Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Supernatural season 10!! Έχει φτιάξει πάλι το άτιμο!!

Εγώ την καταβρήκα όταν δαιμονίστηκε ο Ντην. Φάνηκε και απο το φινάλε 9ης δηλαδή πως θα πάει καλά η σίζον. Εξάλλου απ'ότι ακούω επιστρέφει και η Charlie, μέχρι στιγμής δύο λόγοι που η 10η αναμένεται να είναι απο τις πιο τέλειες σίζονς. Που χάλασε; Για μένα πάντως χάλασε αρκετά 6η-7η σίζον, αλλά μετά 8η και 9η άξιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Μάλλον θα αρχίσω το how I met your mother και βλέπουμε.. :P

Εμ παίζει να είμαι η μόνη που βλέπει ακόμα grey's anatomy ε; :redface:
Και γω το βλεπω... φανατικη...
Βλεπω επισης το borgen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ξέρεις ότι στο τελευταίο επεισόδιο υπάρχει μια μικρή σκηνή μετά τους τίτλους τέλους!!ΜΗΝ την χάσεις :D
Όντως! Προσωπικά δε θα την είχα δει, απλά καθόμουν και σκεφτόμουν όλα αυτά τα τρελά που είχαν γίνει στο τελευταίο επεισόδιο και δεν μπορούσα να τα συνειδητοποιήσω, όσο έπαιζαν οι τίτλοι τέλους, και ξαφνικά βλέπω άλλη μία wtf σκηνή κι είχα μείνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όντως! Προσωπικά δε θα την είχα δει, απλά καθόμουν και σκεφτόμουν όλα αυτά τα τρελά που είχαν γίνει στο τελευταίο επεισόδιο και δεν μπορούσα να τα συνειδητοποιήσω, όσο έπαιζαν οι τίτλοι τέλους, και ξαφνικά βλέπω άλλη μία wtf σκηνή κι είχα μείνει!

Μη μου πάτε να μου σποιλάρετε στα ύπουλα, παιδάκια. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μη μου πάτε να μου σποιλάρετε στα ύπουλα, παιδάκια. :shifty:
Χαχαχα όχι όχι, δε σποιλάρω, το διάβασα δύο φορες το μήνυμα πριν το ποστάρω γιατί πραγματικά, γίνονται τα τέρατα στο τελευταίο επεισόδιο και δε λέει να σου κάνω spoil!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Το Leftovers έχει πολύ ενδιαφέρον. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαχαχα όχι όχι, δε σποιλάρω, το διάβασα δύο φορες το μήνυμα πριν το ποστάρω γιατί πραγματικά, γίνονται τα τέρατα στο τελευταίο επεισόδιο και δε λέει να σου κάνω spoil!

Τα τέρατα, χμ.:hmm:
Με κάνετε να θέλω να μηνύσω τον ΟΤΕ που το σήμα του δε με αφήνει να τα κατεβάσω.:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το walking dead έχει λίγο παράξενα επεισόδια τελευταία. Έχουν και πολύ καλά σημεία αλλά και διάφορα άσχημα σημεία, παράξενα για την πλοκή. Όπως και να έχει, περιμένω το season finale!!! Μιάμιση ώρα θα διαρκέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


Από το πρώτο επεισόδιο κολλάς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο το φινάλε του 5ου κύκλου του walking dead! :D

Morgan is back! :D Καλά κάθε 2 σεζόν τον φέρνουν πίσω! :hehe: Αλλά φαίνεται ότι στην έκτη θα είναι κανονικά οπότε αυτό είναι καλό! :redface:

Poor Reg... :( Καλά ο τρελάρας κρατά κατάνα (:eek:!) και εσύ πήγες να τον σταματήσεις "πολιτισμένα";;; :P Anyway, RIP. Tουλάχιστον έβαλε μυαλό η Deanna έτσι.

Μία από τις αγαπημένες σκηνές του επεισοδίου: ο Daryl με τις αλυσίδες! Πλέον θα τον αποκαλώ "Ghost Rider". :smoke: Εχει και την μηχανή οπότε του ταιριάζει γάντι!!! 8)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε καμία σειρά; :)
Έβλεπα το How I met your mother αλλά έχει λίγο καιρό που το τελείωσα και θέλω να ξεκινήσω κάτι άλλο.
Επίσης, είχα δει και τον 1ο κύκλο του American horror story αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε καμία σειρά; :)
Έβλεπα το How I met your mother αλλά έχει λίγο καιρό που το τελείωσα και θέλω να ξεκινήσω κάτι άλλο.
Επίσης, είχα δει και τον 1ο κύκλο του American horror story αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα!

