Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλό το the 100;
Eγώ συνεχίζω ακάθεκτη με Orphan Black κ σκέφτομαι να ξεκινήσω και αλλη μια για να αλλάξω παραστάσεις. :p
Σκέφτομαι για how to get away with murder.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό το the 100;
Eγώ συνεχίζω ακάθεκτη με Orphan Black κ σκέφτομαι να ξεκινήσω και αλλη μια για να αλλάξω παραστάσεις. :p
Σκέφτομαι για how to get away with murder.

Ξεκινάει σχετικά low quility για να δεις μονο αν σου αρέσει το concept, αλλά έχει καταλήξει να είναι πολύ πωρωτικό. Από τα μέσα της πρώτης σεζόν γίνεται καλύτερο. Εγώ λέω να του δώσεις μια ευκαιρία όταν θα έχεις χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλό το the 100;
Eγώ συνεχίζω ακάθεκτη με Orphan Black κ σκέφτομαι να ξεκινήσω και αλλη μια για να αλλάξω παραστάσεις. :p
Σκέφτομαι για how to get away with murder.

Άμα βάλεις How to get away with murder μέσα στα πρώτα λεπτά θα έχεις πωρωθεί. :P 14 σουπερ επεισόδια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Άμα βάλεις How to get away with murder μέσα στα πρώτα λεπτά θα έχεις πωρωθεί. :P 14 σουπερ επεισόδια ;)
στην αρχη μου την εσπαγε λιγο με τις αναδρομες, αλλα καλο ειναι μωρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
στην αρχη μου την εσπαγε λιγο με τις αναδρομες, αλλα καλο ειναι μωρε...

Α εμένα μαρεσε αυτό! Το βρήκα πρωτότυπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οσοι βλέπετε το The Flash τρέξτε να δείτε το επεισόδιο! :eek: :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Τρέχωωωωω(καλά όχι και σαν τον Flash :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τo Hannibal στη δεύτερη σίζον με τρομάααζει. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χθες και σημερα ελιωσα The Flash. Μου 'μεινε το 16.Λογικά θα το δω τώρα μαζί με το καινούριο του Arrow που ειχα αφήσει.
Καλά στο 15 τι χαμός ήταν αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Το 15ο επεισόδιο ήταν όντως πολύ καλό!!Αλλά μετά από τέτοιο επεισόδιο ήταν αναμενόμενο ότι το 16ο δεν θα ήταν το ίδιο καλό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα μου άρεσε το 16! Λογικό να πάρουν τέτοια τροπή τα γεγονότα αφού το επεισόδιο 15 ήταν "επεισόδιο επιτάγχυνσης" της πλοκής της σειράς. Οποιος κατάλαβε, κατάλαβε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Arrow
Ας σκοτώσει κάποιος τον Παλμερ να τελειώνουμε. Είναι ηλίθιος.
Ο Λοοοοτοοοοοον :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( τον αγαπημενο μου δολοφόνο βρήκαν? τι κιουτ το φλασμπακ του :(
Ντιγκλ - Λαιλα <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λέω να αρχίσω How I met your mother.

Γνώμες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Στην αρχή ήταν πολύ όμορφη σειρά!!Είχε καλό χιούμορ και καλές στιγμές(θύμιζε Friends) Στην 6η season το παράτησα..Με είχε κουράσει πολύ.Από κωμωδία ήταν αρκετά καλό και έξυπνο το Community(αλλά δεν το έχω δει όλο για να σου πω στα σίγουρα) Επίσης το The Big Bang Theory ήταν καλό αλλά πλέον το βλέπω απλά για να λέω ότι το βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πόσες σεζόν έχει δηλαδή; :P Δεν ξέρω ήθελα να εκινήσω έτσι μια χαλαρή σειρά κομωδία φάση.
Είχα αρχίσει το once upon a time αλλά το παράτησα στα 6-7 επισόδεια.. Όχι ότι δεν με άρεσε απλά δεν το συνέχησα.

Τώρα είμαι και σε αναμονή για το game of thrones φυσικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Κοίτα εαν θέλεις κάτι χαλαρό μπορείς να δεις το Suits :P Το How I Met Your Mother είναι 9 seasons.Hannibal έχεις δει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ααααα πολλές. :P Ρε δεν ξέρω αυτό με κόλλησε γιατί με το έλεγε μια φίλε μου. Όχι δεν έχω δει τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Σε το έλεγε??Θεσσαλονίκη ε? :P Κοίτα εαν θέλεις κάτι χαλαρό είναι μια χαρά σειρούλα :P Εγώ όταν το έβλεπα δεν είχαν βγει όλα τα επεισόδια και γι'αυτό το παράτησα.Το Hannibal βασίζεται στα βιβλία του Thomas Harris .Κεντρικός ήρωας είναι ο ψυχίατρος Dr.Hannibal Lecter ο οποίος έχει ιδιαίτερες διατροφικές προτιμήσεις :P Είναι πάρα πολύ καλή σειρά.Βασικά τι είδους σειρά θα ήθελες να ξεκινήσεις τώρα?Εαν θέλεις μόνο κωμωδία δες το How I Met Your Mother αφού στο είπε και η φίλη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε το έλεγε??Θεσσαλονίκη ε? :P Κοίτα εαν θέλεις κάτι χαλαρό είναι μια χαρά σειρούλα :P Εγώ όταν το έβλεπα δεν είχαν βγει όλα τα επεισόδια και γι'αυτό το παράτησα.Το Hannibal βασίζεται στα βιβλία του Thomas Harris .Κεντρικός ήρωας είναι ο ψυχίατρος Dr.Hannibal Lecter ο οποίος έχει ιδιαίτερες διατροφικές προτιμήσεις :P Είναι πάρα πολύ καλή σειρά.Βασικά τι είδους σειρά θα ήθελες να ξεκινήσεις τώρα?Εαν θέλεις μόνο κωμωδία δες το How I Met Your Mother αφού στο είπε και η φίλη σου.


Αχ αυτές οι σκηνές που δείχνουν πως κόβει τα μέλη, αχ.:redface:
Ή μετά που τα μαγειρέυει. ΑΑΑΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top