Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι και αυτή αν ήταν στη θέση της σάνσα μπορεί να δεχόταν. Οκ πρέπει να φανεί πονηρή πλέον.
Της σκότωσε κανέναν; :P
Ναι καλά έκανε και δεν πήγε με την ηλίθια!
Οχι ρε δε θα δεχόταν.Θα μπαινε μέσα και θα τους έσφαζεε. :P
Ε ναι μπορεί.Δε θυμάμαι τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Είδα την πρώτη σεζόν του How to Get Away with Murder.
Ήταν... διαφορετική απ'όσες έχω δει γενικώς. Όμως, τη βρήκα αρκετά δυσάρεστη και πολύ αγχώδη. Δεν υπάρχει επεισόδιο στο οποίο να μη γίνεται μια φοβερή ανακάλυψη (από μέρος των χαρακτήρων ή του θεατή), πολλές από αυτές, μάλιστα, ανατρέπουν μεγάλα κομμάτια της ιστορίας.

Το τέλος της σεζόν δε μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση. Το γεγονός ότι τη Lila τη σκότωσε ο Frank οπωσδήποτε όχι, ο Frank είναι hitman και ο Sam, που έδωσε την εντολή, ήταν από τους κύριους ύποπτους με τουλάχιστον 50% πιθανότητα να τη σκότωσε εκείνος, μέχρι το τελευταίο επεισόδιο που προβαλλόταν ίσως περισσότερο η Rebecca ή κάποιος τρίτος ως πιθανός θύτης. Η τελευταία σκηνή επίσης δε μου έκανε πολλή εντύπωση, καθώς από αυτή τη σειρά περιμένεις τα πάντα και νομίζω πως αυτό είναι το αδύναμο σημείο της. Είναι υπερβολική και έχει καταβληθεί πολλή προσπάθεια για να είναι.

Συνολικά, δεν είναι κακή σειρά, αν αρέσουν σε κάποιον οι ποινικές υποθέσεις, σε συνδυασμό με λίγα νομικά στοιχεία και πολλές ανατροπές. Πολύ σημαντικό ρόλο στη σειρά παίζουν οι προσωπικότητες των χαρακτήρων, επίσης, τη μεγάλη πλειονότητα των οποίων αντιπαθώ εντόνως. :D

Προσωπικά, ήλπιζα να αφορά περισσότερο τα νομικά και ακαδημαϊκά (τέρμα βαρετός, I know) θέματα και να δίνει μικρότερη βαρύτητα στις αδυναμίες των χαρακτήρων, σε συνεχείς ανατροπές και, κυρίως, να μην υφίσταται αυτή η μόνιμη ένταση που προσωπικά δε μου προκαλεί καμία ευχαρίστηση. Γι'αυτό βλέπω κυρίως sitcoms, ενδεχομένως, γιατί δε μου αρέσει ιδιαίτερα η ένταση και προτιμώ την καθημερινότητα (again, I must be fun at parties). Από το trailer, πάντως, φαίνεται πως υπάρχουν διάφορα θέματα και θα είναι αρκετά έντονη σειρά, άρα έπρεπε να το περιμένω.

Ναταλία μου, συγγνώμη για την αυστηρή κριτική! Έχω την τάση να κρίνω αυστηρά. :angel:

Ήταν καλή γι'αυτό που είναι, πιστεύω. Η ηθοποιία σε γενικές γραμμές ήταν καλή και η πλοκή πλούσια. Σε όσους απολαμβάνουν την ένταση των αστυνομικών σειρών και τις υποθέσεις τους, θα την πρότεινα οπωσδήποτε. Σε όσους περιμένουν κάτι διαφορετικό από αστυνομική σειρά με έντονες προσωπικότητες, δε θα την πρότεινα.

Πάντως, αισθάνομαι τυχερός που έχει βγει μόνο μία σεζόν, διότι διαφορετικά θα μου συνέβαινε το ίδιο που μου συνέβη με το Breaking Bad. Θα συνέχιζα να το βλέπω, ενώ στην πραγματικότητα δε θα ήθελα να επενδύσω τόσες ώρες σε αυτό (ναι, το Breaking Bad επίσης δεν ήταν του γούστου μου όπως έχω πει κάποιες σελίδες πίσω, αν και προτιμούσα το κλίμα και τους χαρακτήρες του από τη συγκεκριμένη σειρά). Τώρα, όμως, ήδη δεν έχω ενδιαφέρον να συνεχίσω τη σειρά, πόσω μάλλον όταν βγει, σε αρκετούς μήνες.

