να βλέπω House. Το hannibal δεν είχε κάνει κάτι τέτοιο. Πάντα βλέπαμε και τον Hannibal, και τον Γουίλ και τον Αστυνομικό, καθώς και άλλα πρόσωπα που τους πλαισιώνουν. Σ' αυτό το επεισόδιο, είδαμε παραπάνω από αρκετά πράγματα μόνο για τον Hannibal. Ελπίζω να μην το κάνουν και στο δεύτερο επεισόδιο.


Βασικά έχω διαβάσει πως η μισή πρώτη σίζον θα είναι έτσι και η άλλη μισή θα ασχολείται με τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να μη δω άλλα μέχρι όταν το δω ολόκληρο. :(:P

Η Σέρσεϊ δεν είναι αυτή που ήταν πόρνη ή κάτιτέτοιο;
(έχω πολλές απορίες)

Όχι καλέ. :P Η Σερσει είναι η πρώην βασίλισσα, μάνα του Τζοφρευ και αδερφή του νάνου. Α επίσης έκανε παιδιά με τον αδερφό της. Αυτά. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικά έχω διαβάσει πως η μισή πρώτη σίζον θα είναι έτσι και η άλλη μισή θα ασχολείται με τους υπόλοιπους.
Μη μου λες τέτοια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όχι καλέ. :P Η Σερσει είναι η πρώην βασίλισσα, μάνα του Τζοφρευ και αδερφή του νάνου. Α επίσης έκανε παιδιά με τον αδερφό της. Αυτά. :hehe:
Της πουτάνας γίνεται.
Αν αυτή είναι η μάνα του Τζόφρι, μήπως είναι η Σάνσα η πόρνη;
Μια απο αυτές που ξέρω ήταν πόρνη. :P
Μη μου λες τέτοια :/:

Άσε και εγώ έφαγα μια μικρή ξενέεερα αλλά ελπίζουμε να είναι επική η 3η. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Της πουτάνας γίνεται.
Αν αυτή είναι η μάνα του Τζόφρι, μήπως είναι η Σάνσα η πόρνη;
Μια απο αυτές που ξέρω ήταν πόρνη. :P

Όχι η Σανσα είναι κόρη ευγενούς οικογενείας. Αχ δεν ξέρω ποια λες :worry: Μηπως λες τη Μαρτζερυ που δεν είναι πόρνη αλλά πείθει? :P H αυτήν ? Αλλη πόρνη δεν ξέρω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όχι η Σανσα είναι κόρη ευγενούς οικογενείας. Αχ δεν ξέρω ποια λες :worry: Μηπως λες τη Μαρτζερυ που δεν είναι πόρνη αλλά πείθει? :P H αυτήν ? Αλλη πόρνη δεν ξέρω :hehe:

Η δεύτερη βγαίνει σε ξανθό; :P Αλλιώς όχι δεν είναι καμία απο τις δύο. Πάει, δε θα βρω τη πόρνη των ονείρων μου.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί ρωτάς... spoilers... και δεν βλέπεις απλώς την σειρά? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί ρωτάς... spoilers... και δεν βλέπεις απλώς την σειρά? :)
Μερικοί άνθρωποι δεν έχουν κόλλημα με τα σπόιλερ. :P Εγώ και να ήξερα τι γίνεται σε κάθε επισόδειο θα το έβλεπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μερικοί άνθρωποι δεν έχουν κόλλημα με τα σπόιλερ. :P Εγώ και να ήξερα τι γίνεται σε κάθε επισόδειο θα το έβλεπα.

:worry: Δε σας καταλαβαινω εσάς με τίποτα.
Εγώ ξενερώνω τη ζωή μου.
Ψήνομαι άσχημα τη Δευτέρα να ξυπνήσω κατά τις 6μιση να δω το επεισόδιο και μετά 8 να πάω να δώσω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μερικοί άνθρωποι δεν έχουν κόλλημα με τα σπόιλερ. :P Εγώ και να ήξερα τι γίνεται σε κάθε επισόδειο θα το έβλεπα.

Και εγώ, απλώς αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι, αν θέλει τόσο πολύ να μάθει για τους χαρακτήρες και την πλοκή, γιατί να μην κάτσει να τους ανακαλύψει μέσα από την σειρά? ;) Είναι πολύ καλύτερο να διαμορφώσει την δική της άποψη για τους χαρακτήρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η δεύτερη βγαίνει σε ξανθό; :P Αλλιώς όχι δεν είναι καμία απο τις δύο. Πάει, δε θα βρω τη πόρνη των ονείρων μου.:(

Οχι μελαχρινή είναι :P ε τι να σου πω δες το να την ανακαλύψεις δε θυμάμαι άλλη με σημαντικό ρόλο :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γιατί ρωτάς... spoilers... και δεν βλέπεις απλώς την σειρά? :)

Στην ουσία ενημερώνομαι. :P Έχω μπερδέψει τα μπούτια μου και κοιτάω πριν ξεκινήσω να τα έχω ξεμπερδέψει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Αξίζει να ξεκινήσω το True detective? Είναι καλό?
Αγαπώ sherlock!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top