Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εμένα μου λείπει ο Τζοφρευ. :pfff: ήταν κιουτ μεσα στη μαλακία του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Κλασσικό.



χαχαχαχα
Μου μεινε ενα επεισόδιο GoT. Είχα απολαύσει τον θάνατο του. Η 4η season είναι φοβερή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τελικά ξεκίνησα how I met your mother. Ωραίο είναι περνάει ευχάριστα η ώρα. :)


Μα είναι σειρά που όλοι είναι σε φάση ότι μπορεί να κάνουν μαλακίες και να λες τι παπάρας αυτός αλλά ρε παιδί μου μερικές φορές κάνουν και κάτι καλό/οφέλιμο κτλ και λες ντάξυ εδώ είσαι σωστός. Αλλά αυτό το ΠΑΠΆΡΙ ότι και να κάνει μαλακία θα είναι. Ε μα στο διάολο δηλαδή :hehe:

GoT
Δεν το λες και τόσο μαλακίες,ήταν απλά χαζό και βίαιο και απέκτησε δύναμη πολύ νωρίς,ήθελε να τραβήξει την προσοχή. Όλα μαζί δεν βοηθάνε.:/: Όσον αφορά τις μαλακίες πάντως ο Σταρκ πρώτος. Δηλαδή πήγε και παντρεύτηκε την πρώτη τυχαία στην μέση ενός πολέμου. Αααααααα. Είχα βαρέσει το κεφάλι μου στο τοίχο τουλάχιστον 10 φορές στο red wedding. Αλλά,τι να πεις,σόι πάει το βασίλειο σε αυτούς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κλασσικό.


Ναι το παπάρι!! :P
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εμένα μου λείπει ο Τζοφρευ. :pfff: ήταν κιουτ μεσα στη μαλακία του :P
Όχι έπρεπε να πεθάνει ήταν σκασμένο και βασάνιζε τον τύριον!
GoT
Δεν το λες και τόσο μαλακίες,ήταν απλά χαζό και βίαιο και απέκτησε δύναμη πολύ νωρίς,ήθελε να τραβήξει την προσοχή. Όλα μαζί δεν βοηθάνε.:/: Όσον αφορά τις μαλακίες πάντως ο Σταρκ πρώτος. Δηλαδή πήγε και παντρεύτηκε την πρώτη τυχαία στην μέση ενός πολέμου. Αααααααα. Είχα βαρέσει το κεφάλι μου στο τοίχο τουλάχιστον 10 φορές στο red wedding. Αλλά,τι να πεις,σόι πάει το βασίλειο σε αυτούς. :P
Ρε δεν ξέρω πως να το εξηγήσω ήταν τέρμα τρόμπας. :hehe: Τον μισούσα τίγκαααααααα.
Καλά αυτό που έκανε ο Σταρκ ήταν ότι πιο ηλίθιο. Αναμενόμενο που τους έσφαξαν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εμένα μου λείπει ο Τζοφρευ. :pfff: ήταν κιουτ μεσα στη μαλακία του :P

εγώ απο την άλλη το χάρηκα τόσο πολύ.
όταν άρχισε να βήχει λέω όπα τι έπαθε..και όσο περισσότερο έβηχε έλεγα κάτσε πεθαίνει?? πραγματικά ήταν πολύ ωραία σκηνή:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχουν ήδη κυκλοφορήσει τα πρώτα 4 επεισόδια! Απλώς σε 480p. Εγώ βέβαια με μεγάλη προσοχή αποφεύγω τα spoilers και περιμένω τα επίσημα 720p.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ λέω να τα δω σε 480 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σήμερα βγαίνει το πρώτο επισόδειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι το παπάρι!! :P

Όχι έπρεπε να πεθάνει ήταν σκασμένο και βασάνιζε τον τύριον!