Επόμενη σειρά (το νωρίτερο τέλη του μήνα, αλλιώς από Μάιο)... Parks and Recreation μάλλον. Δεν αποκλείεται Brooklyn Nine-Nine.
Αν θελήσω κάτι πιο σοβαρό, House of Cards, αλλά κάτι μου λέει πως θα πρέπει να αποφύγω τις πιο σοβαρές και έντονες σειρές... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ο Stannis είναι ο true king επειδή είναι ο νόμιμος διάδοχος. Ο αδερφός του ο Robert Baratheon ήταν ο Βασιλιάς, και εφόσον δεν υπάρχει κάποιος νόμιμος γιος για να τον διαδεχτεί (ο Τόμμεν είναι Lannister), τον διαδέχεται ο μεγαλύτερος αδερφός του.

Όσον αφορά τα πρώτα 2 επεισόδια, συνεχίζω να μισώ την Sansa. Αυτό το κορίτσι είναι τέρμα ηλίθιο. Από το 1ο επεισόδιο ακολουθεί/συμπαθεί τους λάθους ανθρώπους. Και συνεχίζει την βλακεία της ακάθεκτη. Συγνώμη σε όσους την συμπαθούν, αλλά τι καλό έχει? :P Όλο το puppet κάποιου είναι, δεν εχει ορθώσει ανάστημα ποτέ.

Βασικά η Σανσα είνα έξυπνη. :P Πολύ πιο έξυπνη από τον πατέρα και τον αδερφό της. Ο ένας πήγε να αντιμετωπίσει τίμια όλους τους άτιμους και ο άλλος είπε να παντρευτεί μια άκυρη εν μέσω πολέμου και μετά να πάει σε γλέντι όπου αυτός θα έπρεπε να είναι γαμπρός με την άκυρη και τη μάνα του :worry:
Η Σανσα από την αρχή φέρεται όπως πρεπει για να επιβιώσει. Και τώρα σιγά μην πήγαινε με τη Μπριεν και το βλάκα που κουβαλάει. Και γω τον ισχυρό πανούργο τύπο με τους πολλούς στρατιώτες θα διάλεγα και ας ήξερα ότι θέλει να με εκμεταλλευτεί για να αποκτήσει εξουσία.

Σε αυτό το σημείο δεν άλλαξαν την πλοκή? Είχα διαβάσει ότι η κατελυν θα σκοτώσει την μπριεν αλλά τώρα αυτή βρήκε τη σανσα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο Stannis είναι ο true king επειδή είναι ο νόμιμος διάδοχος. Ο αδερφός του ο Robert Baratheon ήταν ο Βασιλιάς, και εφόσον δεν υπάρχει κάποιος νόμιμος γιος για να τον διαδεχτεί (ο Τόμμεν είναι Lannister), τον διαδέχεται ο μεγαλύτερος αδερφός του.

Όσον αφορά τα πρώτα 2 επεισόδια, συνεχίζω να μισώ την Sansa. Αυτό το κορίτσι είναι τέρμα ηλίθιο. Από το 1ο επεισόδιο ακολουθεί/συμπαθεί τους λάθους ανθρώπους. Και συνεχίζει την βλακεία της ακάθεκτη. Συγνώμη σε όσους την συμπαθούν, αλλά τι καλό έχει? :P Όλο το puppet κάποιου είναι, δεν εχει ορθώσει ανάστημα ποτέ.
Ναι όμως ότι τα παιδιά είναι λάνιστερ δεν μπορεί να το αποδείξει κανείς νομίζω. :P Επίσης δεν τον συμπαθώ καθόλου ούτε αυτόν ούτε την κόκκινη γυναίκα.
Η σάνσα είναι πανέξυπνη και απλά ξέρει πως να επιβιώσει. ;)
Βασικά η Σανσα είνα έξυπνη. :P Πολύ πιο έξυπνη από τον πατέρα και τον αδερφό της. Ο ένας πήγε να αντιμετωπίσει τίμια όλους τους άτιμους και ο άλλος είπε να παντρευτεί μια άκυρη εν μέσω πολέμου και μετά να πάει σε γλέντι όπου αυτός θα έπρεπε να είναι γαμπρός με την άκυρη και τη μάνα του :worry:
Η Σανσα από την αρχή φέρεται όπως πρεπει για να επιβιώσει. Και τώρα σιγά μην πήγαινε με τη Μπριεν και το βλάκα που κουβαλάει. Και γω τον ισχυρό πανούργο τύπο με τους πολλούς στρατιώτες θα διάλεγα και ας ήξερα ότι θέλει να με εκμεταλλευτεί για να αποκτήσει εξουσία.

