Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όντως δεν την έχει δείξει. Αλλά στο πρόγραμμα δεν λέει πως θα δείξει αυτή την Κυριακή. :|
Οπότε ποιος ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Moλις ειδα το 10ο επειδοδιο απο Freak Show
Σπάραξε την καρδια μου το επεισοδιο αυτό.Η δόλια η Pepper :(.Μπορώ να πω οτι η συνδεση freak show με asylum μου άρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
To True Detective δε με εντυπωσίασε.

Είσαι ένα από τα απειροελάχιστα άτομα που το λένε αυτό, για μια αντικειμενικά τέλεια σειρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Walking Dead
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είσαι ένα από τα απειροελάχιστα άτομα που το λένε αυτό, για μια αντικειμενικά τέλεια σειρά :D


Ναι, ξέρω. Και εμένα μου κάνει εντύπωση που δε ξετρελάθηκα, μου έλεγαν πολλοί "δες το θα το λατρέψεις" και στο δεύτερο επεισόδιο εγκατέλειψα το πεδίο της μάχης.:P:redface:

Όπως και με Breaking Bad αλλά αυτό έχω πάρει όρκο να το συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ναι, ξέρω. Και εμένα μου κάνει εντύπωση που δε ξετρελάθηκα, μου έλεγαν πολλοί "δες το θα το λατρέψεις" και στο δεύτερο επεισόδιο εγκατέλειψα το πεδίο της μάχης.:P:redface:

Όπως και με Breaking Bad αλλά αυτό έχω πάρει όρκο να το συνεχίσω.

Σοβαρά τώρα; Έχεις αφήσει στη μέση όχι μόνο το True Detective αλλά και το Breaking Bad; :P Παρόλο που δεν υπάρχει κανένας λόγος να παρακολουθείς κάτι που δεν απολαμβάνεις, δε μπορείς να έχεις άποψη αν δεν τα δεις ολόκληρα. Και πιστεύω ότι όποιος δεν τα έχει δει χάνει, αλλά εντάξει, αν δε σού αρέσουν δε μπορούμε να σού πούμε κάτι. Σηκώνω τα χέρια ψηλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα; Έχεις αφήσει στη μέση όχι μόνο το True Detective αλλά και το Breaking Bad; :P Παρόλο που δεν υπάρχει κανένας λόγος να παρακολουθείς κάτι που δεν απολαμβάνεις, δε μπορείς να έχεις άποψη αν δεν τα δεις ολόκληρα. Και πιστεύω ότι όποιος δεν τα έχει δει χάνει, αλλά εντάξει, αν δε σού αρέσουν δε μπορούμε να σού πούμε κάτι. Σηκώνω τα χέρια ψηλά. :P

To BrBad ήταν τεράστιο λάθος που το έκοψα, ομολογώ αλλά η πρώτη σεζόν σερνόοοοταν.:P
Σαφώς και δε γίνεται να έχω άποψη αν δε τα δω ολόκληρα αλλά δεν άντεχα να τα βλέπω. Μπορεί να είναι σειράρες απο θέμα ερμηνειών/σκηνοθεσίας/πλοκής/δεξερωτι, αλλά αν κινείται αργά δεεεν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
To BrBad ήταν τεράστιο λάθος που το έκοψα, ομολογώ αλλά η πρώτη σεζόν σερνόοοοταν.:P
Σαφώς και δε γίνεται να έχω άποψη αν δε τα δω ολόκληρα αλλά δεν άντεχα να τα βλέπω. Μπορεί να είναι σειράρες απο θέμα ερμηνειών/σκηνοθεσίας/πλοκής/δεξερωτι, αλλά αν κινείται αργά δεεεν.:redface:

Δεν κινείται αργά... :P Αν είχες φάει spoiler για το σε τι εξελίσσεται ο Walter White και περίμενες να το δεις στα πρώτα 5 επεισόδια, αυτό είναι άλλο θέμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βλεπει κανεις 2 Broke Girls; Εγω κοντευω να τελειωσω την 1η σεζον. Αν και μεσα σε μια μερα ανετα τελειωνεις και τις τρεις σεζον απ την στιγμη που το καθε επεισοδιο ειναι 20 λεπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν κινείται αργά... :P Αν είχες φάει spoiler για το σε τι εξελίσσεται ο Walter White και περίμενες να το δεις στα πρώτα 5 επεισόδια, αυτό είναι άλλο θέμα... :P

