Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό το φινάλε όντως. Όχι όπως το προηγούμενο που το άφησε σε cliffhanger, αλλά καλό όπως και να έχει. Με τους wolves δεν έχω καταλάβει ιδιαίτερα τι παίζει. Επίσης τι παίζει με τον πάτερ, τα έχασε και αυτός. Ελπίζω να πεθάνει στην επόμενη :P

Η επιστροφή του Μόργκαν στα θετικά.

Συμφωνώ Johnny! Το τέλος της προηγούμενης σεζόν ήταν καθηλωτικό!

Καλά ναι ο πάτερ πότε θα πεθάνει;;;; -.- Λέω οκ μία φορά να σωθεί, δύο αλλά έλεος! Ωστόσο, κάτι μου λέει ότι ΘΑ ψοφήσει! Μόνο την αγαπημένη μου τετράδα να μην πειράξουν (Ντάριλ, Μισόν, Γκλεν και πλέον Μόργκαν!). :D Α! Η Κάρολ πολύ αλάνι μας έχει βγει. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Συμφωνώ Johnny! Το τέλος της προηγούμενης σεζόν ήταν καθηλωτικό!

Καλά ναι ο πάτερ πότε θα πεθάνει;;;; -.- Λέω οκ μία φορά να σωθεί, δύο αλλά έλεος! Ωστόσο, κάτι μου λέει ότι ΘΑ ψοφήσει! Μόνο την αγαπημένη μου τετράδα να μην πειράξουν (Ντάριλ, Μισόν, Γκλεν και πλέον Μόργκαν!). :D Α! Η Κάρολ πολύ αλάνι μας έχει βγει. :shifty:

Ο γκαμπριελ ειναι ηλιθιος. Του σώσανε τη ζωή άπειρες φορές και αυτός τους προδίδει έτσι. Είναι και δειλός και δεν άφησε το ζομπι να τον φάει να τελειώνουμε. Του χρόνου να τον δούμε ζόμπι με το W στο κεφάλι. :clapup:

Αν κρατήσουν τη ροή των κομικς δεν θα τους πειράξουν Μισον και Γκλεν είναι ασφαλείς για αρκετό καιρό. Ο Νταρυλ δεν υπάρχει στα κομικς αλλά είναι αγαπημένος οπότε δε παθαίνει τίποτα. Και ο Μοργκαν πρακτικά ξεκινάει από την 6η σεζόν. 2 -3 σεζον ολοκληρες στο main cast τις αξίζει οπωσδήποτε. Για να μην πω ότι έπρεπε να είναι από πέρυσι.

Θα εκνευριστώ αν οι wolves είναι αυτοί οι δυο τρελάρες που είδαμε. Θέλω να είναι πολλοί και χειρότεροι απο αυτούς και να γίνει μάχη επιπέδου governor στην αλεξανδρια. Άντε γιατί όσο λιγοστεύουν οι ζωντανοί τόσο δεν έχει πλάκα. :P

Επίσης απορώ πως δεν έχει πέσει η αλεξανδρια τόσο καιρό. :hmm:

Αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επίσης απορώ πως δεν έχει πέσει η αλεξανδρια τόσο καιρό. :hmm:

Έλα ντε, μέσα όλοι άχρηστοι είναι. Σε κανονικές συνθήκες δεν θα γινόταν αυτό απλώς η σειρά ήθελε μάλλον ένα μέρος όπου θα υπάρχει, ακόμα, ασφάλεια. Κανονικά γίνεται και φασαρία εκεί θα μάζευε πολλούς παραπάνω walkers, όπως στην φυλακή, αλλά βλέπουμε να περνάνε κανα δυο το πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έλα ντε, μέσα όλοι άχρηστοι είναι. Σε κανονικές συνθήκες δεν θα γινόταν αυτό απλώς η σειρά ήθελε μάλλον ένα μέρος όπου θα υπάρχει, ακόμα, ασφάλεια. Κανονικά γίνεται και φασαρία εκεί θα μάζευε πολλούς παραπάνω walkers, όπως στην φυλακή, αλλά βλέπουμε να περνάνε κανα δυο το πολύ.