Σε αυτό το σημείο δεν άλλαξαν την πλοκή? Είχα διαβάσει ότι η κατελυν θα σκοτώσει την μπριεν αλλά τώρα αυτή βρήκε τη σανσα. :hmm:
Καλά λογικό που δεν πήγε με την μπριέν. Και να πήγαινε βασικά μετά τι; Θα την κουβαλούσε από δω και από κει; :worry:
Η κάτελυν η μάνα της δεν ήταν; Γιατί να σκοτώσει την μπριέν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι όμως ότι τα παιδιά είναι λάνιστερ δεν μπορεί να το αποδείξει κανείς νομίζω. :P Επίσης δεν τον συμπαθώ καθόλου ούτε αυτόν ούτε την κόκκινη γυναίκα.
Η σάνσα είναι πανέξυπνη και απλά ξέρει πως να επιβιώσει. ;)
Βασικά το ξέρουν όλοι στην σειρά. Ακόμα και οι απλοί άνθρωποι που ζουν στο king's landing γνωρίζουν ότι ο τόμμεν είναι μπάσταρδος. Αν έχεις δει αυτά τα 4 επεισόδια που έχουν βγει λογικά θα το πρόσεξες.

Η Σάνσα είναι απλώς αδύναμη και κάνει ότι της πουν. Δεν έχει κάνει τίποτα έξυπνο μέχρι τώρα. Ο μόνος λόγος που επιζεί είναι επειδή την χρησιμοποιούν σαν μαριονέτα, της λένε θα είσαι "αυτό", λέει ναι, θα κάνεις "εκείνο", λέει ναι, θα πας εκεί, λέει ναι. Το ότι δεν έχει καν κάποιο πλάνο δείχνει πόσο αδύναμος χαρακτήρας είναι. Το πλάνο της είναι να βασίζεται πάνω στον littlefinger αυτήν την στιγμή και να περιμένει να την σώσει πάλι κάποιος. Πανέξυπνη λες την Margaery, την Σάνσα με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά λογικό που δεν πήγε με την μπριέν. Και να πήγαινε βασικά μετά τι; Θα την κουβαλούσε από δω και από κει; :worry:
Η κάτελυν η μάνα της δεν ήταν; Γιατί να σκοτώσει την μπριέν;

google lady stoneheart :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πέτυχα και γω How To Get Away With Murder στο foxlife προχτές αλλά πάνω απο τέταρτο δεν έκατσα να δω. Το γύρισα στο Freak Show. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Πω τέρμα μακάβριο το τέλος του 4ου στο GoT.

Κρίμα που πεθαίνουν έτσι ο Ser Barristan κι ο grey worm. Επίσης κρίμα που τη μίσησαν τη deanerys οι 2 δράκοι που κλείδωσε αν και νταξ αναμενόμενο.

Για τη sansa πάντως κι εγώ συμφωνώ με το johnny δεν είναι έξυπνη απλά κάνει ό,τι της λένε. Μηδέν κριτική σε τίποτα. Κι ο μόνος λόγος που δεν την έχει σκοτώσει ακόμα ο Μάρτιν είναι πως ταιριάζει γάντι στο ρόλο της μίζερης περιφερόμενης που αν και 15 χρονών είναι έτοιμη να πάρει με τη σειρά και τα 7 βασίλεια για να τη βγάλει καθαρή.