Ρε δεν ξέρω πως να το εξηγήσω ήταν τέρμα τρόμπας. :hehe: Τον μισούσα τίγκαααααααα.
Καλά αυτό που έκανε ο Σταρκ ήταν ότι πιο ηλίθιο. Αναμενόμενο που τους έσφαξαν. ;)

εγώ απο την άλλη το χάρηκα τόσο πολύ.
όταν άρχισε να βήχει λέω όπα τι έπαθε..και όσο περισσότερο έβηχε έλεγα κάτσε πεθαίνει?? πραγματικά ήταν πολύ ωραία σκηνή:D
Και τώρα δεν έχετε ποιον να απολαμβάνετε να μισείτε. :P
Έχουν ήδη κυκλοφορήσει τα πρώτα 4 επεισόδια! Απλώς σε 480p. Εγώ βέβαια με μεγάλη προσοχή αποφεύγω τα spoilers και περιμένω τα επίσημα 720p.
Τι εννοείς ? :redface: το HBO τα δημοσίευσε ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Και τώρα δεν έχετε ποιον να απολαμβάνετε να μισείτε. :P

Τι εννοείς ? :redface: το HBO τα δημοσίευσε ? :confused:

πως δεν έχουμε..όλους τους Lannister..(εκτός απο tyrion:redface:)

Σκέφτομαι τα σπόιλερζ στο Internet :P

αγνόησέ τα.:P εγώ όταν έβλεπα τις προηγούμενες σεζον ξέρεις τι σπόιλερ μου είχαν κάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι εννοείς ? :redface: το HBO τα δημοσίευσε ? :confused:

Γίνανε leak μπες δες στο kickass τι γίνεται :P

Εγώ θα λείπω την επόμενη εβδομάδα εκτός Ελλάδας οπότε μπαίνω στον πειρασμό αύριο μαζί με το πρώτο ep να κατεβάσω και τα επόμενα δυο παρόλο που είναι σε μικρότερη ανάλυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
πως δεν έχουμε..όλους τους Lannister..(εκτός απο tyrion:redface:)

Την τρελή τη σέρσει το καταλαβαίνω ο τζέιμι γιατί ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Την τρελή τη σέρσει το καταλαβαίνω ο τζέιμι γιατί ? :P

ναι ο τζέιμι ο φυσιολογικός άνθρωπος εκεί μέσα...επειδή για λίγο έδειξε έναν καλό χαρακτήρα μην ξεχνάμε ότι αυτός έριξε το παιδάκι επειδή τον είδε με την σέρσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γίνανε leak μπες δες στο kickass τι γίνεται :P

Εγώ θα λείπω την επόμενη εβδομάδα εκτός Ελλάδας οπότε μπαίνω στον πειρασμό αύριο μαζί με το πρώτο ep να κατεβάσω και τα επόμενα δυο παρόλο που είναι σε μικρότερη ανάλυση.

Ιι αλήθεια? :P και ξέρουμε αν είναι φουλ τα επεισόδια να μη λείπουν σκηνές πχ ? Λογικά θα νικήσει η περιέργεια μου και θα τα δω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ναι ο τζέιμι ο φυσιολογικός άνθρωπος εκεί μέσα...επειδή για λίγο έδειξε έναν καλό χαρακτήρα μην ξεχνάμε ότι αυτός έριξε το παιδάκι επειδή τον είδε με την σέρσει..
Ισχύει! Και ο Jaime την ήθελε την τιμωρία του, αλλά πιστεύω με τόσα που έχει περάσει και που έχουν περάσει οι Lannisters γενικά πλέον είναι εντάξει. Καλύτερα να μείνει ζωντανός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ισχύει! Και ο Jaime την ήθελε την τιμωρία του, αλλά πιστεύω με τόσα που έχει περάσει και που έχουν περάσει οι Lannisters γενικά πλέον είναι εντάξει. Καλύτερα να μείνει ζωντανός.

εγώ έχω μια εντύπωση πως θα πεθάνουν όλοι στο τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ναι ο τζέιμι ο φυσιολογικός άνθρωπος εκεί μέσα...επειδή για λίγο έδειξε έναν καλό χαρακτήρα μην ξεχνάμε ότι αυτός έριξε το παιδάκι επειδή τον είδε με την σέρσει..

Ο οποιοσδήποτε θα το έκανε. Θέμα επιβίωσης :P δε φταίει αυτός που ερωτεύτηκε την αδερφή του και αυτή τον έκανε ότι ήθελε. Τώρα ξυπνάει νομίζω. :hmm: Δεν ξέρω εμένα είναι από τους αγαπημένους μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εγώ έχω μια εντύπωση πως θα πεθάνουν όλοι στο τέλος

Όχι ακριβώς spoiler, αλλά περισσότερο μαντεψιά. Και εγώ πιστεύω ότι θα πεθάνουν πολλοί, αλλά όχι η Daenarys... Valar Morghulis λένε στην σειρά, αν δεν ξέρετε τι σημαίνει κοιτάξτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top