Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
το breaking bad με τι εχει σχεση?καποιος να προτεινει κατι σε comedy?

ΑΝ θες comedy δες το αμερικανικο The Office (πολυ γελιοο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
το breaking bad με τι εχει σχεση?καποιος να προτεινει κατι σε comedy?
Big Bang Theory
It's always sunny in Philadelphia
How I met your mother
Family Guy
Two and a half men
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
και το modern family ειναι ωραιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το breaking bad με τι εχει σχεση?καποιος να προτεινει κατι σε comedy?

Κωμωδιες προτειναν αλλοι, θα σου πω για το bb οτι ειναι μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ γαματη σειρα.Εν ολιγοις, δυο τυποι φτιαχνουν μεθαδονη και περνουν διαφορες καταστασεις μαζι. Δεν ακουγεται τοσο συναρπαστικο οπως το περιγραφω αλλα αξιζει να το δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κωμωδιες προτειναν αλλοι, θα σου πω για το bb οτι ειναι μια ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ γαματη σειρα.Εν ολιγοις, δυο τυποι φτιαχνουν μεθαδονη και περνουν διαφορες καταστασεις μαζι. Δεν ακουγεται τοσο συναρπαστικο οπως το περιγραφω αλλα αξιζει να το δεις.

μεθαμφεταμίνη φτιάχνουν :P κατα τα αλλα συμφωνώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
το breaking bad με τι εχει σχεση?καποιος να προτεινει κατι σε comedy?

Καλύτερες κωμωδίες κατ' εμε είναι το αμερικάνικο The Office και το South Park
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Breaking bad απλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν θέλετε καλές σειρές, συμβουλευτείτε την λίστα που έκαναν πέρυσι οι Αμερικάνοι σεναριογράφοι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafess13

Νεοφερμένος

Ο kafess13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Επίσης, πέρυσι είχα δει την 1η σεζόν (6 επεισοδιάκια) από το Rectify, το οποίο είναι από τους παραγωγούς του Breaking Bad. Ψιλοβαρετό μου φάνηκε, αλλά θα δώσω μια ευκαιρία και στη 2η σεζόν, που απ' ότι βλέπω ξεκίνησε πρόσφατα. Το βλέπει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Παιδιά μην με βρισεταια αλλα το breaking bad μου φάνηκε ιδιαίτερα overrated. Δεν είναι κακή σειρά αλλα πιστεύω υπάρχουν πολύ καλύτερες σειρές (wire, true detective, game of thrones). Ο πέμπτος κύκλος και το φιναλε ήταν απίστευτα αλλα σε μερικά σημεία κυρίως 3 κύκλο με έκανε να βαριεμαι απιστευτα. Είναι σίγουρα καλύτερη απο τη μέση σειρά , καθώς εχει εξαιρετικό character development αλλα η πλοκή πιστεύω υστερεί σε αρκετά σημεία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
pretty little liars ξερω αμερικανια και τετοια αλλα την αγαπω.επισης 24 και dexter ειναι τελειες!! να ξεκινησω got (ειχα δει 3 επισοδεια και ψιλοβαριομουν)γινεται ενδιαφερουσα μετα; η να δω το originals ως λατρης του tvd;

Dexteeeeeeer! Μόνο αυτό. :P
24 έχω δει στο Fox κάτι επεισόδια, δε με τρέλανε, pll θα αποπειραθώ να δω σε λίγο καιρό που θα έχει στο σταρ

Sons of anarchy δείτε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Dexteeeeeeer! Μόνο αυτό. :P
24 έχω δει στο Fox κάτι επεισόδια, δε με τρέλανε, pll θα αποπειραθώ να δω σε λίγο καιρό που θα έχει στο σταρ

Sons of anarchy δείτε.:P
Για το τελευταίο το σκέφτομαι.Είναι καλό;Τι παίζει με την πλοκή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι , μηπως ξερει κανεις πως λεγεται μια σειρα που την επαιζε ο σκαι τον χειμωνα, μεσημερι προς απογευμα;;; ηταν με κατι ραδιοφωνικους παραγωγους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
το arrow το βλεπει κανεις ; ποια ειναι η υποθεση ;αν ειναι να το ξεκινησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ωραία σειρά το Arrow. Αφορά έναν πολυεκατομμυριούχο playboy που μετά από 5 χρόνια σε ένα νησί καταφέρνει να επιστρέψει σπίτι και αρχίζει να "καθαρίζει" τη πόλη από την εγκληματικότητα. Γίνονται όμως διάφορα σχετικά με το του έγινε στο νησί και άλλαξε έτσι etc και αποκτά μυστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
το arrow το βλεπει κανεις ; ποια ειναι η υποθεση ;αν ειναι να το ξεκινησω..
Εγώ το έχω δει. Είναι και καλά ένας εκατομμυριούχος που έμεινε για 5 χρόνια σε νησί ναυαγός και γυρνάει στην πόλη του για να εκδικηθεί όσους την αδικούν. Βέβαια εγώ στην περιγράφω χάλια την ιστορία αλλά κάπως ετσι είναι. Εμένα μου θύμισε λίγο Μπάτμαν η όλη φάση. :P
Σου προτείνω να το δεις.Εγώ μόλις τελειώσαμε Πανελλήνιες είδα 2ο κύκλο σε 2 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εγώ το έχω δει. Είναι και καλά ένας εκατομμυριούχος που έμεινε για 5 χρόνια σε νησί ναυαγός και γυρνάει στην πόλη του για να εκδικηθεί όσους την αδικούν. Βέβαια εγώ στην περιγράφω χάλια την ιστορία αλλά κάπως ετσι είναι. Εμένα μου θύμισε λίγο Μπάτμαν η όλη φάση. :P
Σου προτείνω να το δεις.Εγώ μόλις τελειώσαμε Πανελλήνιες είδα 2ο κύκλο σε 2 μέρες.
ωραια φαινεται.. θα την ξεκινησω καιρο εχω :Pη υποθεση φερνει καπως στη σειρα revenge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimk13

Νεοφερμένος

Ο jimk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μιας και είμαι χρόνια καμμένος με αμερικανικές σειρές και έχω δει σχεδόν τα πάντα κι ακόμα βλέπω πολλές, μπορώ αν θέλετε να σας προτείνω τίποτα ή να πω γνώμη γγια κάποια σειρά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top