Κατά τα άλλα είμαι περίεργος να δω πώς θα κολλήσει η περιπέτεια της Arya στο Braavos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Μια χρήσιμη εικόνα που εξηγεί τις σχέσεις μεταξύ των πρωταγωνιστών του GoT:https://images.empireonline.com/empire/img/GoT-web-2015.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πω τέρμα μακάβριο το τέλος του 4ου στο GoT.

Κρίμα που πεθαίνουν έτσι ο Ser Barristan κι ο grey worm. Επίσης κρίμα που τη μίσησαν τη deanerys οι 2 δράκοι που κλείδωσε αν και νταξ αναμενόμενο.

Κατά τα άλλα είμαι περίεργος να δω πώς θα κολλήσει η περιπέτεια της Arya στο Braavos.

Την στιγμή που περπάτησε ο Ser Barristan μέσα και άρχισε να παίζει δραματική μουσική αμέσως κατάλαβα ότι θα πεθάνει... κρίμα. Όμως ο Grey Warm νομίζω ότι δεν έχει πεθάνει, ή τουλάχιστον δεν φαίνεται καλά. Είσαι σίγουρος ότι πέθανε?

Όσον αφορά την Arya, έτσι όπως το πάει θα πρέπει να αφήσει πίσω της την ταυτότητα της ως Stark. Την ήθελα για εκδίκηση, αλλά νομίζω ότι ο ρόλος της δεν θα είναι αυτός ενός εκδικητή, γιατί όπως είπε ο no-face man πρέπει να κάνει serve τον Θεό τους και όχι τον εαυτό της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,858 μηνύματα.
Ολοκλήρωσα τα 4 πρώτα επεισόδια του got
Μετριότατα. Κατώτερος των περιστάσεων το Tommen. Ο σπουργίτης τον ξεσκέπασε. Ο αδελφός πιο καλά τα κατάφερνε από αυτόν. Στη λίστα μου με τους πιο εκενευριστικούς χαρακτήρες, στην κορυφή μπήκε η Μίσα και ακολουθεί ο John Snow. Ελπίζω να ξεμπερδεύουμε γρήγορα με αυτούς τους δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ολοκλήρωσα τα 4 πρώτα επεισόδια του got
Μετριότατα. Κατώτερος των περιστάσεων το Tommen. Ο σπουργίτης τον ξεσκέπασε. Ο αδελφός πιο καλά τα κατάφερνε από αυτόν. Στη λίστα μου με τους πιο εκενευριστικούς χαρακτήρες, στην κορυφή μπήκε η Μίσα και ακολουθεί ο John Snow. Ελπίζω να ξεμπερδεύουμε γρήγορα με αυτούς τους δύο.

Η Μίσα ποια είναι (εκτος αν εννοείς την Dany)? Ο Jon γιατί? Εγώ θα έλεγα ότι ήταν ο πρωταγωνιστής αυτών των 4 επεισοδίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Margaery <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,858 μηνύματα.
Η Μίσα ποια είναι (εκτος αν εννοείς την Dany)? Ο Jon γιατί? Εγώ θα έλεγα ότι ήταν ο πρωταγωνιστής αυτών των 4 επεισοδίων.

Ναι αυτή: https://www.youtube.com/watch?v=2Xv9Emwi1Cc

Ο Jon Σnow δεν κάνει για φύλακας του τοίχους. Παραβίασε τον όρκο αγαμίας και συμμαχησε με τον εχθρό. Δεν κάνει για φύλακας του τοίχους το παιδί. Πρέπει να ακολουθήσει το Stannis και να πάρει πίσω το κάστρο των Stark.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι αυτή: https://www.youtube.com/watch?v=2Xv9Emwi1Cc

Ο Jon Σnow δεν κάνει για φύλακας του τοίχους. Παραβίασε τον όρκο αγαμίας και συμμαχησε με τον εχθρό. Δεν κάνει για φύλακας του τοίχους το παιδί. Πρέπει να ακολουθήσει το Stannis και να πάρει πίσω το κάστρο των Stark.

