Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
ωπα βρε με τα spoilers

Το κάνουν για να μην βλέπουν για την συνέχεια της σειράς όσοι δεν θέλουν ;).

Λένε για Vampire Diaries :inlove:.
Spoiler για τα κορίτσια:
Λέει πάντως ότι στο βιβλίο πεθαίνει ο Ντέιμον :'( :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άμα τελειώσει το άλλο μπορεί κάποιοι ηθοποιοί να πάνε στο οριτζιναλς πχ η Καρολαιν ;) και επίσης τόοοοοσα χρόνια ζούνε όλο και κάποιος εχθρός του παρελθόντος θα ξαναεμφανιστεί κάποτε :P
Α δεν ξέρω δεν ασχολούμαι με το tvd πλέον :redface:
Και το μανάρι πρέπει να πάει στο ορίτζιναλς :P Η καρολάιν εννοείται ρε συ! Είπαμε ο τελευταίος της έρωτας θα ναι ο κλάους, τέλος :P
Λένε για Vampire Diaries :inlove:.
Spoiler για τα κορίτσια:
Λέει πάντως ότι στο βιβλίο πεθαίνει ο Ντέιμον :'( :(.
Για το ορίτζιναλς λέμε :P
Ναι στο βιβλίο αλλά αν σκοτώσουν το μανάρι στη σειρά να πάνε να πeθάνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το κάνουν για να μην βλέπουν για την συνέχεια της σειράς όσοι δεν θέλουν ;).

Λένε για Vampire Diaries :inlove:.
Spoiler για τα κορίτσια:
Λέει πάντως ότι στο βιβλίο πεθαίνει ο Ντέιμον :'( :(.
Originals καλέεε :P
Χέστηκα! :D Αν δεν ήταν αστείος θα τον αντιπαθούσα :whistle:

Και το μανάρι πρέπει να πάει στο ορίτζιναλς :P Η καρολάιν εννοείται ρε συ! Είπαμε ο τελευταίος της έρωτας θα ναι ο κλάους, τέλος :P

Για το ορίτζιναλς λέμε :P
Ναι στο βιβλίο αλλά αν σκοτώσουν το μανάρι στη σειρά να πάνε να πeθάνουν :P
Να πάει να κάνει τι? Να γίνει Μαρσέλ 2? :P Αααχ ναι πως τα λέει ο άτιμος?
Το I've got you love, I've got you! το άκουσες ή ακόμα? :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο ντέιμον είναι μανάρι ρε εύα :P
Δεν με νοιάζει να πάει! Εγώ θέλω να τον βλέπω :hehe:
Πότε είναι αυτό που λες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ο ντέιμον είναι μανάρι ρε εύα :P
Δεν με νοιάζει να πάει! Εγώ θέλω να τον βλέπω :hehe:
Πότε είναι αυτό που λες; :P

Περί ορέξεως... :P
Εκεί που απαγάγουν τη Χειλι οι μάγισσες και τη σώζουν οι λύκοι και μετά τη βρισκουν ο Κλαους με τη Ρεμπεκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Περί ορέξεως... :P
Εκεί που απαγάγουν τη Χειλι οι μάγισσες και τη σώζουν οι λύκοι και μετά τη βρισκουν ο Κλαους με τη Ρεμπεκα
Έχω την εντύπωση ότι κατάλαβα που λες.. Εκεί που την πήγε η μία στην γιατρό να δει το νινί και μετά την κυνηγούσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και το μανάρι πρέπει να πάει στο ορίτζιναλς :P Η καρολάιν εννοείται ρε συ! Είπαμε ο τελευταίος της έρωτας θα ναι ο κλάους, τέλος :P

Για το ορίτζιναλς λέμε :P
Ναι στο βιβλίο αλλά αν σκοτώσουν το μανάρι στη σειρά να πάνε να πeθάνουν :P

Αχαχαχαχαα, σόρρυ μπερδεύτηκα :redface:. Μαζί σου Σοφ :P.

Originals καλέεε :P
Χέστηκα! :D Αν δεν ήταν αστείος θα τον αντιπαθούσα :whistle:

Όχιιιιιιιιιιιιιι :'(. Αγαπάμε Ντέιμον! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
The Walking Dead :inlove:
Είμαι στον 3ο κύκλο και μπορώ να πω ότι μέχρι τώρα τα πάει εξαιρετικά... Ελπίζω να μην με απογοητεύσει αργότερα!!!
(Υ.Γ. Νομίζω ότι δεν έχω πωρωθεί άλλη φορά με σειρά τόσο πολύ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Το κάνουν για να μην βλέπουν για την συνέχεια της σειράς όσοι δεν θέλουν ;).