Ήμουν ασποιλάριστη σε πληροφορώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εχω ξεκινησει supernatural εδω και 2 μηνες περιπου (ειχα τελειωσει walking dead και βαριομουν να περιμενω καθε βδομαδα το καινουριο:P). Ο 1ος κυκλος ηταν λιγο κουραστικος γιατι ειχε πολλα filler αλλα στους επομενους υπηρχε περισσοτερη εξελιξη στην βασικη υποθεση. Ειδικα ο 3ος και ο 4ος ηταν φοβεροι. Τωρα ξεκινησα τον 5ο. Πολυ καλη σειρα σε σχεση με αλλες υπερφυσικες που τα εφε ειναι τελειως ψευτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εχω ξεκινησει supernatural εδω και 2 μηνες περιπου (ειχα τελειωσει walking dead και βαριομουν να περιμενω καθε βδομαδα το καινουριο:P). Ο 1ος κυκλος ηταν λιγο κουραστικος γιατι ειχε πολλα filler αλλα στους επομενους υπηρχε περισσοτερη εξελιξη στην βασικη υποθεση. Ειδικα ο 3ος και ο 4ος ηταν φοβεροι. Τωρα ξεκινησα τον 5ο. Πολυ καλη σειρα σε σχεση με αλλες υπερφυσικες που τα εφε ειναι τελειως ψευτικα.

Ο τρίτος είναι ο καλύτερος,κατά την γνώμη μου.
Αλλά από έκτο περίπου και μετά αρχίζει να κουράζει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ο τρίτος είναι ο καλύτερος,κατά την γνώμη μου.
Αλλά από έκτο περίπου και μετά αρχίζει να κουράζει. :/:

Εμένα προσωπικά με είχε κουράσει κάπως ο 6ος και ο 7ος.Ο 8ος ξεκίνησε αρκετά καλά. Έχω σταματήσει στα μισά του ογδόου και θα το συνεχίσω κάποια στιγμή.Μου είπαν ότι πάνε καλά οι seasons.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά με είχε κουράσει κάπως ο 6ος και ο 7ος.Ο 8ος ξεκίνησε αρκετά καλά. Έχω σταματήσει στα μισά του ογδόου και θα το συνεχίσω κάποια στιγμή.Μου είπαν ότι πάνε καλά οι seasons.

Τώρα ο 10ος δεν είναι;
Τον άρχισα,είδα τα πρώτα 20 λεπτά και έκλεισα.
Τον 8 και τον 9 μόνο από συνήθεια και αφοσίωση έβλεπα. :P
Το ίδιο και με το vampire diaries. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τώρα ο 10ος δεν είναι;
Τον άρχισα,είδα τα πρώτα 20 λεπτά και έκλεισα.
Τον 8 και τον 9 μόνο από συνήθεια και αφοσίωση έβλεπα. :P
Το ίδιο και με το vampire diaries. :redface:

Vampire Diaries το παράτησα στον 5ο. Δε πήγαινε άλλο :P Η αδερφή μου το βλέπει ακόμη. Δηλαδή ο 10ος δεεν; Τουλάχιστον να δω 8ο-9ο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στο Sherlock να ξεκινήσω με τα episode 0? Επειδή το τόρρεντ που κατέβασα είχε κανονικά από το επεισόδιο 1 αλλά βλέπω υπάρχουν και επεισόδια 0 σε κάθε σεζόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Στο Sherlock να ξεκινήσω με τα episode 0? Επειδή το τόρρεντ που κατέβασα είχε κανονικά από το επεισόδιο 1 αλλά βλέπω υπάρχουν και επεισόδια 0 σε κάθε σεζόν.

Εγώ από το 1 ξεκίνησα :P Το 0 είναι στην ουσία το Unaired pilot. Δηλαδή είναι το ίδιο story γυρισμένο με λίγο διαφορετικό τρόπο και είναι και μικρότερης διάρκειας. Γύρω στα 55΄
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Vampire Diaries το παράτησα στον 5ο. Δε πήγαινε άλλο :P Η αδερφή μου το βλέπει ακόμη. Δηλαδή ο 10ος δεεν; Τουλάχιστον να δω 8ο-9ο :P

Τι να σου πω,γούστα είναι αυτά,οπότε εσένα ίσως σου αρέσει. :P
Ααα,ρε σεις,τα unaired του game of thrones που μπορούμε να τα βρούμε online?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Υπάρχουν unaired στο game of thrones?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Homeland season finale.

Σοβαρά τώρα? Μετά από τόσα υπεργαμάτα επεισόδια φέτος αυτό? Το περίμενα με αγωνία, τα πρώτα 20 λεπτά περίμενα να γίνει κάτι, να δείξει κάποιο flashback από το Πακισταν ας πούμε και μετά κατάλαβα ότι ήταν απλά χάσιμο χρόνου. Και μου άρεσε τόσο πολύ η 4η σεζόν... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top