Συνέχισε AHS. Ούτε εμένα μου άρεσε η πρώτη σίζον αλλά τις άλλες τις λάτρεψα.
Τι είδος ψάχνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε καμία σειρά; :)
Έβλεπα το How I met your mother αλλά έχει λίγο καιρό που το τελείωσα και θέλω να ξεκινήσω κάτι άλλο.
Επίσης, είχα δει και τον 1ο κύκλο του American horror story αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα!

Αν σου άρεσε το How I Met Your Mother (οι πρώτες 5-6 seasons, μετά λογικό είναι να μην) και σου αρέσουν γενικώς τα sitcoms όπως εμένα, θεωρώντας δεδομένο ότι έχεις δει FRIENDS:

Το The Big Bang Theory το βρίσκω συμπαθητικό κι εγώ, χωρίς να μπορώ να πω ότι είναι από τις αγαπημένες μου σειρές. Θα σου πρότεινα The Office από καθαρά sitcoms με μικρά επεισόδια, αλλιώς Suits είναι καλή σειρά (45λεπτα όμως).

Έχω ακούσει καλά λόγια και για τα Parks and Recreation και Brooklyn Nine-Nine, αλλά δεν έχω αρχίσει κάποια από τις 2 για να σου πω.

Επίσης, σε πιο σοβαρό ίσως αρχίσω House of Cards ή How to Get Away with Murder, μπορείς να τα κοιτάξεις και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
How to Get Away with Murder

Edit: Τώρα είδα το "ίσως αρχίσω". Κουρασμένη βλέπεις. :Ρ Αρχισέ την και μετά πες μας και την άποψή σου! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι σου αρέσει και σένα. :redface: Θέλω να πω, δε θυμάμαι να είχα δει κάποιο σχετικό ποστ σου εδώ πέρα... :redface: :D

Πάντως και εγώ από τις σειρές που βλέπω, αυτήν θα πρότεινα σε κάποιον σίγουρα! ^^

Edit: Τώρα είδα το "ίσως αρχίσω". Κουρασμένη βλέπεις. :Ρ Αρχισέ την και μετά πες μας και την άποψή σου! :pfff:

Είναι από τις σειρές που θέλω να αρχίσω αλλά δυσκολεύομαι να το πάρω απόφαση - είναι μεγάλη δέσμευση, ιδιαίτερα αν δε μιλάμε για sitcom.

Το trailer μου τράβηξε το ενδιαφέρον σε βαθμό που με έκανε να την κατεβάσω αμέσως, μένει να δω πότε θα πάρω απόφαση να αρχίσω να τη βλέπω.

Αφού την προτείνεις, σου οφείλω την άποψή μου, θα επισπεύσω τις διαδικασίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι από τις σειρές που θέλω να αρχίσω αλλά δυσκολεύομαι να το πάρω απόφαση - είναι μεγάλη δέσμευση, ιδιαίτερα αν δε μιλάμε για sitcom.

Το trailer μου τράβηξε το ενδιαφέρον σε βαθμό που με έκανε να την κατεβάσω αμέσως, μένει να δω πότε θα πάρω απόφαση να αρχίσω να τη βλέπω.

Αφού την προτείνεις, σου οφείλω την άποψή μου, θα επισπεύσω τις διαδικασίες. :)

Awww ευγενέστατος όπως πάντα! :redface: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.

driftak

Νεοφερμένος

Ο driftak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Banshee :boxing:
H καινούργια σεζόν δυστηχώς το 2016 πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
η διπλανη πορτα με τον κωσταντινου στον αντενα.τη βλεπατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ωραίο το φινάλε του 5ου κύκλου του walking dead! :D

Καλό το φινάλε όντως. Όχι όπως το προηγούμενο που το άφησε σε cliffhanger, αλλά καλό όπως και να έχει. Με τους wolves δεν έχω καταλάβει ιδιαίτερα τι παίζει. Επίσης τι παίζει με τον πάτερ, τα έχασε και αυτός. Ελπίζω να πεθάνει στην επόμενη :P

Η επιστροφή του Μόργκαν στα θετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top