Και οχι μονο τα ζομπι. Εκεί μέσα έχουν άπειρο φαί και οπλα. Εφόσον δεν ξέρουν πως να τα χειριστούν 1-2 σαν τους πρωταγωνιστές αρκούν να τους κάνουν χώμα. Μόνο αυτός που τους βρήκε και εγινε κολλητός με το Νταρυλ αξίζει λίγο. Αλλά και τα ζομπι. 5 να μαζευτούν στον τοίχο σε μια ωρα θα είναι τόσα που θα τον ρίξουν. Και πριν δεν είχαν λέει κάποιον να προσεχει απο ψηλα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Πολύ καλό το τελευταίο επεισόδιο του "The Flash".Πιστεύω ότι η σειρά θα κλείσει με τον καλύτερο τρόπο την season.Αναμένουμε εξελίξεις.. :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το επεισόδιο 18 από το Arrow είναι τρομερό!!! :eek: :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το επεισόδιο 18 από το Arrow είναι τρομερό!!! :eek: :D :D :D

αχ αλήθεια; Και έχω αφήσει τα 3 τελευταία με το χθεσινό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου άρεσε πολύ!!! :D

Δείτε το και εσείς και πείτε μας αν θέλετε πώς σας φάνηκε! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα στις διακοπές ελπίζω να κάνω catch up ότι έχω αφήσει (arrow, vikings, homeland).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν, είδα τα τελευταία 3 επεισόδια Arrow. Το πρώτο ήταν αρκετά χάλια να πω την αλήθεια, το 2ο ήταν καλούτσικο, και το τελευταίο επεισόδιο ήταν αρκετά καλό. Χτίζει λίγο hype, προχωράει η πλοκή, καλό όλο αυτό. Μου θύμισε batman.

Δεν θα είχα πρόβλημα να γινόταν Ρας πάντως ο Όλιβερ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εμένα 3 μου έχουν μεινει Arrow.
Χθες αποφάσισα να συνεχίσω Game of thrones πριν βγουν τα καινούρια. Είδα 6 επεισόδια μέχρι το 3χ09. Το 1 ήταν καλύτερο από το άλλο.
Στο 3x09 περίμενα τι θα γίνει στο γλέντι του γάμου γιατί είχα φάει τεράστιο spoiler, αλλά και πάλι είχα μείνει.Τραγικος ο θάνατος του Ρομπ αφού πριν μιλούσε για το μωρό του,αλλά και της μητέρας του.Πως ξεπάστρεψαν έτσι τόσα άτομα από το Main cast δε μπορώ να το καταλάβω. :P Προχωράει πολύ καλά η πλοκή μέχρι εδώ πάντως.Λατρεύω Καλίσι , Άρια και Τζον Σνόου. :D
Σήμερα θα δω όσα μπορώ και μετά θα τελειώσω και Breaking Bad. Πολύ το άφησα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντεεεεε.

Also, πρόσεχε ποιους συμπαθείς στο Game of Thrones. Νομίζω έπρεπε να το είχες καταλάβει μέχρι τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άντεεεεε.

Also, πρόσεχε ποιους συμπαθείς στο Game of Thrones. Νομίζω έπρεπε να το είχες καταλάβει μέχρι τώρα :P
Έλα ρε γιατί; :P Α και τον Τύριον ξέχασα.
Τι να καταλάβω; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έλα ρε γιατί; :P Α και τον Τύριον ξέχασα.
Τι να καταλάβω; :redface:

Ότι δεν πρέπει να έχεις αγαπημένους χαρακτήρες σε αυτήν την σειρά :P Valar Morghulis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Mια που λέτε για breaking bad η σειρά για το δικηγόρο έχει βγει? Λέει τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχει βγει, για την ακρίβεια νομίζω τελειώνει η σεζόν στο επόμενο επεισόδιο. Αλλά δεν την έχω δει ακόμα να σου πω αν είναι καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ναι έχει βγει και οι πρώτες κριτικές είναι θετικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ότι δεν πρέπει να έχεις αγαπημένους χαρακτήρες σε αυτήν την σειρά :P Valar Morghulis.
E θέλω να πιστεύω οτι οι συγκεκριμένοι θα ζήσουν για αρκετό καιρό ακόμη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
E θέλω να πιστεύω οτι οι συγκεκριμένοι θα ζήσουν για αρκετό καιρό ακόμη. :redface:

Αν πεθάνουν και οι συγκεκριμένοι πριν το φινάλε τουλάχιστον δεν πάει καλά ο τύπος. :P

λολ τελειώνει κιολας? νωρίς τη θυμήθηκα :hehe: κάποτε θα βαλω να δω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top