Γιατί την λες Μίσα? :P

Όσον αφορά τον Jon, σε σχέση με τον άλλον παπάρα, είναι πολύ καλύτερος. Μην ξεχνάμε, αυτήν την στιγμή το castle black είναι όρθιο χάρη στον Snow. Την στιγμή της μάχης αυτός πήρε πάνω του τα πάντα. Και πιο πριν τους έλεγε τι έπρεπε να κάνουν αλλά δεν τον άκουγαν. Είναι ο μόνος ικανός αυτήν την στιγμή να κρατήσει το μέρος όρθιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Arrow
Και τι τώρα ο Ροι έφυγε? ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?:worry:
Για τη Θια αρνούμαι να πιστψω ότι πέθανε κανονικά. Και η κουτση Μαρία έχει αναστηθεί εκεί μέσα. :P
Και ας σκοτώσουν τον Palmer επιτέλους. Ή να του δώσουν spin off σαν το flash να μην τον ξαναδώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Arrow
Και τι τώρα ο Ροι έφυγε? ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?:worry:
Για τη Θια αρνούμαι να πιστψω ότι πέθανε κανονικά. Και η κουτση Μαρία έχει αναστηθεί εκεί μέσα. :P
Και ας σκοτώσουν τον Palmer επιτέλους. Ή να του δώσουν spin off σαν το flash να μην τον ξαναδώ.:D

Δε νομίζω για πάντα :( Και εγώ πιστεύω οτι θα ζήσει η Θία αλλιώς θα ξενερώσω.Θα γίνει περισσότερο Drama Queen o Oλι. Όσο για τον Πάλμερ ντάξει τον συμπαθώ.Πόσταρε πάντως η σελίδα του Arrow στο φβ ότι κάποιος χαρακτήρας θα φυγει από το Στάρλινγκ και δείχνει τον Ατομ. Δες https://www.facebook.com/CWArrow/ph...4137579724283/552046814933355/?type=1&theater.


Edit:Από το promo φαίνεται πολύ δυνατό το 20. :bounce:
Βλέπω Olicity ή μου φαίνεται;;;
Πείτε μου ότι δεν είναι η Λόρελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δε νομίζω για πάντα :( Και εγώ πιστεύω οτι θα ζήσει η Θία αλλιώς θα ξενερώσω.Θα γίνει περισσότερο Drama Queen o Oλι. Όσο για τον Πάλμερ ντάξει τον συμπαθώ.Πόσταρε πάντως η σελίδα του Arrow στο φβ ότι κάποιος χαρακτήρας θα φυγει από το Στάρλινγκ και δείχνει τον Ατομ. Δες https://www.facebook.com/CWArrow/ph...4137579724283/552046814933355/?type=1&theater.


Edit:Από το promo φαίνεται πολύ δυνατό το 20. :bounce:
Βλέπω Olicity ή μου φαίνεται;;;
Πείτε μου ότι δεν είναι η Λόρελ.

Το έψαξα λίγο. Ο Ροι έφυγε από το main cast αλλά θα τον ξαναδούμε λέει. Κρίμα.. :(
Εεε δεν τον μπορώ. Φωνάζει είμαι κουλ τύπος λίγο αφελής κουκλος εκατομυριούχος πανεξυπνος κλπ.
μήπως εννοεί το ροι?
Όντως σούπερ φαίνεται. Και λογικά θα αναστήσουν και τη Θια.
Η Φελισιτι νομίζω είναι. Η Λορελ δεν είναι τόσο ξανθιά. :P ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,858 μηνύματα.
Γιατί την λες Μίσα? :P

Όσον αφορά τον Jon, σε σχέση με τον άλλον παπάρα, είναι πολύ καλύτερος. Μην ξεχνάμε, αυτήν την στιγμή το castle black είναι όρθιο χάρη στον Snow. Την στιγμή της μάχης αυτός πήρε πάνω του τα πάντα. Και πιο πριν τους έλεγε τι έπρεπε να κάνουν αλλά δεν τον άκουγαν. Είναι ο μόνος ικανός αυτήν την στιγμή να κρατήσει το μέρος όρθιο.
Tο castle black είναι όρθιος χάρη στο Stannis. O jon snow κάνει αμερικανιές και στο game of thrones όποιος κάνει αμερικανιές πεθαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Να πω απλά ότι τώρα που βγήκε το Daredevil δεν έχετε καμία δικαιολογία να βλέπετε Arrow και Flash. Μέχρι να τελειώσετε το Daredevil. :P
(Σοβαρά, είναι τέλειο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top