Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Υπάρχουν unaired στο game of thrones?

Κάτι έχω ακούσει για 1-2 διαφορετικές εκδοχές του πρώτου επεισοδίου. Με διαφορετική Daenerys και Cersei.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ίου. No.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εχω ξεκινησει supernatural εδω και 2 μηνες περιπου (ειχα τελειωσει walking dead και βαριομουν να περιμενω καθε βδομαδα το καινουριο:P). Ο 1ος κυκλος ηταν λιγο κουραστικος γιατι ειχε πολλα filler αλλα στους επομενους υπηρχε περισσοτερη εξελιξη στην βασικη υποθεση. Ειδικα ο 3ος και ο 4ος ηταν φοβεροι. Τωρα ξεκινησα τον 5ο. Πολυ καλη σειρα σε σχεση με αλλες υπερφυσικες που τα εφε ειναι τελειως ψευτικα.

Εγώ άργησα να τελειώσω 1ο κύκλο αλλά τον 2ο και τον 3ο τους ρούφηξα. :D

Τώρα είμαι 4ο, 3ο επεισόδιο και θα δω μεθαύριο πάλι.

Ναι και εμένα μου αρέσει πολύ που δεν φαίνεται τόσο ψεύτικο.:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Είδα 2 επεισόδια Breaking Bad. Μου άρεσε αρκετά αλλά είναι αρχή ακόμη. Θα βλέπω όποτε μπορώ.
Σέρλοκ είμαι 2ο κύκλο :D Πολύ καλύτερος από τον 1ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Άρχισα να βλέπω πάλι ncis τα μεσημέρια που βαριέμαι. Πολύ ωραία αστυνομική σειρά. Ενδιαφέρουσες υποθέσεις ο 12ος κύκλος. Γλυκούλα η καινούρια. Μετά θα βάλω να δω και τον πρoηγούμενο να δω πως έφυγε η Ζίβα. Θέλω να γίνω Αμπυ. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άρχισα να βλέπω πάλι ncis τα μεσημέρια που βαριέμαι. Πολύ ωραία αστυνομική σειρά. Ενδιαφέρουσες υποθέσεις ο 12ος κύκλος. Γλυκούλα η καινούρια. Μετά θα βάλω να δω και τον πρoηγούμενο να δω πως έφυγε η Ζίβα. Θέλω να γίνω Αμπυ. :cry_x:
Η Άμπυ θεά <3. Σαν την αδερφή μου ακούστηκες τώρα. :hehe:
Εγώ θυμάμαι και την 1η πριν τιν Ζίβα.Πωπω πόσο καιρό έχω να δω Ncis. Από τότε που το βαζε στο Star :worry: . Πέρσι ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η Άμπυ θεά <3. Σαν την αδερφή μου ακούστηκες τώρα. :hehe:
Εγώ θυμάμαι και την 1η πριν τιν Ζίβα.Πωπω πόσο καιρό έχω να δω Ncis. Από τότε που το βαζε στο Star :worry: . Πέρσι ήταν;

A και γω τη θυμάμαι! Κειτ δεν τη λέγανε? :D
Και γω στο σταρ το έβλεπα :P αλλά 2+ χρόνια πριν.. δε νομίζω να έχει δείξει από 11ο και μετά :hmm:
αχ είναι πολύ κιουτ ο Τονυ όταν του λείπει η Ζιβα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
A και γω τη θυμάμαι! Κειτ δεν τη λέγανε? :D
Και γω στο σταρ το έβλεπα :P αλλά 2+ χρόνια πριν.. δε νομίζω να έχει δείξει από 11ο και μετά :hmm:
αχ είναι πολύ κιουτ ο Τονυ όταν του λείπει η Ζιβα :redface:
Δεν τα έχω δει τα καινούρια. Και δεν έχω χρόνο να το χώσω κ αυτό κάπου. :hehe:
Αλλά μπορώ να φανταστώ.Πάντα ταίριαζαν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν τα έχω δει τα καινούρια. Και δεν έχω χρόνο να το χώσω κ αυτό κάπου. :hehe:
Αλλά μπορώ να φανταστώ.Πάντα ταίριαζαν :redface:

χαχαχαχ και γω πρέπει να είχα μείνει κάπου 7ο-8ο κύκλο με το σταρ και τώρα έπιασα τα φετινά. :P
Ναιι <3 αλλά ίσως να είναι καλύτερα που έφυγε για να γυρίσει για το φινάλε (όταν είναι να γίνει) να είναι μαζί... :clapup:
και η Άμπυ με τον ΜακΓκι επίσης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το Outlander το έχει ξεκινήσει κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Το Outlander το έχει ξεκινήσει κανένας?
Ενδιαφερομουν να ξεκινησω αλλα ρωτησα ενα φιλο μου που ειχε δει τα 3-4 πρωτα και μου ειπε οτι βαρεθηκε τελειως. Τωρα βεβαια γουστα ειναι αυτα, εχει και καλη βαθμολογια παντως. Μια σειρα που ειναι καλη και θελω να δω καποια στιγμη ειναι το Boardwalk Empire.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Supernatural, breaking bad και GoT μ´αρεσουν πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι 6η σίζον supernatural και νιώθω πως σέρνεται. :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Είμαι 6η σίζον supernatural και νιώθω πως σέρνεται. :cry_x:
Εγω ειμαι στα μεσα της 5ης αλλα αντεχω ακομη (αν και βλεπω τον κορεσμο στον οριζοντα :P). Παντως η καθε season supernatural ειναι πολυ απλωμενη και καποια στιγμη οντως βαριεσαι, ειδικα οταν δεν προχωραει και πολυ η υποθεση. Χαθηκε η μαγεια των 3 και 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο 2x08 Breaking Bad.
Πάρα πολύ καλές εντυπώσεις μέχρι στιγμής.Προχωράω λιγότερο αργά από ότι συνηθως λόγω εξεταστικής αλλα ευελπιστώ μέσα στο μήνα να φτάσω 4η σεζόν.
Ο Τζέσι είναι φοβερός αν και μου 'χει κολλήσει το yo :hehe: Πολύ ωραία δομημένοι οι χαρακτήρες και η πλοκή.Γενικά μέχρι στιγμής δε με έχει απογοητεύσει καθόλου και ελπίζω όσο πάει να καλυτερεύει. :D


Σέρλοκ σήμερα θα τελειώσω 2ο κύκλο ^^ Το 2x02 πολύ καλό επεισόδιο. Λατρεύω το δίδυμο Τζον-Σέρλοκ . :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ξεκίνησα The Fall. Αρκετά καλοφτιαγμένη σειρά. Όσοι έχουν δει Dexter και τους άρεσε, ίσως το βρουν ενδιαφέρον.

Το μόνο που με χαλάει είναι οι βορειοϊρλανδικές προφορές, αλλά είχα παρόμοιο θέμα και με το True Detective που τελικά κατάφερα να απολαύσω χωρίς να με ενοχλεί ιδιαίτερα. Και παίζει και η γλυκιά μου Gillian Anderson. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
εγώ ξεκίνησα the big bang theory :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω ειμαι στα μεσα της 5ης αλλα αντεχω ακομη (αν και βλεπω τον κορεσμο στον οριζοντα :P). Παντως η καθε season supernatural ειναι πολυ απλωμενη και καποια στιγμη οντως βαριεσαι, ειδικα οταν δεν προχωραει και πολυ η υποθεση. Χαθηκε η μαγεια των 3 και 4.


Τελικά έφτιαξε η 6η μετά το 9ο. Τώρα μένει το φινάλε 6ης να δω αλλά βαριέμαι αυτές τις μέρες.

Χτες είδα τυχαίο επεισόδιο Game Of Thrones.


Άλλαξα λίγο γνώμη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Τελικά έφτιαξε η 6η μετά το 9ο. Τώρα μένει το φινάλε 6ης να δω αλλά βαριέμαι αυτές τις μέρες.

Χτες είδα τυχαίο επεισόδιο Game Of Thrones.


Άλλαξα λίγο γνώμη.:P

η 6η σεζόν ήταν η πιο βαρετή κατ' εμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
η 6η σεζόν ήταν η πιο βαρετή κατ' εμε :P


Ο άψυχος Σάμμυ διέλυσε όλη τη σίζον.:P

Εγώ λατρεύω 3η και 4η μέχρι στιγμής.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top