Λένε για Vampire Diaries :inlove:.
Spoiler για τα κορίτσια:
Λέει πάντως ότι στο βιβλίο πεθαίνει ο Ντέιμον :'( :(.

εξυπνο

εγω δεν κινδυνευω,δεν το διαβαζω το νημα,ουτε βλεπω την σειρα
πεταω καμια φορα το κοντο μου και αυτο ειναι ολο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχαχαχαχαα, σόρρυ μπερδεύτηκα :redface:. Μαζί σου Σοφ :P.



Όχιιιιιιιιιιιιιι :'(. Αγαπάμε Ντέιμον! :inlove:
Καλάα καλάα μη με φάτε! :P Ας ζήσει! :D
Η Μπόνι ακόμα δεν πέθανε?

Έχω την εντύπωση ότι κατάλαβα που λες.. Εκεί που την πήγε η μία στην γιατρό να δει το νινί και μετά την κυνηγούσαν;

Ναιιιι εκεί! Και μετά που τη βρήκαν ήταν έτοιμη να πέσει κάτω και την πιάνει στα χέρια και της το λέει με ένα στυλ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλάα καλάα μη με φάτε! :P Ας ζήσει! :D
Η Μπόνι ακόμα δεν πέθανε?

Ναιιιι εκεί! Και μετά που τη βρήκαν ήταν έτοιμη να πέσει κάτω και την πιάνει στα χέρια και της το λέει με ένα στυλ :inlove:
Ψόφια είναι η μπόνι εκεί που είμαι :P

Αχ ναι το μανάριιιιιι :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
The Walking Dead :inlove:
Είμαι στον 3ο κύκλο και μπορώ να πω ότι μέχρι τώρα τα πάει εξαιρετικά... Ελπίζω να μην με απογοητεύσει αργότερα!!!
(Υ.Γ. Νομίζω ότι δεν έχω πωρωθεί άλλη φορά με σειρά τόσο πολύ :P)
με το καλό να φτάσεις στην 4η;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ψόφια είναι η μπόνι εκεί που είμαι :P

Αχ ναι το μανάριιιιιι :inlove:

Α ναι? Ποπο καλά τόσο καιρό που έχω να το δω έχω ξεχάσει τι γίνεται :P

Έφτασες στο τελευταίο να τον δεις σε όλο του το μεγαλείο? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Α ναι? Ποπο καλά τόσο καιρό που έχω να το δω έχω ξεχάσει τι γίνεται :P

Έφτασες στο τελευταίο να τον δεις σε όλο του το μεγαλείο? ;)
Χαχαχα το μόνο συνταρακτικό για μένα είναι που αργοπεθαίνει η κάθριν.. Αααα και το μανάρι παρατάει την κλαψιάρα :hehe:

Μπα όχι ακόμα έχω 3 επισόδεια νομίζω μέχρι αυτό που έχει βγει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Επιτέλους μετά από καιρό στρώθηκα και τελείωσα τον Dexter.

Πολύ λυπηρό φινάλε... Υπό την ερμηνεία ότι έθεσε τον εαυτό του σε κάποιου είδους εξορία ως τιμωρία για το κακό που έκανε υπέροχο τέλος! Αν και θα μ'άρεσε να τελείωνε με ηλεκτρική καρέκλα και την Deb να προσέχει το παιδί... Για πανέξυπνος ψυχοπαθής serial killer απείρως μαλάκας που δίστασε να σκοτώσει τον Trinity και τον Saxon στην ώρα τους κι έτσι στην ουσία σκότωσε τους δύο καλύτερους ανθρώπους που είχε στη ζωή του... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
H μοναδική σειρά που ξεκίνησα και δεν την παράτησα στο τρίτο το πολύ επεισόδιο ήταν η σειρά SKINS. Πραγματική πώρωση, σοβαρά. Is any skins lover here? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κι εγώ τώρα τέλιωσα τον 8ο κύκλο του Dexter και ... https://www.youtube.com/watch?v=8XPsc1MxAHg 1 βίντεο = 1.000.000 λέξεις.
ΟΚ τώρα μου μένει να δω και τον 3ο κύκλο Game of Thrones που τον είχα αφήσει στην άκρη και να πάω να σκοτωθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
H μοναδική σειρά που ξεκίνησα και δεν την παράτησα στο τρίτο το πολύ επεισόδιο ήταν η σειρά SKINS. Πραγματική πώρωση, σοβαρά. Is any skins lover here? :D

Θέλω πραγματικά πολύ να το αρχίσω *.*
Θα το αρχίσω το καλοκαίρι όμως, που θα έχω λίγο χρόνο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Άρχισα το Sherlock, ωραία σειρά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Big bang theory, game of thrones και τωρα εχω κατι λιγα απο glee. Θα ηθελα να δω Sherlock αλλα βαριεμαι να κατεβαζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top