Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μα δεν υπηρχε επεισοδιο που να μην ελεγε "what i did, i did it for this family".
ααααα οκ το καταλαβαμε, heisenberg :P

Απο καποια στιγμη και μετα εγινε Heisenberg ..μετα ομως ειχε χασει και τους 2 εαυτους του!! Απλα στο τελος εδειξε οτι μπορεσε να παραδεχτει πως ηταν γεννημενος γι'αυτο!! Απλα τα κανε σκ@τα!! Με την συνειδηση του ομως τα βρηκε και τα κανε ολα οπως ηθελε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
δεν εχω δει πιο ωραια σειρα απο τους lost...πραγματικα τη συστηνω ανεπιφυλακτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ξεκινησα το gran hotel...ε ενταξει νομιζω οτι ερωτευτηκα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
δεν εχω δει πιο ωραια σειρα απο τους lost...πραγματικα τη συστηνω ανεπιφυλακτα...:P

Συμφωνώ. Ακόμα θυμάμαι τη φάτσα μου, όταν είχα δει το τελευταίο επεισόδιο. :cry_x: Βέβαια, αν ψάξεις στο ίντερνετ θα δεις πως αρκετοί απογοητεύτηκαν γενικά με τους τελευταίους κύκλους (τόσα ξέρουν, τόσα λένε ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
ποια η γνωμη σας για το castle?????:confused:

Θα μπορουσε να ειναι καλυτερο! btw πρεπει να εισαι fan της agatha christie ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Θα μπορουσε να ειναι καλυτερο! btw πρεπει να εισαι fan της agatha christie ετσι?

Φαινεται ε?? :) εχεις να προτεινεις καμια αστυνομικη καλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Συμφωνώ. Ακόμα θυμάμαι τη φάτσα μου, όταν είχα δει το τελευταίο επεισόδιο. :cry_x: Βέβαια, αν ψάξεις στο ίντερνετ θα δεις πως αρκετοί απογοητεύτηκαν γενικά με τους τελευταίους κύκλους (τόσα ξέρουν, τόσα λένε ;) )

Κι εγώ απογοητεύτηκα...αφού δεν έβγαζε νόημα,μην λέμε βλακείες.Δεν είναι τυχαίο που όλοι το κράζουν.
Προς το παρόν βλέπω mad men και σειρά έχουν "the sopranos" <----- όλοι λένε ότι έιναι επική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κι εγώ απογοητεύτηκα...αφού δεν έβγαζε νόημα,μην λέμε βλακείες.Δεν είναι τυχαίο που όλοι το κράζουν.

Γενικεύεις. Μπορεί η σειρά να μη λύνει (σχεδόν) καμία απορία, αλλά δύσκολα κανείς παραδέχεται ότι δεν τον καθήλωσε.

Εγώ προτείνω Sherlock του ΒΒC! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Γενικεύεις. Μπορεί η σειρά να μη λύνει (σχεδόν) καμία απορία, αλλά δύσκολα κανείς παραδέχεται ότι δεν τον καθήλωσε.

Εγώ προτείνω Sherlock του ΒΒC! :)

Να φανταστεις οτι τωρα μπαινω στον 3ο κυκλο και η σειρα πραγματικα με εχει καθηλωσει.
Βεβαια, μου εχουν δημιουργηθει αρκετες αποριες....ελπιζω οι επομενοι κυκλοι να δινουν καποιες απαντησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Χαχαχα! Προτιμώ να μη σχολιάσω κάτι αναφορικά με τις απορίες μιας και είσαι 3ο κύκλο ακόμα. Πάντως αν σε ενθουσιάζει το μυστήριο του Lost, τσέκαρε Person of Interest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Χαχαχα! Προτιμώ να μη σχολιάσω κάτι αναφορικά με τις απορίες μιας και είσαι 3ο κύκλο ακόμα. Πάντως αν σε ενθουσιάζει το μυστήριο του Lost, τσέκαρε Person of Interest.

Τωρα θα δω στο 1ο επεισοδιο του 3ου κυκλου.
Ελπιζω σε αυτο τον κυκλο να ξεκαθαρισουν τι παιζει με το πειραμα νταρμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ωχ! Κάτι μου λέει ότι κοντοζυγωνει η μέρα που θα αρχίσεις να θάβεις και εσύ το Lost. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ωχ! Κάτι μου λέει ότι κοντοζυγωνει η μέρα που θα αρχίσεις να θάβεις και εσύ το Lost. :)

γιατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μπορεί να απογοητευτείς λίγο στην πορεία. Τελείωσέ το, για να μας πεις. Πάντως, πιστεύω πως θα έπρεπε να το συμμαζέψουν σε λιγότερες από 6 σεζόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μπορεί να απογοητευτείς λίγο στην πορεία. Τελείωσέ το, για να μας πεις. Πάντως, πιστεύω πως θα έπρεπε να το συμμαζέψουν σε λιγότερες από 6 σεζόν.

Μια ερωτηση μονο.
Για το πειραμα νταρμα δινονται εξηγησεις στους επομενους κυκλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaihlo

Νεοφερμένος

Η Kaihlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δίνονται εξηγήσεις (όπως συμβαίνει και για τα περισσότερα), οι οποίες όμως μπορεί να σου δημιουργήσουν νέες απορίες. Μην κολλάς, πάντως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Aπό ελληνικές σειρές έχει δει κανείς "Αγρια Παιδιά"; Πολύ ωραία σειρά, αλλά λίγα τα επεισόδια. Καλά θα ήταν να έβγαιναν καινούρια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Aπό ελληνικές σειρές έχει δει κανείς "Αγρια Παιδιά"; Πολύ ωραία σειρά, αλλά λίγα τα επεισόδια. Καλά θα ήταν να έβγαιναν καινούρια. :happy:

ωωωω τι ειπεσ τωρα!!!!!!!!!μια απο τισ αγαπημενεσ μ σειρεσ ειναι αυτη :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ωωωω τι ειπεσ τωρα!!!!!!!!!μια απο τισ αγαπημενεσ μ σειρεσ ειναι αυτη :clapup::clapup::clapup:

Δεν νομίζω να μου άρεσε κάποια άλλη από ελληνικές! Απλά την αγαπούσα. :inlove:
A! Kαι το "steps" μου άρεσε κάπως, είχε να κάνει με χορό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δεν νομίζω να μου άρεσε κάποια άλλη από ελληνικές! Απλά την αγαπούσα. :inlove:
A! Kαι το "steps" μου άρεσε κάπως, είχε να κάνει με χορό.
κ το στεπσ καλουτσικο ηταν!!
εμενα μ αρεσε κ το s1ngles :P:P
κ η 10η εντολη χεχεχχε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top